Wytypuj skład Polski na Euro!

Fantasy Kadra w LV BET

Typuj kadrę!

Do startu mistrzostw Europy zostało już niespełna 100 dni, a niedawno nowy selekcjoner reprezentacji Polski, Paulo Sousa, ogłosił swoje pierwsze powołania do kadry. Z tej okazji LV BET przygotował wyjątkową ofertę, w której każdy gracz może sam… wytypować skład biało-czerwonych na pierwszy mecz Euro 2021!

Co prawda pierwsze powołania selekcjonera Paulo Sousy będą obowiązywać na najbliższe zgrupowanie oraz na pierwsze mecze eliminacji MŚ 2022 (z Węgrami, Andorą i Anglią), ale z pewnością pozwolą dostrzec plan, jaki Portugalczyk ma na tę drużynę. Nie jest tajemnicą, że najważniejsze spotkania 2021 roku odbędą się dopiero w czerwcu, kiedy startują przeniesione z ubiegłego roku mistrzostwa Europy.

Biało-czerwoni w fazie grupowej zmierzą się ze Słowacją, Hiszpanią i Szwecją, a swoje pierwsze spotkanie rozegrają 14 czerwca. I właśnie z myślą o tym turnieju, a konkretnie o meczu otwarcia, LV BET przygotował wyjątkową ofertę dla wszystkich fanów piłki nożnej i sympatyków naszej drużyny narodowej.

Fantasy Kadra to oferta, w której każdy może wytypować swój własny skład Polski na pierwszy mecz Euro 2021 (ze Słowacją). Zakłady można łączyć, tak by każdy mógł wybrać całą podstawową jedenastkę biało-czerwonych na to spotkanie.

W szerokiej grupie zawodników, których gracze będą mogli typować do pierwszego składu, znaleźli się nie tylko tacy pewniacy jak Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Piotr Zieliński czy Kamil Glik, ale też zawodnicy dopiero pukający do reprezentacyjnych drzwi, jak chociażby Przemysław Płacheta, Sebastian Walukiewicz czy Jakub Moder. Kto wie, może któryś z nich przebojem wedrze się do podstawowego składu i zrobi na Euro furorę, tak jak na ME 2016 Bartosz Kapustka, który ostatnio – po kilku latach przerwy – znów otrzymał powołanie?

Co warte ponownego podkreślenia gracze typować będą piłkarzy do podstawowego składu Polski na mecz ze Słowacją (14 czerwca), nie do kadry na cały turniej. Oferta Fantasy Kadra w LV BET jest już dostępna i pozostanie otwarta aż do ogłoszenia powołań na mistrzostwa Europy.