Co robić?

eToto nie działa - i co teraz?

Może już działa?

Co w sytuacji, gdy Etoto nie działa? Pewnie nieraz zdarzyło ci się trafić na stronę internetową, która nie może się załadować. Podobnie może być z serwisem online etoto.pl. Zakłady mogą mieć przerwę techniczną. Co wtedy?

Etoto nie działa – co robić?

Bukmacher Etoto zakłady obsługuje za pośrednictwem strony etoto.pl i mobilnej aplikacji. Firma ta koncentruje się tylko na działaniu w internecie. Dlatego oferta Etoto dostępna jest przez całą dobę…z małymi wyjątkami. Rzeczą normalną są usterki, które nie omijają też bukmacherów. Tak naprawdę to nie jest to jednak jedyny powód, dla którego Etoto nie działa. Przyczyn może być więcej – dla przykładu bukmacher akurat na ten czas zaplanował konserwacje serwisu, za co trudno mieć do niego pretensje.

oferta bukmachera etoto

Zakłady internetowe to ogromna baza wydarzeń sportowych i funkcji. Wszystko to wymaga prawidłowego działania, dlatego bukmacherzy co jakiś czas dokonują prac technicznych na serwerze i serwisie. Wszystko po to, żeby użytkownicy mieli szybki dostęp do poszczególnych zakładów, płatności i funkcji. W zakładach Etoto przerwa techniczna może oznaczać, że są prowadzone prace właśnie nad usprawnieniami tego rodzaju.

Etoto przerwa techniczna

Z doświadczenia wiemy, że nikt nie lubi po wejściu na stronę bukmachera zobaczyć komunikatu: przerwa techniczna. Jako użytkownik planowałeś typy, a tu okazuje się, że jak na razie, ich nie zrealizujesz. To zawód, który trzeba zaakceptować. Tym bardziej, że planowane przerwy techniczne nie zajmują dużo czasu. Pamiętamy, że tego rodzaju komunikaty zakładają prace modernizacyjne w przedziale do 30 minut. To oznacza, że po upływie tego czasu oferta Etoto powinna być dostępna dla wszystkich użytkowników.

Jak doskonale wiadomo, Etoto to nie tylko strona etoto.pl, ale też aplikacja mobilna. Co jakiś czas bukmacher przygotowuje aktualizacje aplikacji – w takiej sytuacji poprzednia wersja może działać nieprawidłowo. Co wtedy robić? Zwykle pomaga aktualizacja apki lub usunięcie jej i ponowne zainstalowanie. W tym względzie warto sprawdzić też parametry aplikacji, czy twój telefon spełnia wszystkie wymagania techniczne.

Co robić, kiedy eToto nie działa?

Co jeszcze możesz zrobić, jeśli zakłady w Etoto nie będą działały? Pierwsze, co polecamy w takich sytuacjach, to sprawdzenie połączenia internetowego. Jeśli ono działa, to można przejść do kolejnych czynności. Jakich? Przeglądarka internetowa gromadzi pamięć podręczną, czyli pliki cache i cookies. Bywają sytuacje, że przez zapisane błędy – strona nie działa poprawnie tj. nie może się otworzyć. Dlatego dla upewnienia się, że wszystko jest OK – możesz wyczyścić pamięć podręczną ze swojej przeglądarki. W ten sposób pozbędziesz się zbędnych plików, które być może uniemożliwiają ci uruchomienie strony etoto.pl.

Jeśli usterka jest po stronie bukmachera, to musisz cierpliwie poczekać aż Etoto upora się z problemem.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy eToto nie działa?

W Polsce działa kilkunastu bukmacherów. Nowe konto u innego bukmachera otworzysz raptem w ciągu kilku minut.

 1. STS

  Bonus powitalny 600 zł + 100 zł zakład bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 100 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 200 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 300 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 z: bez obrotu! Bonusy 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 2. BetFan

  Bonus 200% do 300 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 3. Fortuna

  30 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback x3 po 100 zł: brak obrotu! 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 4. Betcris

  1300 zł + 100 zł freebet!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 500 zł x4 po kursie min. 1.80 Pełen reg
  Idź do bukmachera