Co to forBET BetArchitekt?

forBET BetArchitekt

Graj na forBET!

cashback 1200 zł + 100% do 2080 zł + bez podatku

Aż do 3280 zł + bez podatku
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback 1200 zł: x1 na AKO3 po kursie poj. min. 1.30; 100% do 2080 zł: x4 AKO2 po kursie min. 2.00 (kurs poj. min. 1.20); Bez podatku: bez obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Sprawdźmy, na czym polega forBET BetArchitekt, czyli nowa funkcja oferowana przez jednego z popularniejszych polskich buków. Jeśli lubisz wymyślać własne zakłady, to na pewno Ci się spodoba!

Na czym polega w forBET BetArchitekt?

Nowa funkcja dostępna na forBET, BetArchitekt, pozwala graczom komponować swoje własne zakłady na to, jak potoczy się dane spotkanie.

U polskich bukmacherów można zazwyczaj wybrać tylko jedno wydarzenie dotyczące konkretnego meczu, ewentualnie zdecydować się na przygotowaną przez buka kombinację kilku zdarzeń, na przykład “strzeli Lewandowski i padną przynajmniej cztery rzuty rożne dla Bayernu”.

BetArchitekt forBET pozwoli Ci jednak samemu stać się tytułowym architektem zakładów – będziesz mógł sam wybrać dowolne rynki i połączyć je w jedną długą prognozę co do wydarzeń danego meczu. System wyliczy dla Twojego projektu odpowiedni kurs i będziesz mógł zdecydować, czy chcesz obstawić! Ta innowacja z pewnością niezwykle ucieszy wielu graczy, bo tego typu rozwiązania już od dawna były dostępne u największych zagranicznych bukmacherów i tylko czekaliśmy, aż któryś polski serwis również zdecyduje się wprowadzić podobną możliwość.

Jak korzystać z BetArchitekt w forBET?

Pewnie chciałbyś jak najszybciej postawić swój pierwszy spersonalizowany zakład? Wcale nas to nie dziwi! Na szczęście z nowej usługi forBET korzysta się bardzo łatwo. Żeby Twój start był jeszcze prostszy, przygotowaliśmy krótką instrukcję, która pomoże Ci odnaleźć się w narzędziu BetArchitekt.

forbet bet architekt
  • Zaloguj się na stronie forBET.
  • Znajdź zakład oznaczony pomarańczowym ołówkiem.
  • Kliknij w przycisk z liczbą dostępnych rynków.
  • Kliknij przycisk “Stwórz zakład”.
forBET BetArchitekt jak obstawiać zakłady
  • Wybieraj spośród dostępnych rynków, przeklikując się przez interfejs.
forBET BetArchitekt jak obstawiać
  • Gdy będziesz już zadowolony, kliknij “Dodaj do kuponu”.

I już – gotowe! Twój unikalny zakład jest gotowy do gry. Możesz go zobaczyć na swoim kuponie po prawej stronie ekranu, czyli dokładnie tam, gdzie znajdowałoby się każde inne postawione z oferty bukmachera wydarzenie. 

Musimy przyznać, że od teraz oferowane przez forBET zakłady bukmacherskie będą dużo ciekawsze, niż miało to miejsce dotychczas – nie żebyśmy wcześniej mieli powody do narzekania! Nowa usługa znacząco zwiększa swobodę obstawiania dla użytkowników. Korzystanie z niej jest bardzo proste, interfejs został zaprojektowany w intuicyjny sposób i umożliwia szybkie przeklikiwanie się przez poszczególne kategorie wydarzeń. Wystarczy, że skomponujesz jeden czy dwa zakłady, a z pewnością poczujesz się pewnie z tym nowym narzędziem.

BetArchitekt jako kupon solo lub część ako

Rynki stworzone przez graczy w ramach usługi BetArchitekt forBET działają dokładnie na tej samej zasadzie co wszystkie inne, a to oznacza, że swoje spersonalizowane wydarzenie możesz umieścić zarówno na kuponach solo, jak i na ako! Takie postawienie sytuacji to kolejny krok na rzecz dania graczom prawdziwej swobody. Jeśli chcesz, możesz nawet postawić na jednym kuponie kilka różnych spersonalizowanych zakładów utworzonych przy pomocy nowego narzędzia od forBET!

Czy według forBET BetArchitekt to zakład systemowy?

Nie, na forBET są dostępne zarówno zakłady systemowe, jak i BetArchitekt, ale są to dwie różne usługi o odmiennych zasadach. Przy zakładach systemowych wystarczy, że spełni się tylko część z wybranych wydarzeń, natomiast w BetArchitekt muszą sprawdzić się wszystkie. W końcu kombinujesz kilka różnych selekcji w jedną, a więc stają się one nierozerwalną całością, która funkcjonuje jak każdy inny rynek na forBET.

Czy zakłady w BetArchitekt forBET to zakłady typu custom bet?

Nie. Zakłady typu custom bet są wprowadzane przez bukmacherów na prośbę graczy, ponieważ wcześniej nie było ich w serwisie. Gdybyś na przykład chciał postawić, jaki będzie kolor butów Messiego w najbliższym El Clasico i napisał w tej sprawie do forBET, a oni by się zgodzili – wtedy mógłbyś postawić custom bet. BetArchitekt forBET to natomiast usługa, która pozwala Ci  w dowolny sposób łączyć ze sobą wydarzenia, które już są w ofercie bukmachera, tyle że dotyczą jednego spotkania.

Czy BetArchitekt to akcja promocyjna / bonus forBET?

BetArchitekt to nie żadna promocja! Zakłady forBET wprowadziły to narzędzie na stałe po to, aby gracze mieli większy wybór i mogli na własną rękę decydować, jaki zakład dokładnie chcą obstawić. Nie spodziewamy się, aby taka możliwość miała w najbliższym czasie zniknąć. To będzie po prostu kolejna ciekawa opcja do gry. A jeżeli Ciebie interesują bonusy, a nie jakieś tam spersonalizowane zakłady? (Albo jeśli interesują Cię obie te rzeczy?) Po prostu sprawdź, jak wygląda kod promocyjny forBET i odbierz na start atrakcyjny pakiet bonusów o wartości nawet do 3280 zł.

I co, jak Ci się podoba nowy pomysł forBET? Naszym zdaniem to super inicjatywa, która z pewnością wpasuje się w gusta polskich graczy. Dzięki tej kolejnej możliwości obstawiania w zasadzie nie sposób się nudzić u tego bukmachera. Można wręcz powiedzieć, że BetArchitekt to mała rewolucja na polskim rynku. Winszujemy forBET, że jako pierwsi wprowadzili takie narzędzie!