Cashback do 155 zł i bonus 50% aż do 500 zł

eWinner kod promocyjny 2020: MAXBONUS

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

eWinner

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 22 Oct 2020

Kod promocyjny eWinner MAXBONUS: do 655 zł!

Podaj w eWinner kod promocyjny MAXBONUS i odbierz powiekszony pakiet na start: cashback do 155 zł i bonus 50% aż do 500 zł! Takie kody lubomy!

eWinner kod promocyjny MAXBONUS. Rejestracja 2020

Zastanawiasz się, co można dostać w ramach bonusu powitalnego od eWinner? Kod promocyjny jeszcze powiększa tę kwotę, dzięki czemu robi ona wrażenie: od buka możesz zgarnąć łącznie 655 zł, w tym cashback 155 zł bez obrotu!

eWinner kod promocyjny na 22/10/2020

Dzięki naszemu kodowi promocyjnemu, który uzyskaliśmy od bukmachera eWinner, bonus powitalny rośnie na wartości. Bez niego wartość cashbacku, który możesz uzyskać po pierwszej wpłacie byłaby niższa! Dlatego sugerujemy, abyś wpisał podczas rejestracji na stronie eWinner kod promocyjny. To żaden wysiłek, ale możesz dzięki temu zyskać dodatkową kasę w formie zwrotu od bukmachera. Nas bardzo cieszy, że jest na eWinner oferta, która na to pozwala!

Jak wykorzystać kod promocyjny MAXBONUS?

eWinner kod promocyjny

Jak uzyskać powiększony cashback od bukmachera eWinner? Kod promocyjny to najprostsza (i ze wszech miar poprawna) odpowiedź, ale możesz się jeszcze zastanowić, gdzie i w jaki sposób powinieneś go użyć.

Tutaj również odpowiedź jest prosta: w trakcie rejestracji. Kolej rzeczy jest naprawdę nieskomplikowana, trzeba po prostu wpisać kod promocyjny eWinner “MAXBONUS” w okienko “Kod promocyjny”. I tyle! To było łatwe i logiczne, prawda? A jeśli chcesz wiedzieć, jak dokładnie przebiega rejestracja, to piszemy o tym w kolejnym akapicie.

eWinner rejestracja 2020

Żeby dostać od eWinner bonus, musisz się oczywiście zarejestrować na stronie. Założenie konta w serwisie to jednak nic trudnego. Wystarczy, że będziesz podążał za poniższą krótką instrukcją.

 1. Wejdź na stronę eWinner.
 2. Kliknij żółty przycisk “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu.
 3. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi i zaznacz wymagane zgody.
 4. Wpisz kod promocyjny eWinner “MAXBONUS” w okienko “Kod promocyjny”.
 5. Przejdź dalej i wypełnij formularz prawdziwymi danymi osobowymi.
 6. Zakończ rejestrację.

Pamiętaj jeszcze, żeby upewnić się, iż jest zaznaczona zgoda o brzmieniu “Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład (szczegóły w regulaminie)”. Powinna ona być zaznaczona już domyślnie, jest też wytłuszczona przez bukmachera, abyś łatwo mógł ją dostrzec. Ważne, żeby ten punkt pozostał zaznaczony, bo w przeciwnym wypadku nie dostaniesz cashbacku od eWinner, kod promocyjny też na nic się wtedy nie zda!

Żeby mieć pełnoprawne konto w serwisie, będziesz musiał także zweryfikować swoją tożsamość poprzez przesłanie odpowiedniego dokumentu takiego jak dowód osobisty albo paszport. Bez tego będziesz mógł wpłacić kasę, puszczać zakłady i dostać od eWinner bonus, ale ze względu na polskie prawo przed weryfikacją nie wypłacisz pieniędzy od buka!

Jakie bonusy dostaniesz w eWinner

W dużym skrócie: na eWinner oferta powitalna to cashback od pierwszego zakładu do 155 zł oraz bonus reload 50% od drugiego depozytu do kwoty 500 zł. Pamiętaj, że w tym artykule opisujemy taką wartość promocji, która będzie Ci przysługiwać, jeśli wpiszesz podczas rejestracji na eWinner kod promocyjny MAXBONUS!

BONUS eWinnerWARUNKI BONUSU
Cashback do 155 złKod promocyjny eWinner: MAXBONUS
Zakład za min. 20 zł
Brak obrotu!
50% do 500 złWpłata min. 20 zł
1x depozyt, kurs min. 1.50
6x bonus, kurs min. 2.50
Do 125 zł freebetów tygodniowoWarunki zależne od promocji:
Esport Defuse (25 zł)
Tenisowy Return (25 zł)
Postaw na Żużel (25 zł)
Futbol Totalny (50 zł)

eWinner bonus powitalny

eWinner bonus powitalny

Jak wyglądają bonusy, które możesz dostać za kod promocyjny eWinner, a także te, do których nie jest on konieczny? Oto oferta powitalna bukmachera.

Cashback do 155 zł

Na powitanie dostaniesz od bukmachera możliwość postawienia pierwszego zakładu bez żadnego ryzyka. Jeżeli go przegrasz, to po prostu dostaniesz zwrot kasy! Do tego nie obowiązują tutaj żadne warunki obrotowe, będziesz mógł od razu wypłacić pieniądze z portalu eWinner. Kod promocyjny sprawia, że bonus jest wyższy, więc lepiej nie zapomnij go użyć podczas rejestracji!

Przyjrzyjmy się wartym uwagi postanowieniom regulaminu tej promocji:

 • Minimalna stawka kuponu upoważniająca do otrzymania zwrotu to 20 zł.
 • To oznacza, że warto podczas pierwszej wpłaty zdeponować przynajmniej 20 zł, aby móc wykorzystać promocję.
 • Gracz otrzymuje zwrot postawionej stawki netto, to znaczy oprócz podatku 12%. Czyli jeżeli postawisz na przykład 100 zł i przegrasz, Twój zwrot wyniesie 88 zł.
 • Ze względu na opublikowany przez eWinner kod promocyjny wartość cashbacku netto jest podwyższona do 155 zł dla naszych użytkowników.

50% od drugiego depozytu do 500 zł

Lubisz unikać ryzyka i tak dalej, ale z chęcią przygarnąłbyś jednak do tego konkretny bonus, który pozwoliłby Ci obstawiać za większą kwotę niż Twój własny depozyt? Cóż, jesteś we właściwym miejscu – to też znajdziesz u bukmachera eWinner. Kod promocyjny nie jest konieczny, aby uzyskać ten drugi bonus, który opisujemy właśnie w tej sekcji.

Kolejny element pakietu powitalnego bukmachera to bonus 50% od drugiego depozytu. Maksymalna wartość tej promocji to 500 zł. Jak wskazuje prosta matematyka, na tę kwotę otrzymasz od eWinner bonus, jeżeli wpłacisz co najmniej 1000 zł. Pamiętaj tylko, że mowa tu o drugim depozycie, a nie o pierwszym. Warto, żebyś dobrze przemyślał sobie i rozplanował, kiedy wpłacisz ile kasy do tego buka!

Oto najważniejsze punkty regulaminu tego ciekawego bonusu od eWinner:

 • Minimalnie należy wpłacić 20 zł, wówczas bonus wyniesie 10 zł.
 • Maksymalna wartość bonusu to 500 zł przy wpłacie 1000 zł lub więcej.
 • W przypadku wpłacenia kwoty pomiędzy 20 zł a 1000 zł otrzymasz po prostu połowę swojego depozytu w formie bonusu.
 • Żeby wypłacić kasę, bonusem należy obrócić sześciokrotnie.
 • Minimalny kurs obrotu to 2.50.
 • Nie wolno wypłacać depozytu przed zakończeniem obrotu bonusem – w takim przypadku bonus zostanie anulowany.

Jak obrócić bonus eWinner?

Znasz już kod promocyjny eWinner, bonus od pierwszego zakładu i bonus od drugiego depozytu. Teraz przypomnijmy w krótkich, żołnierskich słowach, jakie są warunki obrotu tych dwóch bonusów, które możesz otrzymać na powitanie:

 • Cashback 155 zł za kod promocyjny eWinner: brak warunku obrotu!
 • 50% od drugiego depozytu do 500 zł: obrót 6x po kursie min. 2.50.

Porównaj kody promocyjne: bukmacherzy legalni w Polsce

Jak Ci się spodobał przyszykowany przez eWinner kod promocyjny? Naszym zdaniem wygląda on całkiem dobrze – zawsze doceniamy, kiedy bukmacher pozwala zwiększyć sobie kodem bonus! eWinner to nie jedyny buk, który daje taką możliwość: pod spodem możesz przejrzeć ofertę konkurencji.

 1. STS

  Bonus powitalny 1200 zł + 230 zł zakład bez ryzyka + 30 zł freebet
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  freebet 30 zł: x3 w ciągu 120 dni cashback 230 zł: x1 100 % do 1200 zł: x3 w ciągu 120 dni cashback 20 zł (Betgames): x3 cashback 20 zł (wirtualne): x3 Pełen reg
 2. Fortuna

  20 zł za darmo + bez ryzyka do 210 zł + Bonus 100% od wkładu do 2000 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 210 zł: x1 100% do 1000 zł: x4 po kursie 1.60 20 zł free (FKP): brak obrotu! Pełen reg
 3. eWinner

  Cashback do 155 zł i bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 155 zł: brak obrotu! bonus 50% do 500 zł: 1x depozyt po kursie 1.50 + 6x bonus po kursie 2.50 Pełen reg
 4. PZBuk

  Cashback 200 zł + 20k pkt free!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 200 zł: bez obrotu! 20 000 pkt: bez obrotu! Pełen reg
 5. Betclic

  Cashback aż do 550 zł za kod promocyjny!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Genialnie prosty bonus: zakładasz konto z kodem, wpłacasz depozyt i stawiasz zakład. Przegrasz? Dostajesz zwrot do 550 zł. Wygrasz? Bierzesz kasę! Pełen reg

eWinner promocje

eWinner promocje

U bukmachera eWinner bonus na powitanie to jeszcze nie wszystko. W serwisie znajdziesz też sporo interesujących promocji, z których mogą korzystać stali użytkownicy. Ten buk w szczególności upodobał sobie nagradzanie graczy freebetami, co nas bardzo cieszy – w końcu kto nie lubi postawić sobie zakładu za darmo? Poniżej znajdziesz krótkie opisy kilku freebetowych akcji bukmachera. Każda z nich jest przeznaczona dla fanów innej popularnej dyscypliny.

Esport Defuse

W ramach tej promocji co poniedziałek możesz odebrać od eWinner bonus freebet o wartości 25 zł. Żeby go otrzymać, należy w poniedziałek postawić na esport kupon złożony z co najmniej dwóch wydarzeń o łącznym kursie od 2.20. Zakład musi być obstawiony z konta głównego. Jeżeli spełnisz warunki promocji, w nagrodę otrzymasz freebet o wartości równej Twojego zakładu, ale maksymalnie 25 zł.

Tenisowy Return

W każdy poniedziałek możesz dostać po freebecie o wartości 25 zł również za obstawianie tenisa. Tutaj należy po prostu w trakcie tygodnia poprzedzającego dany poniedziałek dokonać na saldzie głównym obrotu na przynajmniej 500 zł, obstawiając przy tym dowolne zakłady na tenisa ziemnego.

Postaw na Żużel

Aby otrzymać freebet 25 zł za obstawianie żużla, musisz w ciągu weekendu (od piątku do niedzieli) postawić zakład z co najmniej dwoma wydarzeniami z oferty przedmeczowej na żużel. Kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.50. Jeśli spełnisz te warunki, dostaniesz freebet o wartości 100% Twojej stawki do 25 zł. Darmowy zakład będziesz mógł postawić w ciągu 48 godzin po kursie minimalnym 1.50. Promocja obowiązuje co weekend.

Futbol Totalny

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę możesz co tydzień zdobyć freebet 25 zł, czyli łącznie 50 zł tygodniowo. W tym celu powinieneś postawić zakład za dokładnie 49 zł, mając na kuponie co najmniej dwa wydarzenia z oferty piłka nożna o łącznym kursie przynajmniej 2.50. Jeśli spełnisz ten warunek w sobotę, dostaniesz freebet 25 zł i będziesz mógł zrobić to samo w niedzielę, by odebrać kolejny bonus od eWinner. Kod promocyjny nie jest potrzebny, by wziąć udział w tej promocji ani w poprzednich wymienionych w tej sekcji akcjach.

NBA i NHL bez podatku 24/7

Kod promocyjny eWinner nie jest potrzebny, żeby o dowolnej porze obstawiać u tego bukmachera NBA i NHL bez podatku. Żeby mieć dostęp do gry po preferencyjnych warunkach, musisz tylko zagrać na jedną z tych lig po kursie co najmniej 2.20, wybierając kasę z salda głównego.

eWinner aplikacja. Co warto wiedzieć?

Bukmacher eWinner posiada aplikację mobilną, dzięki której możesz założyć konto i grać z telefonu albo tabletu. Jest ona dostępna na dwa najpopularniejsze na rynku systemy operacyjne, czyli Android i iOS. Właściciele urządzeń Apple mogą pobrać apkę ze sklepu App Store, jeśli natomiast masz na swoim telefonie czy tablecie Androida, to będziesz mógł ściągnąć aplikację ze strony bukmachera.

Aplikacja ma między innymi następujące funkcje:

 • Rejestracja w serwisie i kod promocyjny eWinner.
 • Obstawianie zakładów i przeglądanie, jak wygląda na eWinner oferta.
 • Dostęp do bonusów taki sam jak na komputerze.
 • Opcja cashout i tworzenie custom betów.
 • Przeglądanie statystyk oraz wyników meczów na żywo.
 • Przeglądanie historii zakładów.
 • Wpłaty i wypłaty.

Płatności w eWinner: wypłaty i wpłaty

A więc wpisałeś podczas rejestracji na eWinner kod promocyjny i jesteś już gotowy, żeby odebrać swój bonus. Ale przed Tobą jeszcze jeden ważny krok, czyli pierwszy depozyt. Sprawdźmy, jakie są dostępne metody płatności u bukmachera eWinner. Bonus będziesz pewnie chciał też w końcu wypłacić, więc dalej wspominamy również o wypłatach!

Jak dokonać wpłaty w eWinner?

Na eWinner oferta metod wpłaty prezentuje się następująco:

 • Pay-By-Link
 • BLIK
 • Szybki Transfer
 • Karta VISA lub MasterCard

Przelewu dasz radę dokonać z praktycznie każdego większego banku dostępnego w Polsce. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł i bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat ani prowizji – czyli na saldzie wyląduje dokładnie tyle kasy, ile zdecydujesz się zdeponować.

Dokonanie wpłaty nie jest trudne – po prostu wejdź po zalogowaniu się na swoje konto i wybierz „Konto Użytkownika”, a następnie „Wpłata”. Dalej będziesz mógł już wybrać preferowaną metodę oraz kwotę, którą chcesz wpłacić. Pamiętaj, że kasę można wpłacać wyłącznie w złotówkach i z konta, które należy do Ciebie.

Jak zrobić wypłatę od eWinner?

Na eWinner oferta metod wypłaty jest mniej różnorodna niż sposoby na dokonanie depozytu, ale nie jest tak z winy bukmachera. Ze względu na postanowienia ustawy hazardowej wypłacać kasę od buka można wyłącznie na konto bankowe które należy do Ciebie – właściciela konta bukmacherskiego.

Na eWinner minimalna kwota wypłaty to 20 zł. Trochę dużo – tutaj musimy skrytykować buka. Mamy nadzieję, że poprawi się on pod tym względem, ponieważ w ten sposób dość mocno ogranicza on komfort gry użytkownikom, którzy lubią obstawiać za niewielkie kwoty.

Mimo tego drobnego niedociągnięcia, ogólnie ofertę eWinner oceniamy bardzo dobrze. Cieszy także fakt, że można powiększyć wartość bonusu z kodem promocyjnym. Odbierz pakiet na start!

FAQ

Czy jest na eWinner kod promocyjny?

Tak, to MAXBONUS!

Co daje kod promocyjny eWinner?

Dzięki temu możesz odebrać od bukmachera większy cashback.

Jaki jest na eWinner bonus powitalny z kodem?

Są dwa bonusy: cashback do 155 zł oraz bonus 50% od drugiego depozytu do kwoty 500 zł.

Jaki jest warunek obrotu cashbacku za wystawiony przez eWinner kod promocyjny?

Nie trzeba nim obracać! Po zwrocie kasa będzie od razu dostępna do wypłaty lub dalszej gry.

Jaki jest warunek obrotu bonusu 50% od drugiego depozytu?

Należy obrócić bonusem 6x po kursie minimalnym 2.50.