Bukmacher się zamyka

Spółka eWinner kończy działalność!

Bukmacher eWinner opublikował na swojej stronie bardzo ważną informację dla graczy. eWinner kończy działalność i będzie działał tylko do końca czerwca 2023r. Co to oznacza dla klientów i ich pieniędzy na kontach użytkowników?

eWinner się zamyka

Dlaczego eWinner kończy działalność?

Wygląda na to, że bukmacher eWinner jest jedną z tych firm, które padły ofiarą praw ekonomii i nie podołały trudnym realiom, w których przyszło im funkcjonować. To oczywiście wielka szkoda, bo różnorodność na rynku bukmacherskim zawsze sprzyja przede wszystkim graczom.

eWinner opublikował na swojej stronie następujący komunikat:

Z dniem 31.03.2023 spółka eWinner zaprzestaje przyjmowanie nowych zakładów oraz nowych depozytów.
Wszystkie środki klientów są bezpieczne i zostaną wypłacone. Dlatego informujemy o nadchodzących zdarzeniach z wyprzedzeniem.
Do dnia 30.06.2023 każdy klient powinien zlecić wypłatę wszystkich środków znajdujących się na jego betKoncie. Po tej dacie wszystkie środki zgromadzone na betKoncie zostaną wypłacone automatycznie.
Wszystkie aktywne bonusy muszą być wykorzystane do dnia 31.03.2023.
Wszystkie zawarte zakłady długoterminowe z datą rozliczenia przypadającą do 26.06.2023 zostaną rozliczone zgodnie z wynikiem w dniu 27.06.2023.
Punkty zgromadzone w programie lojalnościowym Klub eWinner powinny być wykorzystane do dnia 27.04.2023. Po tym czasie program lojalnościowy zostaje zamknięty, a wszystkie zgromadzone punkty tracą swoją ważność.
Informujemy, że spółka eWinner planuje zakończenie działalności z dniem 30 czerwca 2023 roku.
Dziękujemy za wspólne emocje i wspaniałe chwile spędzone razem. W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Co się stanie z niewykorzystanymi bonusami powitalnymi eWinner?

Bonusy powitalne zostaną wyłączone 01.03.2023 r., co oznacza, że nie będą już przyznawane nowe. Te, które zostały już przyznane, należy wykorzystać do 31.03.2023 r. Wszystkie aktywne bonusy należy wykorzystać do 31.03.2023 r.

Co się stanie z punktami zgromadzonymi w Klubie eWinner?

Punkty zgromadzone w programie lojalnościowym “Klub eWinner” muszą zostać wykorzystane do 27.04.2023 r. włącznie. Program lojalnościowy zostaje po tej dacie zamknięty, a wszystkie zgromadzone punkty przepadną.

Jak długo trwa weryfikacja dokumentów?

Weryfikacja tożsamości i niezbędnych dokumentów nie powinna trwać dłużej, niż 48 godzin. Możliwe jednak, że ze względu na większą liczbę zgłoszeń, dział weryfikacji może potrzebować więcej czasu na odpowiedź.

Do kiedy można wpłacać depozyt w eWinner?

Depozyty można wpłacać do końca marca, ale pamiętaj, że z dniem 31.03.2023 r. eWinner zaprzestaje przyjmowania nowych depozytów.

Do kiedy można robić wypłaty w eWinner?

Wypłatę środków znajdujących się na Twoim betKoncie możesz wykonać do dnia 30.06.2023 r. Po tym dniu wszystkie środki zostaną wypłacone automatycznie. Zgodnie z regulaminem wypłata zostanie zrealizowana najpóźniej do 7 dni od jej zlecenia. eWinner wypłaca wszystkie środki powyżej 0, nawet dosłownie grosze.

Do kiedy można obstawiać kupony w eWinner?

Z dniem 31.03.2023 r. bukmacher wstrzymuje przyjmowanie nowych zakładów i nowych depozytów. Jeśli więc masz do wykorzystania środki na koncie, możesz nimi obstawiać do końca marca. Wszystkie zakłady długoterminowe z datą rozliczenia przypadającą do 26.06.2023 r. zostaną rozliczone zgodnie z wynikiem w dniu 27.06.2023 r. 

Jak samodzielnie zamknąć konto w eWinner?

Jeśli chcesz, nie musisz czekać, aż bukmacher sam zamknie Twoje konto – możesz zrobić to samodzielnie już teraz lub po rozliczeniu granych kuponów. W tym celu skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Co z moimi danymi osobowymi w eWinner?

Czas przetwarzania danych osobowych zgromadzonych przez eWinner wynosi 5 lat po usunięciu konta, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym dokonano ich archiwizacji.

Puntem 11. w rozdziale “Przetwarzanie danych” w Polityce Prywatności eWinner mówi:

11. Zebrane Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane w ramach transgranicznego przekazywania danych osobowych.

Twoje dane nie zostaną zatem przekazane nikomu innemu, a jedynie bezpiecznie zarchiwizowane przez 5 kolejnych lat.