Co robić?

forBET nie działa

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Dlaczego forBET nie działa? Przy bukmacherach online przywykliśmy do tego, że zwykle ich oferty dostępne są przez całą dobę. Dlatego, jeśli zakłady w forBET nie działają, to jest pewna niespodzianka. Co robić w takiej sytuacji?

forBET nie działa | 19/08/2022

Bukmacher forBET znany jest przede wszystkim z działalności internetowej. Na stronie iforbet.pl i mobilnej aplikacji oferuje zakłady sportowe niemalże przez całą dobę. Usterki u bukmacherów online zdarzają się bardzo rzadko, ale czasami dochodzi do takich sytuacji. Co wtedy? Najczęściej powodem takiego stanu rzeczy są prace wykonywane na stronie lub serwerze. Wówczas chwilowo portal nie działa, a użytkownik nie ma możliwości postawienia zakładu. Tego rodzaju sytuacja może mieć miejsce również w aplikacji mobilnej.

forbet nie działa

W forBET przerwa techniczna, potrzebna do wykonania wszystkich prac, zwykle zajmuje kilkadziesiąt minut. Można zauważyć, że bukmacher planuje je w godzinach nocnych lub wczesno porannych. Wówczas zakłady nie są tak oblegane, a więc mniejsze grono typerów odczuwa dyskomfort związany z niemożnością postawienia kuponu.

forBET przerwa techniczna | 19/08/2022

Zakłady bukmacherskie forBET bardzo rzadko robią sobie przerwę. Jeśli już do takowej dochodzi, to zwykle nie trwa długo. Wszedłeś na stronę iforbet.pl i zamiast zakładów przywitał cię komunikat o przerwie technicznej? To normalne, bo bukmacherzy muszą mieć czas na wykonywanie różnych prac związanych z serwerem i aktualizacją oferty. W tego rodzaju komunikacie od razu powinna pojawić się wiadomość: jaki jest szacowany czas przywrócenia oferty bukmacherskiej? Z doświadczenia wiemy, że jest to około 30 minut.

Problem z forBET może wynikać nie tylko ze względu na stronę online, ale też aplikacje mobile. Brak aktualizacji apki lub systemu operacyjnego może spowodować, że aplikacja nie będzie działała poprawnie. Co wtedy? W takiej sytuacji najlepiej zaktualizować urządzenie, a także aplikacje od bukmachera. W sporadycznych przypadkach zaleca się odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji forBET.

Co robić, kiedy forBET nie działa?

Czasami najprostsze rozwiązania bywają najlepsze. Co mamy na myśli? Nie zawsze brak odpowiedzi ze strony forBET wynika z usterki bukmachera. Czasami, jako użytkownik, możesz mieć problem z internetem. Dlatego warto sprawdzić działanie połączenia, żeby mieć pewność, że w tym przypadku kłopot nie leży po naszej stronie. Co jeszcze możesz zrobić? Dodatkowo zaleca się wyczyszczenie pamięci podręcznej w przeglądarce internetowej. Chodzi o pliki cookies i cache. One również mogą wpływać na to, że iforbet.pl nie chce się załadować.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy forBET nie działa?

forBET nie odpowiada dłużej? Wcale nie jesteś skazany tylko na jednego bukmachera, bo w Polsce jest kilkunastu legalnych operatorów. Jeśli nie możesz w danej chwili obstawiać w forBET, to możesz wybrać innego bukmachera. Rejestracja nowego konta wcale nie zajmuje wiele czasu, bo cały proces można przeskoczyć raptem w ciągu kilku minut.

 1. STS

  Bonus powitalny 1500 zł + 100 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 300 zł: x3 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x3 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x3 po 1.91; ZBR 100 zł: x3 po 1.91; Bonus 60 zł: x3 po 1.91 Pełen reg
 2. BetFan

  Freebet 60 zł + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% do 1000 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  600 zł cashback: obrót zwrotem x1 na AKO, kurs łączny min. 3.80; 60 zł freebet: bez obrotu!; 100% do 1000 zł: obrót bonusem x3 na AKO, min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2.50 Pełen reg
 3. Fortuna

  30 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 50% do 200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 600 zł: x1 50% do 200 zł (FKP): brak obrotu! 30 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
 4. eWinner

  Cashback do 110 zł i bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 110 zł: brak obrotu! bonus 50% do 500 zł: 1x depozyt po kursie 1.50 + 6x bonus po kursie 2.50 Pełen reg