Wypłać wygraną z otwartego kuponu!

Early Cash Out Fortuna

Obstawiaj!

Znany i lubiany bukmacher wprowadził do swojej oferty Early Cash Out. Fortuna umożliwia w ten sposób wypłatę części wygranej z kuponu, który nie idzie po Twojej myśli. Zobacz, jak to wszystko działa i kiedy możesz skorzystać z cash out.

Na czym polega Early Cash Out Fortuna?

W dużym skrócie – na zamknięciu kuponu, na którym nie wszystko idzie zgodnie z planem. W ten oto sposób obronisz się przed przegraną, biorąc w garść mniejszą niż ewentualna wygrana, ale pewną kwotę.

Sprawdź również: Fortuna oferta na jutro

Jak wykorzystać u bukmachera Fortuna Cash Out?

Early Cash Out Fortuna

Wyobraź sobie, że na kuponie masz trzy mecze. Dwa już zakończyły się szczęśliwie dla Ciebie. W trzecim jednak faworyt niespodziewanie przegrywa. Bukmacher zgłasza chęć odkupienia kuponu. Proponuje kwotę mniejszą, niż ewentualna wygrana. Masz jednak w rękach pewne pieniądze, nie ryzykując dalszej gry z możliwością przegrania wszystkiego.

Funkcja ta jest całkiem prosta w praktyce. Informacje o tym czy możesz dokonać wcześniejszego zamknięcia kuponu znajdują się w zakładce “Kupony LIVE”, a także w podglądzie danego kuponu.

 • Zarejestruj lub zaloguj się w Fortunie.
 • Wpłać depozyt.
 • Postaw swój zakład.
 • Poczekaj na rozpoczęcie meczu/meczów na Twoim kuponie.
 • W zakładce “Kupony LIVE” sprawdzisz, czy jest dostępny Early Cash Out. Fortuna potrafi być bardzo zmienna, dlatego też nie wahaj się zbyt długo.
 • Jeżeli bukmacher proponuje odkupienie kuponu, zobaczysz zielony przycisk “wypłać” wraz z propozycją kwotową.
 • Wystarczy, że w niego klikniesz i potwierdzisz wypłatę.
Fortuna cash out

Oczywiście, kwota może nie być dla Ciebie satysfakcjonująca. Zatem możesz poczekać na lepszą propozycję od bukmachera Fortuna. Cash out może jednak ulec zmianie na niższy, a nawet zostać wycofany w ogóle, kiedy bukmacher stwierdzi, że odkupienie Twojego kuponu nie ma najmniejszego sensu. Pamiętaj o tym, że zamykanie kuponu nie będzie dostępne wiecznie. Zwłaszcza, kiedy przykładowo drużyna przegrywa już 0:2, a Ty postawiłeś na jej wygraną.

Należy również pamiętać, że opcja ta jest dostępna również dla graczy w punktach stacjonarnych Fortuny. Żeby skorzystać z tej funkcji, należy przekazać kupon pracownikowi punktu bukmacherskiego i zapytać o możliwość skorzystania z Early Cash Out Fortuna.

Cash out Fortuna – zasady i warunki oferty

Jak każda oferta, tak i cash out Fortuna posiada swoje warunki i zasady, które musisz przestrzegać, jeśli chcesz zobaczyć przy swoim kuponie zielony przycisk z napisem “wypłać teraz”.

 • Cash out dostępny jest na zakładach przedmeczowych a także LIVE.
 • W promocji biorą udział zarówno kupony SOLO, jak i AKO.
 • Dotyczy kuponów, na których nie znajduje się ani jeden przegrany mecz.
 • Wszystkie nierozstrzygnięte zdarzenia wciąż muszą znajdować się w ofercie bukmachera.
 • Anulowanie kuponu (wypłata cash out) oznacza, że nie możesz już cofnąć tej operacji.

Podsumujmy, cash out dostępny jest na wszystkich rodzajach kuponów. Możesz się go spodziewać, jeśli na Twoim kuponie nie ma przegranego zakładu.

Czy zamykanie kuponu się opłaca?

Czy opłaca się sięgać po cash out? Fortuna, jak i gracz wydają się być w tej sytuacji wygranymi. Bukmacher wypłaca Ci mniejszą kwotę, a Ty masz zawsze coś, co jest lepsze, niż nie miałbyś nic.

Jednak, czy wycofanie kuponu się opłacało, przekonasz się dopiero po zakończonym meczu. Jak mawiają gracze, jest ryzyko jest zabawa. Może być tak, że Twój faworyt przegrywa 0:1, korzystasz z cash out, a po chwili padają dwa gole i jest już 2:1. Kupon wylądował w koszu, więc możesz pluć sobie w brodę, że wygrałbyś kilka stówek więcej. Reasumując, trzeba wiedzieć i mieć nosa, kiedy skorzystać z cash out. Fortuna tego Ci nie powie, ale kwota wykupu może sugerować, jak widzi rozstrzygnięcie Twojego kuponu.

Opinie o Early Cash Out Fortuna

Fortuna cash out zaletyFortuna cash out wady
Zrezygnowanie z ryzyka, poprzez wypłatę wygranych na kuponie, na którym nie wszystko idzie po Twojej myśli.Spadek wysokości wygranej – kwota jest pomniejszona o pozostałe spotkanie / spotkania.
Przejrzyste zasady i prostota korzystania z tej opcji.Opcja ta nie ma zastosowania przy każdym kuponie. Bukmacher może nie zaakceptować kuponu do cash out.
Dostępność zarówno w ofercie pre-match, LIVE oraz na kuponach SOLO i AKO.Brak gratyfikacji za pozostałe mecze, nawet jeśli okażą się trafione.