Cashback do 110 zł i bonus 50% aż do 500 zł

eWinner kod promocyjny 2024: MAXBONUS

Graj w eWinner!

eWinner NIE PRZYJMUJE NOWYCH GRACZY

Bukmacher eWinner będzie kontynuował swoją działalność do końca Czerwca 2023, w związku z czym nowi gracze nie będą przyjmowani od 31.03.2023. W zamian, sprawdź wyjątkową ofertę od STS.

Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj ->

eWinner kod promocyjny MAXBONUS. Rejestracja 2024

Zastanawiasz się, co można dostać w ramach bonusu powitalnego od eWinner? Kod promocyjny jeszcze powiększa tę kwotę, dzięki czemu robi ona wrażenie: od buka możesz zgarnąć łącznie 610 zł, w tym cashback 110 zł bez obrotu!

eWinner kod promocyjny na 14/06/2024

Dzięki naszemu kodowi promocyjnemu, który uzyskaliśmy od bukmachera eWinner, bonus powitalny rośnie na wartości. Bez niego wartość cashbacku, który możesz uzyskać po pierwszej wpłacie byłaby niższa! Dlatego sugerujemy, abyś wpisał podczas rejestracji na stronie eWinner kod promocyjny. To żaden wysiłek, ale możesz dzięki temu zyskać dodatkową kasę w formie zwrotu od bukmachera. Nas bardzo cieszy, że jest na eWinner oferta, która na to pozwala!

Jak wykorzystać kod promocyjny MAXBONUS?

eWinner kod promocyjny

Jak uzyskać powiększony cashback od bukmachera eWinner? Kod promocyjny to najprostsza (i ze wszech miar poprawna) odpowiedź, ale możesz się jeszcze zastanowić, gdzie i w jaki sposób powinieneś go użyć.

Tutaj również odpowiedź jest prosta: w trakcie rejestracji. Kolej rzeczy jest naprawdę nieskomplikowana, trzeba po prostu wpisać kod promocyjny eWinner “MAXBONUS” w okienko “Kod promocyjny”. I tyle! To było łatwe i logiczne, prawda? A jeśli chcesz wiedzieć, jak dokładnie przebiega rejestracja, to piszemy o tym w kolejnym akapicie.

eWinner rejestracja 2024

Żeby dostać od eWinner bonus, musisz się oczywiście zarejestrować na stronie. Założenie konta w serwisie to jednak nic trudnego. Wystarczy, że będziesz podążał za poniższą krótką instrukcją.

 1. Wejdź na stronę eWinner.
 2. Kliknij żółty przycisk “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu.
 3. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi i zaznacz wymagane zgody.
 4. Wpisz kod promocyjny eWinner “MAXBONUS” w okienko “Kod promocyjny”.
 5. Przejdź dalej i wypełnij formularz prawdziwymi danymi osobowymi.
 6. Zakończ rejestrację.

Pamiętaj jeszcze, żeby upewnić się, iż jest zaznaczona zgoda o brzmieniu “Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład (szczegóły w regulaminie)”. Powinna ona być zaznaczona już domyślnie, jest też wytłuszczona przez bukmachera, abyś łatwo mógł ją dostrzec. Ważne, żeby ten punkt pozostał zaznaczony, bo w przeciwnym wypadku nie dostaniesz cashbacku od eWinner, kod promocyjny też na nic się wtedy nie zda!

Żeby mieć pełnoprawne konto w serwisie, będziesz musiał także zweryfikować swoją tożsamość poprzez przesłanie odpowiedniego dokumentu takiego jak dowód osobisty albo paszport. Bez tego będziesz mógł wpłacić kasę, puszczać zakłady i dostać od eWinner bonus, ale ze względu na polskie prawo przed weryfikacją nie wypłacisz pieniędzy od buka!

Jakie bonusy dostaniesz w eWinner

W dużym skrócie: na eWinner oferta powitalna to cashback od pierwszego zakładu do 110 zł oraz bonus reload 50% od drugiego depozytu do kwoty 500 zł. Pamiętaj, że w tym artykule opisujemy taką wartość promocji, która będzie Ci przysługiwać, jeśli wpiszesz podczas rejestracji na eWinner kod promocyjny MAXBONUS!

BONUS eWinnerWARUNKI BONUSU
Cashback do 110 złKod promocyjny eWinner: MAXBONUS
Zakład za min. 20 zł
Brak obrotu!
50% do 500 złWpłata min. 20 zł
1x depozyt, kurs min. 1.50
6x bonus, kurs min. 2.50
Typowanie Mundialudo 1000 złotych bonusu codziennie!

eWinner bonus powitalny

Jak wyglądają bonusy, które możesz dostać za kod promocyjny eWinner, a także te, do których nie jest on konieczny? Oto oferta powitalna bukmachera.

Cashback do 110 zł

ewinner kod promocyjny

Na powitanie dostaniesz od bukmachera możliwość postawienia pierwszego zakładu bez żadnego ryzyka. Jeżeli go przegrasz, to po prostu dostaniesz zwrot kasy! Do tego nie obowiązują tutaj żadne warunki obrotowe, będziesz mógł od razu wypłacić pieniądze z portalu eWinner. Kod promocyjny sprawia, że bonus jest wyższy, więc lepiej nie zapomnij go użyć podczas rejestracji!

Przyjrzyjmy się wartym uwagi postanowieniom regulaminu tej promocji:

 • Minimalna stawka kuponu upoważniająca do otrzymania zwrotu to 20 zł.
 • To oznacza, że warto podczas pierwszej wpłaty zdeponować przynajmniej 20 zł, aby móc wykorzystać promocję.
 • Gracz otrzymuje zwrot postawionej stawki netto, to znaczy oprócz podatku 12%. Czyli jeżeli postawisz na przykład 100 zł i przegrasz, Twój zwrot wyniesie 88 zł.
 • Ze względu na opublikowany przez eWinner kod promocyjny wartość cashbacku netto jest podwyższona do 110 zł dla naszych użytkowników.

50% od drugiego depozytu do 500 zł

Lubisz unikać ryzyka i tak dalej, ale z chęcią przygarnąłbyś jednak do tego konkretny bonus, który pozwoliłby Ci obstawiać za większą kwotę niż Twój własny depozyt? Cóż, jesteś we właściwym miejscu – to też znajdziesz u bukmachera eWinner. Kod promocyjny nie jest konieczny, aby uzyskać ten drugi bonus, który opisujemy właśnie w tej sekcji.

Kolejny element pakietu powitalnego bukmachera to bonus 50% od drugiego depozytu. Maksymalna wartość tej promocji to 500 zł. Jak wskazuje prosta matematyka, na tę kwotę otrzymasz od eWinner bonus, jeżeli wpłacisz co najmniej 1000 zł. Pamiętaj tylko, że mowa tu o drugim depozycie, a nie o pierwszym. Warto, żebyś dobrze przemyślał sobie i rozplanował, kiedy wpłacisz ile kasy do tego buka!

Oto najważniejsze punkty regulaminu tego ciekawego bonusu od eWinner:

 • Minimalnie należy wpłacić 20 zł, wówczas bonus wyniesie 10 zł.
 • Maksymalna wartość bonusu to 500 zł przy wpłacie 1000 zł lub więcej.
 • W przypadku wpłacenia kwoty pomiędzy 20 zł a 1000 zł otrzymasz po prostu połowę swojego depozytu w formie bonusu.
 • Żeby wypłacić kasę, bonusem należy obrócić sześciokrotnie.
 • Minimalny kurs obrotu to 2.50.
 • Nie wolno wypłacać depozytu przed zakończeniem obrotu bonusem – w takim przypadku bonus zostanie anulowany.

Jak obrócić bonus eWinner?

Znasz już kod promocyjny eWinner, bonus od pierwszego zakładu i bonus od drugiego depozytu. Teraz przypomnijmy w krótkich, żołnierskich słowach, jakie są warunki obrotu tych dwóch bonusów, które możesz otrzymać na powitanie:

 • Cashback 110 zł za kod promocyjny eWinner: brak warunku obrotu!
 • 50% od drugiego depozytu do 500 zł: obrót 6x po kursie min. 2.50.

Porównaj kody promocyjne: bukmacherzy legalni w Polsce

Jak Ci się spodobał przyszykowany przez eWinner kod promocyjny? Naszym zdaniem wygląda on całkiem dobrze – zawsze doceniamy, kiedy bukmacher pozwala zwiększyć sobie kodem bonus! eWinner to nie jedyny buk, który daje taką możliwość: pod spodem możesz przejrzeć ofertę konkurencji.

 1. STS

  Bonus powitalny 600 zł + 100 zł zakład bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 100 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 200 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 300 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 z: bez obrotu! Bonusy 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 2. BetFan

  Bonus 200% do 400 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  100% do 400 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 3. Fortuna

  Bonus headline: 35 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback x3 po 100 zł: brak obrotu! 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 4. Betcris

  1300 zł + 100 zł freebet!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 500 zł x4 po kursie min. 1.80 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 5. PZBuk

  freebet 250 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet: jednorazowy zakład z kursem 3.00! Wygrana z freebetu: bez obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera

eWinner promocje

U bukmachera eWinner bonus na powitanie to jeszcze nie wszystko. W serwisie znajdziesz też sporo interesujących promocji, z których mogą korzystać stali użytkownicy. Ten buk w szczególności upodobał sobie nagradzanie graczy bonusami , co nas bardzo cieszy – w końcu kto nie lubi postawić zakładów za extra kasę? Poniżej znajdziesz krótkie opisy kilku akcji bukmachera.

eWinner bonus Mundial 2022

Bonusy na Mistrzostwa Świata 2022

Z okazji Mundialu 2022 eWinner przygotował wiele ciekawych propozycji bonusowych:

 • Graj kupony o stawce 22 zł, traf najwyższy kurs i leć z Marcinem Gortatem do USA!
 • Giga kurs, stawiaj najciekawsze zakłady na Mundial 2022 z podwyższonymi kursami!
 • Darmowe typowanie, typuj codziennie mecz dnia i zgarnij od 10 do 1000 złotych bonusu!
 • Graj wskazane przez bukmachera zakłady i odbierz dedykowaną koszulkę eWinner!
 • Obstaw dowolny mecz fazy grupowej po kursie 100.00 w eWinner!

Esport bez podatku

Na stronie eWinner możesz stawiać zakłady na esport bez podatku. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to o obowiązku umieszczania na kuponie wyłącznie zakładów z oferty esport oraz o minimalnym kursie kuponu 1.20.

Wielkie Kursy

Zaglądaj regularnie do zakładki “Wielkie Kursy”, gdzie eWinner boostuje kursy na najciekawsze w jego opinii wydarzenia sportowe i esportowe. Kto wie, może dzięki temu wyhaczysz najwyższą na rynku ofertę? Całkiem możliwe!

Custom Bet

W eWinner masz możliwość zgłosić własny zakład! Nie znalazłeś wydarzenia albo zakładu w ofercie bukmachera? Nic straconego. Odpal stronę, wypełnij formularz, gdzie wskażesz proponowane wydarzenie i zakład, a obsługa bukmachera w ciągu 12 godzin podejmie decyzję, czy dołączyć Twój zakład do oferty. Jeśli tak się stanie, to zarówno Ty, jak i pozostali gracze eWinner będą mogli typować stworzony przez Ciebie zakład!

eWinner aplikacja. Co warto wiedzieć?

Bukmacher eWinner posiada aplikację mobilną, dzięki której możesz założyć konto i grać z telefonu albo tabletu. Jest ona dostępna na dwa najpopularniejsze na rynku systemy operacyjne, czyli Android i iOS. Właściciele urządzeń Apple mogą pobrać apkę ze sklepu App Store, jeśli natomiast masz na swoim telefonie czy tablecie Androida, to będziesz mógł ściągnąć aplikację ze strony bukmachera.

Aplikacja ma między innymi następujące funkcje:

 • Rejestracja w serwisie i kod promocyjny eWinner.
 • Obstawianie zakładów i przeglądanie, jak wygląda na eWinner oferta.
 • Dostęp do bonusów taki sam jak na komputerze.
 • Opcja cashout i tworzenie custom betów.
 • Przeglądanie statystyk oraz wyników meczów na żywo.
 • Przeglądanie historii zakładów.
 • Wpłaty i wypłaty.

Płatności w eWinner: wypłaty i wpłaty

A więc wpisałeś podczas rejestracji na eWinner kod promocyjny i jesteś już gotowy, żeby odebrać swój bonus. Ale przed Tobą jeszcze jeden ważny krok, czyli pierwszy depozyt. Sprawdźmy, jakie są dostępne metody płatności u bukmachera eWinner. Bonus będziesz pewnie chciał też w końcu wypłacić, więc dalej wspominamy również o wypłatach!

Jak dokonać wpłaty w eWinner?

Na eWinner oferta metod wpłaty prezentuje się następująco:

 • Pay-By-Link
 • BLIK
 • Szybki Transfer
 • Karta VISA lub MasterCard

Przelewu dasz radę dokonać z praktycznie każdego większego banku dostępnego w Polsce. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł i bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat ani prowizji – czyli na saldzie wyląduje dokładnie tyle kasy, ile zdecydujesz się zdeponować.

Dokonanie wpłaty nie jest trudne – po prostu wejdź po zalogowaniu się na swoje konto i wybierz „Konto Użytkownika”, a następnie „Wpłata”. Dalej będziesz mógł już wybrać preferowaną metodę oraz kwotę, którą chcesz wpłacić. Pamiętaj, że kasę można wpłacać wyłącznie w złotówkach i z konta, które należy do Ciebie.

Jak zrobić wypłatę od eWinner?

Na eWinner oferta metod wypłaty jest mniej różnorodna niż sposoby na dokonanie depozytu, ale nie jest tak z winy bukmachera. Ze względu na postanowienia ustawy hazardowej wypłacać kasę od buka można wyłącznie na konto bankowe które należy do Ciebie – właściciela konta bukmacherskiego.

Na eWinner minimalna kwota wypłaty to 20 zł. Trochę dużo – tutaj musimy skrytykować buka. Mamy nadzieję, że poprawi się on pod tym względem, ponieważ w ten sposób dość mocno ogranicza on komfort gry użytkownikom, którzy lubią obstawiać za niewielkie kwoty.

Mimo tego drobnego niedociągnięcia, ogólnie ofertę eWinner oceniamy bardzo dobrze. Cieszy także fakt, że można powiększyć wartość bonusu z kodem promocyjnym. Odbierz pakiet na start!

FAQ

Czy jest na eWinner kod promocyjny?

Tak, to MAXBONUS!

Co daje kod promocyjny eWinner?

Dzięki temu możesz odebrać od bukmachera większy cashback.

Jaki jest na eWinner bonus powitalny z kodem?

Są dwa bonusy: cashback do 110 zł oraz bonus 50% od drugiego depozytu do kwoty 500 zł.

Jaki jest warunek obrotu cashbacku za wystawiony przez eWinner kod promocyjny?

Nie trzeba nim obracać! Po zwrocie kasa będzie od razu dostępna do wypłaty lub dalszej gry.

Jaki jest warunek obrotu bonusu 50% od drugiego depozytu?

Należy obrócić bonusem 6x po kursie minimalnym 2.50.