Co robić?

eToto nie działa

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Co w sytuacji, gdy Etoto nie działa? Pewnie nieraz zdarzyło ci się trafić na stronę internetową, która nie może się załadować. Podobnie może być z serwisem online etoto.pl. Zakłady mogą mieć przerwę techniczną. Co wtedy?

Etoto nie działa | 19/08/2022

Bukmacher Etoto zakłady obsługuje za pośrednictwem strony etoto.pl i mobilnej aplikacji. Firma ta koncentruje się tylko na działaniu w internecie. Dlatego oferta Etoto dostępna jest przez całą dobę…z małymi wyjątkami. Rzeczą normalną są usterki, które nie omijają też bukmacherów. Tak naprawdę to nie jest jedyny powód, dla którego Etoto nie działa. Przyczyn może być więcej – dla przykładu bukmacher akurat na ten czas zaplanował konserwacje serwisu.

etoto nie działa

Zakłady internetowe to ogromna baza wydarzeń sportowych i funkcji. Wszystko to wymaga prawidłowego działania, dlatego bukmacherzy co jakiś czas dokonują prac technicznych na serwerze i serwisie. Wszystko po to, żeby użytkownicy mieli szybki dostęp do poszczególnych zakładów, płatności i funkcji. W zakładach Etoto przerwa techniczna może oznaczać, że są prowadzone prace właśnie nad usprawnieniem tego rodzaju czynności.

Etoto przerwa techniczna | 19/08/2022

Z doświadczenia wiemy, że nikt nie lubi po wejściu na stronę bukmachera zobaczyć komunikatu: przerwa techniczna. Jako użytkownik planowałeś typy, a tu okazuje się, że jak na razie, ich nie zrealizujesz. To zawód, który trzeba zaakceptować. Tym bardziej, że planowane przerwy techniczne nie zajmują dużo czasu. Pamiętamy, że tego rodzaju komunikaty zakładają prace modernizacyjne w przedziale do 30 minut. To oznacza, że po upływie tego czasu oferta Etoto powinna być dostępna dla wszystkich użytkowników.

Jak doskonale wiadomo Etoto to nie tylko strona etoto.pl, ale też aplikacja mobilna. Co jakiś czas bukmacher przygotowuje aktualizacje aplikacji – w takiej sytuacji poprzednia wersja może działać nieprawidłowo. Co wtedy robić? Zwykle pomaga aktualizacja apki lub usunięcie jej i ponowne zainstalowanie. W tym względzie warto sprawdzić też parametry aplikacji, czy twój telefon spełnia wszystkie wymagania techniczne.

Co robić, kiedy eToto nie działa?

Co jeszcze możesz zrobić, jeśli zakłady w Etoto nie będą działały? Pierwsze co polecamy w takich sytuacjach, to sprawdzenie połączenia internetowego. Jeśli ono działa, to można przejść do kolejnych czynności. Jakich? Przeglądarka internetowa gromadzi pamięć podręczną, czyli pliki cache i cookies. Bywają sytuacje, że przez zapisane błędy – strona nie działa poprawnie tj. nie może się otworzyć. Dlatego dla upewnienia się, że wszystko jest OK – możesz wyczyścić pamięć podręczną ze swojej przeglądarki. W ten sposób pozbędziesz się zbędnych plików, które być może uniemożliwiają ci uruchomienie strony etoto.pl.

Jeśli usterka jest po stronie bukmachera, to musisz cierpliwie poczekać aż Etoto upora się z problemem.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy eToto nie działa?

W Polsce działa kilkunastu bukmacherów, więc nie jesteś skazany tylko na Etoto. Nowe konto u innego bukmachera otworzysz raptem w ciągu kilku minut. Jeśli nie chcesz czekać na ponowne działanie Etoto, to sprawdź oferty pozostałych operatorów:

 1. STS

  Bonus powitalny 1500 zł + 100 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 300 zł: x3 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x3 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x3 po 1.91; ZBR 100 zł: x3 po 1.91; Bonus 60 zł: x3 po 1.91 Pełen reg
 2. BetFan

  Freebet 60 zł + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% do 1000 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  600 zł cashback: obrót zwrotem x1 na AKO, kurs łączny min. 3.80; 60 zł freebet: bez obrotu!; 100% do 1000 zł: obrót bonusem x3 na AKO, min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2.50 Pełen reg
 3. Fortuna

  30 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 50% do 200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 600 zł: x1 50% do 200 zł (FKP): brak obrotu! 30 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
 4. eWinner

  Cashback do 110 zł i bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 110 zł: brak obrotu! bonus 50% do 500 zł: 1x depozyt po kursie 1.50 + 6x bonus po kursie 2.50 Pełen reg