Finlandię może zaboleć

EURO 2020: mecz Finlandia – Belgia kursy

Jakie wystawiono na mecz Finlandia – Belgia kursy bukmacherskie? Cóż, pewnie już się tego domyślasz. Bukmacherzy są niemal pewni, że to Belgowie będą mieć po ostatnim gwizdku trzy punkty. Ale czy tak się skończy ten mecz?

Euro 2020: mecz Finlandia – Belgia kursy

To raczej nie jest spotkanie, które rozpala wyobraźnię polskich kibiców. Można je nazwać meczem dla koneserów. Mimo tego bukmacherzy opublikowali oczywiście na spotkanie Finlandia – Belgia kursy. Dobrze odzwierciedlają one ogromny rozdźwięk umiejętności pomiędzy drużynami – w rankingu FIFA Belgia znajduje się na 1. miejscu, a Finlandia dopiero na 54., czyli za takimi tuzami futbolu jak Jamajka i Ghana.

Kursy na Finlandię

Szanse na to, że Finlandii uda się coś ugrać w spotkaniu z Belgią są naprawdę niskie. W związku z tym kursy na tę drużynę są więc naprawdę wysokie i mogą kusić do postawienia kuponu. Czy warto podjąć takie ryzyko? Tutaj decyzja należy oczywiście do Ciebie. Nam trudno jest sobie wyobrazić, jak wiele rzeczy musiałoby pójść nie tak po stronie Belgów, aby nie wygrali oni tego spotkania. Ale cóż, w futbolu przydarzają się także niespodzianki!

Kursy na Belgię

Belgia to doświadczona drużyna pełna klasowych zawodników. Już od wielu lat typuje się ją na zwycięzcę międzynarodowych turniejów. Nie stanowi więc żadnego zaskoczenia, że oferowane na mecz Finlandia – Belgia kursy są w przypadku tej drużyny bardzo niskie. Zanim postawisz na wygraną Belgów prosty zakład typu 1X2, lepiej dokładnie sprawdź, na jaką możesz liczyć kwotę. Podatek może zjeść zdecydowaną większość potencjalnych zysków i pozostawić Cię niemal z niczym ponad postawioną kwotę – weź to pod uwagę, gdy będziesz kalkulować ryzyko.

Finlandia – Belgia zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Trudno powiedzieć, czy obstawianie meczu Finlandia – Belgia jest tego warte. W przypadku wielu innych spotkań Euro 2020 kursy wydają się bardziej opłacalne. Ma to związek z równowagą sił pomiędzy drużynami, które grają przeciwko sobie w danym meczu. Jeżeli żadna z ekip nie ma mocnej przewagi, to bukmacherzy wystawiają sensowne liczby na każdy rezultat z 1X2. Natomiast wystawione na spotkanie Finlandia – Belgia kursy mają ogromny rozstrzał – postawić na Belgię praktycznie nie warto, natomiast kupon na remis czy zwycięstwo Finlandii może dać dużo kasy, ale jest też bardzo ryzykowny.

Jeżeli bardzo chcesz obstawić na mecz Finlandia – Belgia zakłady bukmacherskie, ale podobnie jak my nie widzisz sensu w ofercie 1X2, zawsze możesz poszukać innych interesujących rynków. Polecamy pogrzebać w statystykach i zastanowić się nad puszczeniem kuponu na rzuty rożne, żółte kartki, liczbę strzałów, handicap, wynik w obu połowach… Z pewnością znajdziesz rynek, dla którego kalkulacja ryzyka da przyjemniejszy wynik niż w przypadku 1X2. 

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Mistrzostwa Europy 2020 to ogromne wydarzenie piłkarskie, które cieszy się zainteresowaniem zarówno w kontekście oglądania meczów, jak i obstawiania zakładów. To istne święto nie tylko dla kibiców, ale też dla bukmacherów! Z pewnością będą oni więc chcieli wycisnąć z tej imprezy jak największe zyski. Możesz się spodziewać, że wszystkie serwisy będą bardzo mocno kontrolować swoją ofertę Euro 2020. 

Kursy będą dokładnie wyliczone i rozplanowane – nie warto liczyć na bukmacherskie pomyłki prowadzące do wystawienia ponadprzeciętnie opłacalnych liczb. Jeżeli chcesz znaleźć naprawdę dobrą ofertę na Euro 2020, spróbuj skoncentrować się na bonusach i specjalnych ofertach. Bukmacherzy na pewno będą mocno konkurować o użytkowników. Ty możesz na tym skorzystać, jeśli będziesz śledzić publikowane promocje i korzystać z tych najlepszych!

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Finlandia – Belgia?

Możesz być pewien, że wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce wystawią ofertę na Euro 2020 i na mecz Finlandia – Belgia. W tabeli poniżej znajdziesz zestawienie rekomendowanych i sprawdzonych przez nas buków. Wybierz najlepszy serwis dla siebie albo zarejestruj się w kilku miejscach, aby wykorzystać jak najwięcej bonusów!