Kobiety pokażą klasę?

Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk typy High League 3

Fortuna

80/100
  • Legalny bukmacher Polska
  • Sprawdzone i zweryfikowane 05/02/2023
  • Kod promocyjny daje większy bonus!
  • 10 zł + 3x cashback po 100, 200 i 300zł + 20 zł w pakiecie

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!

Fortuna to jedna z najstarszych marek na polskim rynku. Tytuł ten zobowiązuje, więc i za partnerski kod promocyjny Fortuna daje więcej, niż w standardowym pakiecie na start!

Na pojedynek Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk typy są naprawdę ciekawe, bo obie fighterki mają spore doświadczenie i prezentują wysoką sportową jakość. Czytaj dalej i przemyśl, jakie postawić na High League 3 zakłady!

Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk typy High League 3

Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk typy High League 3
High League 3 typyEwa „Kleo” BrodnickaRemisKamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Zwycięzca1.3745.002.79

Kursy z dnia 23.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

W przypadku gali High League 3 zakłady na walki kobiet to nie żarty. Oprócz pojedynku Lil Masti i Zusje mamy też opisywaną w tym artykule rywalizację Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk. Typy na nią mają natomiast rzeczywiste merytoryczne podstawy, ponieważ obie zawodniczki, które zmierzą się na najbliższej imprezie freak fights to wysokiej klasy sportowczynie z dużym doświadczeniem w swoich dyscyplinach. Przyjrzyjmy się ich sylwetkom, żebyś mógł opracować na High League 3 typy w oparciu o rzeczowe informacje.

W przypadku walki Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk typy skłaniają się zdecydowanie w stronę Ewy, chociaż warto zwrócić uwagę na fakt, że w dniach przed rozpoczęciem gali kurs na faworytkę minimalnie rósł, co sugeruje, że eksperci coraz bardziej dostrzegają potencjał Kamili. Z czego wynika bardziej optymistyczny ogląd na szanse Brodnickiej?

Wyjaśnienie jest bardzo proste: Ewa to bokserka z wybitnymi wynikami, same za siebie mówią jej statystyki, czyli 20 wygranych do 1 porażki na światowych ringach. Zdobyła ona m.in. tytuł mistrzyni Europy federacji EBU w kategorii lekkiej oraz tytuł mistrzyni Świata federacji WBO w wadze super piórkowej, którego udanie broniła potem przez dwa lata.

Czym w kontrze może się pochwalić Kamila Wybrańczyk? Ta zawodniczka ma z kolei dużo większe doświadczenie w mieszanych sztukach walki. Już trzy razy wystąpiła na Fame MMA, chociaż jej ostatnie dwie walki były przegrane. Ewa Brodnicka walczyła jednak w formule MMA tylko raz i do tego przegrała wówczas z Lil Masti, którą zresztą również zobaczymy na gali High League 3. Zakłady postawione na Brodnicką i tak mają jednak zdaniem ekspertów większe szanse na sukces. Może zakładają oni, że boleśnie zdobyte w przegranym debiucie doświadczenie okaże się w połączeniu z umiejętnościami bokserskimi zbyt potężne jak na możliwości Kamiszki.

Porównajmy jeszcze warunki fizyczne pary Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk, typy oczywiście biorą pod uwagę również tę kwestię. Cóż, trzeba przyznać, że nie tylko doświadczenie, ale również sylwetka mogą przeważać na korzyść Ewy, jest ona bowiem aż 9 cm wyższa niż przeciwniczka, co siłą rzeczy przekłada się również na większy zasięg.

Szanse na wygraną Kamili wydają się stosunkowo niskie, ale pamiętajmy, że jej doświadczenie w formule MMA może jednak przeważyć. Zastanów się więc, jakie chcesz postawić na High League 3 zakłady!

High League 3 typy na Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk w Fortunie

Sprawdź, jakie możesz opracować na pojedynek Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk typy w oparciu o kursy, które są dostępne u bukmachera Fortuna. Jak widzisz można obstawiać naprawdę sporo interesujących rynków, nie tylko klasyczne zakłady na to, kto wygra dany pojedynek.

High League 3 zakładyTakNie
Koniec w 1. rundzie3.501.20
Koniec w 2. rundzie4.001.16
Koniec w 3. rundzie6.001.06
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej niż 1.53.601.20
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej niż 2.52.251.50
Walka zakończy sie na punkty lub przez techniczną decyzję1.801.80
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy10.00brak kursu
1. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję2.251.50
2. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję5.001.10
1. zawodnik wygra przed czasem3.001.29
2. zawodnik wygra przed czasem5.001.10

Kursy z dnia 23.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

High League 3 Fortuna

Z okazji High League 3 Fortuna przygotowała szeroki wybór rynków na wszystkie walki. Dla kazdego pojedynku znajdziesz na stronie takie zakłady jak te widoczne w tabeli poniżej. Możesz więc opracować na High League 3 typy nawet w przypadku, jeżeli wolisz nie obstawiać na to, kto wygra daną rywalizację. Sprawdź szczegóły na stronie bukmachera i ustaw swój kupon!

Fortuna

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!
cashback x3 po 100, 200 i 300 zł 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu!

Bonus Fortuny na High League

Zbliża się High League 3, typy masz już pewnie niemal gotowe – a czy wiedziałeś, że możesz na początek obstawiania odebrać specjalne bonusy? Jak wiesz tylko u jednego buka można obstawiać High League 3. Fortuna to firma, o której mowa, a oferta powitalna zawiera tam pakiet 20 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% od wkładu do 2100 zł. Może warto wykorzystać te środki na obstawianie freak fights? Pamiętaj tylko, żeby zapoznać się ze szczegółowym regulaminem promocji!