Co robić?

eWinner nie działa

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Chciałeś postawić zakład, a okazało się, że eWinner nie działa? Z pewnością uda nam się pomóc, bo nieraz mieliśmy już do czynienia z podobną sytuacją. U każdego bukmachera się to zdarza, więc nie ma co go skreślać.

eWinner nie działa | 19/08/2022

Trafiłeś tutaj, ponieważ bukmacher eWinner nie działa. Raczej trudno, żeby powód był inny. Zupełnie inaczej jest w przypadku tej usterki, bo tutaj potencjalnych przyczyn jest kilka. Może chodzić o zwykłe prace serwisowe, na które nie mamy wpływu i trzeba będzie poczekać. Istnieje też szansa, że mamy nieaktualne ustawienia przeglądarki, którą trzeba będzie odświeżyć. Nie ma możliwości, żeby bukmacher przestał świadczyć usługi świadomie bez wcześniejszego uprzedzenia graczy. To oznacza, że na pewno znajdzie się też rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Poniżej znajdziesz wskazówki i porady co robić, żeby znów móc obstawiać zakłady bukmacherskie.

ewinner nie działa

eWinner przerwa techniczna | 19/08/2022

Najczęstszym powodem, dla którego bukmacher nie może obsługiwać zakładów jest w eWinner przerwa techniczna. To standardowy czas, w którym strona jest zawieszona i gracz nie może się zalogować na swoje konto. Pracownicy muszą dokonać kilku poprawek, żeby wszystko działało tak, jak powinno, więc może to zająć trochę czasu. Przeważnie takie prace serwisowe trwają od kilku do kilkunastu godzin i z reguły mają miejsce w późnych godzinach wieczornych lub nocą. To z myślą o użytkownikach, którzy zazwyczaj nie obstawiają o takich porach, aby nie stawać im na drodze do wygodnego obstawiania. Zdarzają się jednak typerzy, którzy koniecznie chcieliby obstawiać, a trwa na eWinner przerwa techniczna. Co robić w takim przypadku? Odpowiedź zostawiliśmy na sam koniec.

Co robić, kiedy eWinner nie działa?

Mamy kilka wskazówek, które mogą się okazać pomocne w poradzeniu sobie z tym problemem. Bukmacher może mieć kłopot ze stroną, ale co jeśli to po naszej stronie coś nie gra? Należy wyczyścić pliki cookie i cache w celu odświeżenia przeglądarki. Możemy też wypróbować innej i może tam strona ewinner.pl zadziała. Jeśli jest problem z aplikacją, możliwe, że będzie konieczne jej odinstalowanie i ponowne pobranie. Są to proste czynności, z którymi każdy powinien sobie łatwo dać radę. Teoretycznie najtrudniejsze wydaje się wyczyszczenie starych plików, ale poniżej zamieszczamy krótką instrukcję:

 • w swojej przeglądarce wybierz rozwijane menu i wejdź w ustawienia
 • następnie wybierz zakładkę ‘prywatność i bezpieczeństwo’
 • wybierz opcję ‘wyczyść dane przeglądania’ i odśwież stronę ewinner.pl

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy eWinner nie działa?

Jeśli rzeczywiście eWinner ma przerwę w umożliwianiu swoim graczom tworzenia zakładów, mamy jeszcze jednego asa w rękawie. Co robić, gdy eWinner nie działa, a koniecznie musisz obstawić? Zwyczajnie zagrać u innego bukmachera. W końcu na rynku jest więcej niż jedna opcja i masz z czego wybierać. Poniżej znajdziesz listę legalnych polskich buków, u których warto rozważyć założenie konta.

 1. STS

  Bonus powitalny 1500 zł + 100 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 300 zł: x3 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x3 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x3 po 1.91; ZBR 100 zł: x3 po 1.91; Bonus 60 zł: x3 po 1.91 Pełen reg
 2. Fortuna

  30 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 50% do 200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 600 zł: x1 50% do 200 zł (FKP): brak obrotu! 30 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
 3. eWinner

  Cashback do 110 zł i bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 110 zł: brak obrotu! bonus 50% do 500 zł: 1x depozyt po kursie 1.50 + 6x bonus po kursie 2.50 Pełen reg