Emocje sięgną zenitu!

EURO 2020: Finlandia - Rosja kursy

Podczas Mistrzostw Europy na murawie spotkają się reprezentacje Finlandii i Rosji. Bukmacherzy już wytypowali faworyta tego spotkania. Jeżeli chcesz obstawiać Euro 2020, kursy na to zdarzenie powinny Cię zainteresować.

Euro 2020: mecz Finlandia – Rosja kursy

Jeżeli chcesz obstawiać zakłady na Euro 2020, kursy na mecze mistrzostw znajdziesz u większości bukmacherów działających na polskim rynku. W końcu piłka nożna zajmuje szczególne miejsce w ofertach buków. Obstawianie meczu Finlandia – Rosja to nie najgorszy pomysł. Zanim jednak do tego przystąpisz, zastanów się nad strategią oraz przeczytaj parę artykułów na temat kondycji i szans obu reprezentacji. Kursy na to zdarzenie są miarodajnym wskaźnikiem tego, kto jest faworytem tego spotkania. Bukmacherzy nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości. Jednak my dobrze wiemy, że na boisku mogą dziać się rzeczy niebywałe i nawet najlepsi oddsmakerzy nie przewidzą w stu procentach wyniku tego spotkania. Cofnijmy się trochę w czasie i spójrzmy na to, jak obie drużyny radziły sobie we wspólnych meczach w przeszłości. Zespoły spotkały się w sumie 18 razy. Rosjanie pokonali Finów aż dwunastokrotnie. Finlandia wygrała tylko raz. Ostatni raz obie reprezentacje rozegrały mecz podczas eliminacji do Mistrzostw Świata i Rosja opuściła boisko, mając na swoim koncie trzy gole, a Finowie nie zdobyli ani jednego punktu w tym spotkaniu.

Finlandia – kursy na Euro 2020

Kursy na zwycięstwo Finlandii są bardzo wysokie. Dzieje się tak dlatego, że kraj ten nie jest faworytem w tym meczu, a jego szanse na pokonanie Rosji są znikome. Finowie występują w finale tak dużej i ważnej imprezy po raz pierwszy. Jeszcze nigdy nie zakwalifikowali się ani do Mistrzostw Świata, ani do Mistrzostw Europy. Uczestnictwo w Euro 2020 jest więc dla nich ogromnym sukcesem. Czy przewidywania bukmacherów się ziszczą i Skandynawowie przegrają ten mecz? Nie ukrywamy, że jest na to spora szansa. Finowie jednak się tym nie przejmują. Oczywiście mają świadomość przewagi Rosjan, ale i tak bardzo pozytywnie przyjęli wiadomość o tym, że to właśnie z tą reprezentacją zagrają swój drugi mecz na Euro 2020.

Rosja – kursy na Euro 2020

Już wiemy, że to Rosja jest zdecydowanym faworytem spotkania z Finlandią. Nie spodziewamy się tutaj jakichś przykrych niespodzianek. Drużyna prowadzona przez Stanisława Czerczesowa jest w wyśmienitej formie. Pamiętajmy, że niedawno Rosjanie byli gospodarzami Mundialu, a ich reprezentacja zajęła wówczas drugie miejsce w grupie. Bukmacherzy, którzy przygotowali na mecz Finlandia – Rosja kursy, wzięli to wszystko pod uwagę i mają już dla Ciebie ofertę na zakłady. 

Finlandia – Rosja zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać mecze na Euro 2020?

Czy typowanie meczów podczas Mistrzostw Europy jest opłacalne? To zależy od tego, jakie zakłady zamierzasz obstawiać podczas Euro 2020. Kursy są oczywiście bardzo istotnym elementem obstawiania, ale pamiętaj, że wybór odpowiedniego rynku, czyli rodzaju zakładu, jest także kluczowym aspektem. Zanim przystąpisz do tworzenia kuponu, znajdź buka, który spełnia twoje oczekiwania. Weź pod uwagę jego ofertę dla nowych graczy. Jeżeli bonus jest wysoki, a warunki obrotu niewygórowane, może warto pomyśleć o założeniu tam konta. Środki bonusowe możesz przecież wykorzystać do obstawiania Euro 2020. Następnie zacznij zbierać informacje na temat drużyn, które chcesz typować. Dogłębna analiza to podstawa sukcesu w zakładach.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Czy kursy na Euro 2020 są opłacalne? Zależy u jakiego bukmachera. Dlatego zawsze warto poświęcić trochę czasu, aby znaleźć tego operatora, który ma najlepszą ofertę. Pamiętaj, że bardzo wysokie kursy są zazwyczaj ustalane na rynki, które trudno trafnie wytypować. Pomyśl raczej o obstawianiu zakładów typu under/over czy skorzystaj z opcji handicapów. Możesz też wybrać najbardziej popularny zakład 1X2, czyli zwycięstwo-remis-przegrana. Odradzamy umieszczanie na kuponie zakładów na dokładny wynik spotkania, ilosci barmek w całym meczu czy też strzelca pierwszego gola. Mimo że wysokie kursy mogą kusić, w tym wypadku lepiej grać zachowawczo. Przede wszystkim podczas Euro 2020 pamiętaj o dobrej zabawie w doborowym towarzystwie.

Gdzie znaleźć dobre kursy na mecz Finlandia – Rosja?