Bonus na Finał Worlds 2020 w LOL'a

forBET tnie ryzyko na LOL'a!

Tnij ryzyko!

Na ten pojedynek czeka cała społeczność League of Legends skupiona na całym świecie! Mistrz Korei – DAMWON Gaming zmierzy się z 3 ekipą chińskiej LPL- Suning Saming. Z tej okacji forBET tnie ryzyko na Finał Worlds 2020!

Obie ekipy na swojej drodze wyeliminowały naprawdę mocne zespoły i pomimo tego, że Koreańczycy są faworytem starcia, to pamiętajmy, że chińska liga to e-sportowa Liga Mistrzów! By ograniczyć ryzyko przegranej stawiając 39 zł lub 89 zł na finał + przynajmniej 2 inne zdarzenia e-sportowe, forBET zwróci Ci 100% środków w przypadku, gdy jedynym nie trafionym zdarzeniem na twoim kuponie będzie mecz DAMWON – Suning.

Zasady promocji:

1. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

2. Promocja obowiązuje od godz. 14:00 dn. 29.10.2020 do godz. 11:00 dn. 31.10.2020.

3. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 39 zł lub 89 zł.

4. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon AKO, na którym znajduje się dowolny typ na finał Worlds 2020 w LOL’a pomiędzy DAMWON Gaming, a Suning Gaming + przynajmniej 2 inne zdarzenia z kategorii “Esport”. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimalnie 1.20, a kurs całkowity kuponu minimalnie 2.00. Kupony na których znajdą się inne kategorie niż te z E-sportu nie biorą udziału w promocji.

5. Zwrot stawki w postaci bonusu zostanie przyznany tylko w przypadku gdy zdarzenie finału Worlds 2020 będzie przegrane.

6. Do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zagrany kupon na finał Worlds 2020.

7. Każdy gracz może otrzymać maksymalnie jeden zwrot, a cały kupon musi być rozstrzygnięty maksymalnie w niedzielę, 1.11.2020r., do godziny 23:59.

8. Bonusy za przegrane kupony, które spełnią wymagania promocji zostaną przyznane w poniedziałek, 2.11.2020r., do godziny 16:00

9. Do promocji nie zaliczają się kupony systemowe oraz kupony zagrane za środki bonusowe.

10. Bonusem należy obrócić 4x po kursie min. 2.00 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 2 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni.

11. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.

12. Obrót bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia obrotu bonusem. Wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE.

13. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty WIRTUALNE l i II oraz Gry Karciane.

14. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

15. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

Pełen regulamin promocji znajdziesz na stronie bukmachera.