Egzekucja „Lizi”?

Elizabeth „Lizi” Anorue vs Dominika Rybak typy na Fame MMA 18

Typy na Anorue vs Rybak prezentują się miażdżąco – na korzyść tej drugiej. Podobnie miażdżąco wypowiada się sama Rybak. – To będzie egzekucja! – zaopiniowała. Czy rzeczywiście czekamy na easy win Dominiki? Dowiemy się już 20 maja 2023 roku!

Anorue kurs BetclicRybak kurs Betclic
4.801.12
Kursy bukmacherskie z dnia 10.05.2023. Oferta może ulec zmianie.

Anorue vs Rybak typy na Fame MMA 18

Wydaje się, że wszyscy zdążyli już położyć krzyżyk na władającej łamanym polskim „Lizi”. Anorue, bo tak brzmi jej nazwisko, to ukraińska blogerka, influencerka i modelka. Jej matka pochodzi z Ukrainy, ojciec zaś z Nigerii. W Polsce poznaliśmy ją dzięki streamom z „Franiem”. Dużą popularnością „Lizi” cieszy się na TikToku – ma tam około milion followersów. Jej nick na platformie to @llleasy.

Jej przeciwniczka, nieprzebierająca w słowach Dominika Rybak, popularność zyskała na portalach typu TikTok i Instagram. Na tym pierwszym znaleźć ją można po wpisaniu @dominikarybakk (ponad 2,8 miliona followersów), na drugim zaś – @cruellademon (434 tys. followersów). Do tej pory Rybak stoczyła dwie walki w federacji – podczas Prime Show MMA 2 z Klaudią Kapuśniak oraz podczas Prime Show MMA 3 z Dominiką Szewczyk. Co godne odnotowania: Rybak wygrała oba starcia. Czy szykuje nam się prawdziwa gwiazda freak fightów? To wcale niewykluczone! Jak podaje Silesion, Rybak dołączyła do organizacji Fame MMA, więc będzie miała szansę zmierzyć się w najpopularniejszych walkach.

Podczas konferencji Anorue nie tylko przyniosła prezent Dominice (choć przyznać trzeba, że był to prezent wymowny – bukiet alkoholu mający przypomnieć sytuację, gdy Dominika wystąpiła przed kamerami w stanie nietrzeźwym), ale także wzbraniała się przed jakimkolwiek wydawaniem opinii na jej temat. – Ja nie mogę wziąć konflikt z dupy, jak ja jej nie znam – argumentowała. Wardęga, który komentował całe wydarzenie, wyglądał na mocno nieusatysfakcjonowanego doborem zawodniczek: – Zamiast dać „Lizi” kogoś, z kim ma cokolwiek… – wzdychał. Na szczęście sytuację braku jakiegokolwiek konfliktu uratowała Dominika, określając content Anorue „contentem kręcenia dupą i posiadania cycków”. O coś dziewczyny będą więc walczyć! A kto tę walkę zwycięży? Typy na Elizabeth „Lizi” Anorue vs Dominika Rybak zdecydowanie faworyzują tę drugą.

Elizabeth „Lizi” Anorue vs Dominika Rybak typy

Fame MMA typy są zgodne – Rybak ma spore szanse. Ta zaledwie dwudziestoletnia fighterka zdaniem Wardęgi „ma predyspozycje”. Komentator jest zdania, że Dominika rozwali „Lizi”. Czy rzeczywiście tak będzie?

Anorue z kolei pochwaliła się, że trenuje od roku i zamierza zaskoczyć. Trudno to ocenić, biorąc pod uwagę, że nigdy jeszcze nie widzieliśmy jej w akcji! 

Dużo łatwiej wysunąć kilka wniosków na temat Rybak, której fighterskie zdolności obserwowaliśmy już dwukrotnie. A było co obserwować! Dziewczyna ewidentnie czuje vibe freak fightów i potrafi zaprezentować gamę ciekawych ciosów. Podczas swojej walki na Prime Show MMA 2 dosłownie zmiażdżyła swoją przeciwniczkę Klaudię Kapuśniak – w pierwszej rundzie spowodowała liczenie, w drugiej zaś wygrała nokautem. Cięższy orzech do zgryzienia miała podczas Prime Show MMA 3, gdy starła się z Dagmarą Szewczyk. Walkę rozpoczęła od trzech superman punchów, następnie wyprowadzała wiele wysokich kopnięć. Obie zawodniczki tłukły się wtedy całkiem poważnie. W pewnym momencie do wymiany ciosów doszła też wymiana wyzwisk. Ostatecznie Rybak wygrała punktacją.

W sporcie takim jak freak fights wydarzyć może się naprawdę wiele, nawet jeśli wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na łatwą wygraną jednej ze stron. Dlatego też, świadomi przewagi Rybak, nie wydajemy jednoznacznego sądu na jej korzyść. Pewni jesteśmy natomiast jednego – będzie się działo!

Typy na Elizabeth „Lizi” Anorue na Fame MMA 18

Powiedzmy to sobie wprost: mało kto wierzy w zwycięstwo „Lizi” w starciu z Rybak. Nie oznacza to jednak, że dziewczyna nie ma kompletnie żadnych szans. Jeśli rzeczywiście ćwiczy od roku i przykłada się do treningów, dajmy jej kredyt zaufania i sprawdźmy, co ma do pokazania!

Elizabeth „Lizi” Anorue na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 0-0-0
  • Wzrost: 170 cm
  • Waga: 62,9 kg
  • Zasięg: 166 cm 
  • Wiek: 22 lata

Typy na Dominikę Rybak na Fame MMA 18

Dominika Rybak to ostra zawodniczka. Atakuje błyskawicznie, wyprowadza dużo ciosów i ogólnie rzecz biorąc – walczy jak lwica. Ale nie tylko ofensywa jest jej mocną stroną. W starciu z Dagmarą Szewczyk udowodniła, że potrafi także zatrzymać próby powalenia. Zdecydowanie chcemy zobaczyć jej kolejną walkę!

Dominika Rybak na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 2-0-0
  • Wzrost: 170 cm
  • Waga: 60,6 kg
  • Zasięg: 167 cm 
  • Wiek: 20 lat

Zakłady na Fame MMA 18

20 maja 2023 roku przekonamy się, czy typy na Elizabeth „Lizi” Anorue vs. Dominika Rybak nie kłamały. Zanim to jednak nastąpi, zajrzyj na stronę zakłady na Fame MMA i sprawdź typy, komentarze i wiele więcej!

Walka Fame MMAKursy Betclic
Elizabeth “Lizi” Anorue vs Dominika Rybak4.80 – 1.12
Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka1.45 – 2.45
Mateusz Spysiński vs Jakub “Paramaxil” Frączek1.42 – 2.50
Dawid “Dzinold” Rzeźnik vs Robert “Sutonator” Pasut (K1)1.75 – 1.90
Tomasz “Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński1.38 – 2.65
Natan “Pierzasty” Marcoń vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk1.22 – 3.55
Michał “Wampir” Pasternak vs Piotr “Szeli” Szeliga (K1)1.12 – 4.80
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta “Linkimaster” Linkiewicz2.60 – 1.40
Kacper “Crusher” Błoński vs Amadeusz “Ferrari” Roślik2.45 – 1.45
Marcin Dubiel vs Amadeusz “Ferrari” Roślik1.28 – 3.15
Kursy z dnia 10.05.2023 r. Oferta może ulec zmianie.