Poczuj smak kasyna!

forBET Gry Karciane

Stawiaj na karty!

Zakłady na karcianki bez kompleksów wdarły się do świata bukmacherów i z miesiąca na miesiąc stają się coraz popularniejsze. Nie może dziwić więc fakt, że forBET Gry Karciane tak chętnie wprowadził do swojej oferty. Sprawdź szczegóły!

Gry karciane forBET TVBET

forbet gry karciane
Przykładowa partia pokera w forBET

W Polsce nie znajdziesz legalnego kasyna online z krwi i kości, oferującego pokera, blackjacka czy bakarata, a więc to zakłady na gry karciane są tym, co nie może się podobać. Zwłaszcza, jeżeli mówimy o karciankach w najlepszym wydaniu, a w przypadku forBET nie mamy wątpliwości – oferta bukmachera stoi na wysokim poziomie.

Na czym polegają zakłady na gry karciane?

Nie bez powodów część bukmacherów reklamuje zakłady na gry karciane jako namiastkę prawdziwego kasyna. Rzeczywiście, możesz rozsiąść się wygodnie w fotelu, odpalić zakłady i za sprawą zaawansowanych technologii wideo oraz obecności prawdziwego krupiera poczuć się, jak w kasynie. Masz możliwość oglądania symulowanych gier karcianych i obstawiania ich wyników.

Wykorzystaj bonus w grach karcianych

cashback 1200 zł + 100% do 2080 zł + bez podatku

Aż do 3280 zł + bez podatku
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback 1200 zł: x1 na AKO3 po kursie poj. min. 1.30; 100% do 2080 zł: x4 AKO2 po kursie min. 2.00 (kurs poj. min. 1.20); Bez podatku: bez obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Jak doskonale widzisz, bukmacher forBET chce powitać Cię hojnymi prezentami. Trzy bonusy na start – to może się podobać! Łącznie to nawet 3280 złotych oraz 30 dni na zakłady bez podatku!

Już po rejestracji swojego konta wkroczysz w 30-dniowy okres, w którym możesz stawiać zakłady bez podatku, co oznacza dodatkowe 14% do wygranych. Pamiętaj jedynie, aby na swoim kuponie umieścić co najmniej trzy zdarzenia, a każde z nich o kursie min. 1.30. Od pierwszego depozytu, jeśli zarejestrujesz się z naszego linku, możesz liczyć na podwyższony do 1200 zł cashback. Ponadto czeka na Ciebie także podwyższony bonus reload – 100% do 2080 złotych. Jest grubo!

No i teraz nieco gorsza informacja – z ofert tych nie możesz skorzystać w zakładce forBET Gry Karciane, a szkoda.

TVBET bonus

Czy zatem w forBET Gry Karciane doczekały się jakiejś dedykowanej promocji? Na to pytanie ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi. W stałym pakiecie bonusów nie ma nic takiego, ale bukmacher lubi zaskakiwać graczy. Pamiętamy dobrze niedawno zakończony ranking na gry karciane forBET, w którym pula nagród wynosiła 10 000 złotych, a najlepsi gracze inkasowali co tydzień po 700 złotych. Kto wie, może forBET zdecyduje się powtórzyć coś takiego? Dobrze by było. Warto śledzić ofertę forBET!

Oferta forBET Gry Karciane

Nikt nie ukrywa, że pionierem karcianek na polskim rynku bukmacherskim był STS, który w zakłady na gry karciane wszedł z rozmachem. forBET przygotował swoją ofertę nieco później i po dziś dzień, nie udało mu się osiągnąć aż takiego poziomu. Niemniej jednak warto przetestować gry karciane forBET.

W przypadku zakładów bukmacherskich forBET gry karciane to: poker, wojna oraz blackjack. W każdej z gier masz do wyboru po jednym stole i wyłącznie zagranicznego krupiera.

Jak obstawiać Gry Karciane forBET?

forBET TVBET, bo tak nazywały się niegdyś gry karciane u tego bukmachera obstawia się bardzo prosto. Jeżeli już miałeś styczność z jakimikolwiek zakładami bukmacherskimi, to w mgnieniu oka załapiesz zasady. Jeśli to Twoje pierwsze szlify, zerknij na wskazówki poniżej.

forbet gry karciane
 • Zaloguj się na swoje konto.
 • Wybierz z menu pozycję “Gry Karciane”.
 • Dołącz do interesującego Cię stołu: poker, wojna lub blackjack.
 • Zobaczysz tam trwającą bądź nadchodzącą rozgrywkę.
 • Wokół krupiera dostrzeżesz dostępne zakłady.
forbet tvbet
Zakłady na pokera w forBET
 • Jeszcze więcej zakładów znajdziesz pod okienkiem transmisji.
 • Wystarczy, że klikniesz w interesujący Cię zakład.
 • Automatycznie wskoczy on do szkicu kuponu po prawej stronie ekranu.
 • Ustaw stawkę zakładu.
 • Potwierdź wysłanie kuponu.

Poker forBET – zasady

Kasyno forBET dostarcza najbardziej popularną odmianę pokera, a więc Texas Holdem. Przy stole zasiada krupier oraz sześciu wirtualnych graczy. Każda partia podzielona jest na pięć rund, podczas których możesz stawiać niezależne od siebie zakłady. Możesz pokusić się o obstawienie zwycięzcy danej partii a także zwycięskiego układu (np. wysoka karta, trójka, kolor).

Wojna forBET – zasady

Wojna to zdecydowanie najprostsza gra karciana i w ofercie forBET wygląda dokładnie tak samo, jak w prawdziwym życiu. Spotyka się tutaj dwóch wirtualnych graczy, a każdy otrzymuje po jednej karcie. Wygrywa silniejsza i co naturalne, może dojść też do wojny w przypadku pojawienia się dwóch kart o takiej samej wartości. Po zobaczeniu pierwszej karty, możesz postawić, czy okaże się ona zwycięska czy przegrana. Możesz zaryzykować i zagrać też na to, że dojdzie do wojny.

Black Jack forBET – zasady

forbet zaklady na blackjacka
Blackjack w forBET

W kasynie forBET blackjack został podzielony na cztery rundy, a celem rywalizacji wirtualnych graczy jest zbliżenie się do 21 punktów lub osiągnięcie tej liczby, nazywanej potocznie “oczkiem”. Ty, obserwując symulację gry, możesz obstawiać, czy wygra gracz 1 czy gracz 2, a nawet zaryzykować i pokusić się o zagranie na remis. Oprócz tego, możesz postawić zakład na sposób zwycięstwa, a więc przykładowo, że gracz 2 wygra z dwoma kartami czy wytypowanie dokładnej liczby punktów.

Czy zakłady na gry karciane są legalne?

Oczywiście, że tak! W forBET gry karciane są zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Oczywiście, w Internecie mogłeś natknąć się na informacje, że w Polsce poker czy blackjack online jest nielegalny. I rzeczywiście tak jest, ale mowa tutaj o bezpośrednim uczestnictwie w grze, co nie ma miejsca na stronie forBET. Tutaj wyłącznie obstawiasz przebieg symulowanej rywalizacji, nie będąc uczestnikiem tejże gry. Zatem śmiało możesz przejrzeć ofertę forBET, a jeśli wpadnie Ci w oko – spróbuj szczęścia!