Cashback do 110 zł i bonus 50% aż do 500 zł

eWinner kod promocyjny 2022: MAXBONUS

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

eWinner

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 19/08/2022

Kod promocyjny eWinner MAXBONUS: do 610 zł!

Podaj w eWinner kod promocyjny MAXBONUS i odbierz powiększony pakiet na start: cashback do 110 zł i bonus 50% aż do 500 zł! Takie kody lubimy!

eWinner kod promocyjny MAXBONUS. Rejestracja 2022

Zastanawiasz się, co można dostać w ramach bonusu powitalnego od eWinner? Kod promocyjny jeszcze powiększa tę kwotę, dzięki czemu robi ona wrażenie: od buka możesz zgarnąć łącznie 610 zł, w tym cashback 110 zł bez obrotu!

eWinner kod promocyjny na 19/08/2022

Dzięki naszemu kodowi promocyjnemu, który uzyskaliśmy od bukmachera eWinner, bonus powitalny rośnie na wartości. Bez niego wartość cashbacku, który możesz uzyskać po pierwszej wpłacie byłaby niższa! Dlatego sugerujemy, abyś wpisał podczas rejestracji na stronie eWinner kod promocyjny. To żaden wysiłek, ale możesz dzięki temu zyskać dodatkową kasę w formie zwrotu od bukmachera. Nas bardzo cieszy, że jest na eWinner oferta, która na to pozwala!

Jak wykorzystać kod promocyjny MAXBONUS?

eWinner kod promocyjny

Jak uzyskać powiększony cashback od bukmachera eWinner? Kod promocyjny to najprostsza (i ze wszech miar poprawna) odpowiedź, ale możesz się jeszcze zastanowić, gdzie i w jaki sposób powinieneś go użyć.

Tutaj również odpowiedź jest prosta: w trakcie rejestracji. Kolej rzeczy jest naprawdę nieskomplikowana, trzeba po prostu wpisać kod promocyjny eWinner “MAXBONUS” w okienko “Kod promocyjny”. I tyle! To było łatwe i logiczne, prawda? A jeśli chcesz wiedzieć, jak dokładnie przebiega rejestracja, to piszemy o tym w kolejnym akapicie.

eWinner rejestracja 2022

Żeby dostać od eWinner bonus, musisz się oczywiście zarejestrować na stronie. Założenie konta w serwisie to jednak nic trudnego. Wystarczy, że będziesz podążał za poniższą krótką instrukcją.

 1. Wejdź na stronę eWinner.
 2. Kliknij żółty przycisk “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu.
 3. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi i zaznacz wymagane zgody.
 4. Wpisz kod promocyjny eWinner “MAXBONUS” w okienko “Kod promocyjny”.
 5. Przejdź dalej i wypełnij formularz prawdziwymi danymi osobowymi.
 6. Zakończ rejestrację.

Pamiętaj jeszcze, żeby upewnić się, iż jest zaznaczona zgoda o brzmieniu “Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład (szczegóły w regulaminie)”. Powinna ona być zaznaczona już domyślnie, jest też wytłuszczona przez bukmachera, abyś łatwo mógł ją dostrzec. Ważne, żeby ten punkt pozostał zaznaczony, bo w przeciwnym wypadku nie dostaniesz cashbacku od eWinner, kod promocyjny też na nic się wtedy nie zda!

Żeby mieć pełnoprawne konto w serwisie, będziesz musiał także zweryfikować swoją tożsamość poprzez przesłanie odpowiedniego dokumentu takiego jak dowód osobisty albo paszport. Bez tego będziesz mógł wpłacić kasę, puszczać zakłady i dostać od eWinner bonus, ale ze względu na polskie prawo przed weryfikacją nie wypłacisz pieniędzy od buka!

Jakie bonusy dostaniesz w eWinner

W dużym skrócie: na eWinner oferta powitalna to cashback od pierwszego zakładu do 110 zł oraz bonus reload 50% od drugiego depozytu do kwoty 500 zł. Pamiętaj, że w tym artykule opisujemy taką wartość promocji, która będzie Ci przysługiwać, jeśli wpiszesz podczas rejestracji na eWinner kod promocyjny MAXBONUS!

BONUS eWinnerWARUNKI BONUSU
Cashback do 110 złKod promocyjny eWinner: MAXBONUS
Zakład za min. 20 zł
Brak obrotu!
50% do 500 złWpłata min. 20 zł
1x depozyt, kurs min. 1.50
6x bonus, kurs min. 2.50
100 zł we freebetach4x freebet 25 zł
w ramach akcji “Postaw na żużel”

eWinner bonus powitalny

Jak wyglądają bonusy, które możesz dostać za kod promocyjny eWinner, a także te, do których nie jest on konieczny? Oto oferta powitalna bukmachera.

Cashback do 110 zł

ewinner kod promocyjny

Na powitanie dostaniesz od bukmachera możliwość postawienia pierwszego zakładu bez żadnego ryzyka. Jeżeli go przegrasz, to po prostu dostaniesz zwrot kasy! Do tego nie obowiązują tutaj żadne warunki obrotowe, będziesz mógł od razu wypłacić pieniądze z portalu eWinner. Kod promocyjny sprawia, że bonus jest wyższy, więc lepiej nie zapomnij go użyć podczas rejestracji!

Przyjrzyjmy się wartym uwagi postanowieniom regulaminu tej promocji:

 • Minimalna stawka kuponu upoważniająca do otrzymania zwrotu to 20 zł.
 • To oznacza, że warto podczas pierwszej wpłaty zdeponować przynajmniej 20 zł, aby móc wykorzystać promocję.
 • Gracz otrzymuje zwrot postawionej stawki netto, to znaczy oprócz podatku 12%. Czyli jeżeli postawisz na przykład 100 zł i przegrasz, Twój zwrot wyniesie 88 zł.
 • Ze względu na opublikowany przez eWinner kod promocyjny wartość cashbacku netto jest podwyższona do 110 zł dla naszych użytkowników.

50% od drugiego depozytu do 500 zł

Lubisz unikać ryzyka i tak dalej, ale z chęcią przygarnąłbyś jednak do tego konkretny bonus, który pozwoliłby Ci obstawiać za większą kwotę niż Twój własny depozyt? Cóż, jesteś we właściwym miejscu – to też znajdziesz u bukmachera eWinner. Kod promocyjny nie jest konieczny, aby uzyskać ten drugi bonus, który opisujemy właśnie w tej sekcji.

Kolejny element pakietu powitalnego bukmachera to bonus 50% od drugiego depozytu. Maksymalna wartość tej promocji to 500 zł. Jak wskazuje prosta matematyka, na tę kwotę otrzymasz od eWinner bonus, jeżeli wpłacisz co najmniej 1000 zł. Pamiętaj tylko, że mowa tu o drugim depozycie, a nie o pierwszym. Warto, żebyś dobrze przemyślał sobie i rozplanował, kiedy wpłacisz ile kasy do tego buka!

Oto najważniejsze punkty regulaminu tego ciekawego bonusu od eWinner:

 • Minimalnie należy wpłacić 20 zł, wówczas bonus wyniesie 10 zł.
 • Maksymalna wartość bonusu to 500 zł przy wpłacie 1000 zł lub więcej.
 • W przypadku wpłacenia kwoty pomiędzy 20 zł a 1000 zł otrzymasz po prostu połowę swojego depozytu w formie bonusu.
 • Żeby wypłacić kasę, bonusem należy obrócić sześciokrotnie.
 • Minimalny kurs obrotu to 2.50.
 • Nie wolno wypłacać depozytu przed zakończeniem obrotu bonusem – w takim przypadku bonus zostanie anulowany.

Jak obrócić bonus eWinner?

Znasz już kod promocyjny eWinner, bonus od pierwszego zakładu i bonus od drugiego depozytu. Teraz przypomnijmy w krótkich, żołnierskich słowach, jakie są warunki obrotu tych dwóch bonusów, które możesz otrzymać na powitanie:

 • Cashback 110 zł za kod promocyjny eWinner: brak warunku obrotu!
 • 50% od drugiego depozytu do 500 zł: obrót 6x po kursie min. 2.50.

Porównaj kody promocyjne: bukmacherzy legalni w Polsce

Jak Ci się spodobał przyszykowany przez eWinner kod promocyjny? Naszym zdaniem wygląda on całkiem dobrze – zawsze doceniamy, kiedy bukmacher pozwala zwiększyć sobie kodem bonus! eWinner to nie jedyny buk, który daje taką możliwość: pod spodem możesz przejrzeć ofertę konkurencji.

 1. STS

  Bonus powitalny 1500 zł + 100 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 300 zł: x3 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x3 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x3 po 1.91; ZBR 100 zł: x3 po 1.91; Bonus 60 zł: x3 po 1.91 Pełen reg
 2. Fortuna

  30 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 50% do 200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 600 zł: x1 50% do 200 zł (FKP): brak obrotu! 30 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
 3. BetFan

  Freebet 60 zł + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% do 1000 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  600 zł cashback: obrót zwrotem x1 na AKO, kurs łączny min. 3.80; 60 zł freebet: bez obrotu!; 100% do 1000 zł: obrót bonusem x3 na AKO, min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2.50 Pełen reg
 4. eWinner

  Cashback do 110 zł i bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 110 zł: brak obrotu! bonus 50% do 500 zł: 1x depozyt po kursie 1.50 + 6x bonus po kursie 2.50 Pełen reg
 5. Noblebet

  34 zł + 2500 zł + 20 zł + bez podatku!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 34 zł x2 po kursie min. 1.85; Bonus 100% do 1250 zł: x4 po kursie min. 1.85; Bonus 100% do 1000 zł: x3 po kursie min. 1.85; 100% do 250 zł: x5 po kursie min. 1.85; Freebet mobile: x3 po kursie min. 1.85. Pełen reg

eWinner promocje

ewinner freebet

U bukmachera eWinner bonus na powitanie to jeszcze nie wszystko. W serwisie znajdziesz też sporo interesujących promocji, z których mogą korzystać stali użytkownicy. Ten buk w szczególności upodobał sobie nagradzanie graczy freebetami, co nas bardzo cieszy – w końcu kto nie lubi postawić sobie zakładu za darmo? Poniżej znajdziesz krótkie opisy kilku freebetowych akcji bukmachera. Każda z nich jest przeznaczona dla fanów innej popularnej dyscypliny.

Postaw na żużel

W ramach tej akcji w piątek, sobotę, niedzielę oraz poniedziałek możesz odebrać po freebecie 25 zł. Wystarczy, że w każdym z tych dni postawisz kupon dokładnie za 49 zł o kursie łącznym min. 2.50, a na kuponie będziesz miał co najmniej jedno żużlowe wydarzenie. Każdorazowo otrzymany freebet możesz wykorzystać na dowolne zakłady live w aplikacji eWinner.

Esport bez podatku

Na stronie eWinner możesz stawiać zakłady na esport bez podatku. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to o obowiązku umieszczania na kuponie wyłącznie zakładów z oferty esport oraz o minimalnym kursie kuponu 1.20.

Wielkie Kursy

Zaglądaj regularnie do zakładki “Wielkie Kursy”, gdzie eWinner boostuje kursy na najciekawsze w jego opinii wydarzenia sportowe i esportowe. Kto wie, może dzięki temu wyhaczysz najwyższą na rynku ofertę? Całkiem możliwe!

Custom Bet

W eWinner masz możliwość zgłosić własny zakład! Nie znalazłeś wydarzenia albo zakładu w ofercie bukmachera? Nic straconego. Odpal stronę, wypełnij formularz, gdzie wskażesz proponowane wydarzenie i zakład, a obsługa bukmachera w ciągu 12 godzin podejmie decyzję, czy dołączyć Twój zakład do oferty. Jeśli tak się stanie, to zarówno Ty, jak i pozostali gracze eWinner będą mogli typować stworzony przez Ciebie zakład!

eWinner aplikacja. Co warto wiedzieć?

Bukmacher eWinner posiada aplikację mobilną, dzięki której możesz założyć konto i grać z telefonu albo tabletu. Jest ona dostępna na dwa najpopularniejsze na rynku systemy operacyjne, czyli Android i iOS. Właściciele urządzeń Apple mogą pobrać apkę ze sklepu App Store, jeśli natomiast masz na swoim telefonie czy tablecie Androida, to będziesz mógł ściągnąć aplikację ze strony bukmachera.

Aplikacja ma między innymi następujące funkcje:

 • Rejestracja w serwisie i kod promocyjny eWinner.
 • Obstawianie zakładów i przeglądanie, jak wygląda na eWinner oferta.
 • Dostęp do bonusów taki sam jak na komputerze.
 • Opcja cashout i tworzenie custom betów.
 • Przeglądanie statystyk oraz wyników meczów na żywo.
 • Przeglądanie historii zakładów.
 • Wpłaty i wypłaty.

Płatności w eWinner: wypłaty i wpłaty

A więc wpisałeś podczas rejestracji na eWinner kod promocyjny i jesteś już gotowy, żeby odebrać swój bonus. Ale przed Tobą jeszcze jeden ważny krok, czyli pierwszy depozyt. Sprawdźmy, jakie są dostępne metody płatności u bukmachera eWinner. Bonus będziesz pewnie chciał też w końcu wypłacić, więc dalej wspominamy również o wypłatach!

Jak dokonać wpłaty w eWinner?

Na eWinner oferta metod wpłaty prezentuje się następująco:

 • Pay-By-Link
 • BLIK
 • Szybki Transfer
 • Karta VISA lub MasterCard

Przelewu dasz radę dokonać z praktycznie każdego większego banku dostępnego w Polsce. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł i bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat ani prowizji – czyli na saldzie wyląduje dokładnie tyle kasy, ile zdecydujesz się zdeponować.

Dokonanie wpłaty nie jest trudne – po prostu wejdź po zalogowaniu się na swoje konto i wybierz „Konto Użytkownika”, a następnie „Wpłata”. Dalej będziesz mógł już wybrać preferowaną metodę oraz kwotę, którą chcesz wpłacić. Pamiętaj, że kasę można wpłacać wyłącznie w złotówkach i z konta, które należy do Ciebie.

Jak zrobić wypłatę od eWinner?

Na eWinner oferta metod wypłaty jest mniej różnorodna niż sposoby na dokonanie depozytu, ale nie jest tak z winy bukmachera. Ze względu na postanowienia ustawy hazardowej wypłacać kasę od buka można wyłącznie na konto bankowe które należy do Ciebie – właściciela konta bukmacherskiego.

Na eWinner minimalna kwota wypłaty to 20 zł. Trochę dużo – tutaj musimy skrytykować buka. Mamy nadzieję, że poprawi się on pod tym względem, ponieważ w ten sposób dość mocno ogranicza on komfort gry użytkownikom, którzy lubią obstawiać za niewielkie kwoty.

Mimo tego drobnego niedociągnięcia, ogólnie ofertę eWinner oceniamy bardzo dobrze. Cieszy także fakt, że można powiększyć wartość bonusu z kodem promocyjnym. Odbierz pakiet na start!

FAQ

Czy jest na eWinner kod promocyjny?

Tak, to MAXBONUS!

Co daje kod promocyjny eWinner?

Dzięki temu możesz odebrać od bukmachera większy cashback.

Jaki jest na eWinner bonus powitalny z kodem?

Są dwa bonusy: cashback do 110 zł oraz bonus 50% od drugiego depozytu do kwoty 500 zł.

Jaki jest warunek obrotu cashbacku za wystawiony przez eWinner kod promocyjny?

Nie trzeba nim obracać! Po zwrocie kasa będzie od razu dostępna do wypłaty lub dalszej gry.

Jaki jest warunek obrotu bonusu 50% od drugiego depozytu?

Należy obrócić bonusem 6x po kursie minimalnym 2.50.