Emocje z najwyższej półki!

Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn typy High League 3

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Fortuna

80/100
  • Legalny bukmacher Polska
  • Sprawdzone i zweryfikowane 04/07/2022
  • Kod promocyjny daje większy bonus!
  • 2100 zł + 600 zł + 20 zł w pakiecie

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!

Fortuna to jedna z najstarszych marek na polskim rynku. Tytuł ten zobowiązuje, więc i za partnerski kod promocyjny Fortuna daje więcej, niż w standardowym pakiecie na start!

Na walkę Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn typy prezentują się nader ciekawie, bo czeka nas starcie dwóch fighterów z prawdziwego zdarzenia. Spodziewamy się po tym pojedynku wysokiej wartości sportowej, a kursy są naprawdę ciekawe na tle mniej wyrównanych matchupów.

Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn typy High League 3

Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn typy High League 3
High League 3 typyDenis „Bad Boy” ZałęckiRemisMateusz „Don Diego” Kubiszyn
Zwycięzca2.2140.001.55

Kursy z dnia 23.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

Wystawiane na High League 3 zakłady często mają kursy, które bardzo mocno wskazują na jednego z zawodników. Trudno się temu dziwić, często przeciwko sobie stawiane są osoby o bardzo różnym doświadczeniu czy, ze względu na formułę freak fights, nawet o różnej kategorii wagowej. Tutaj kursy tylko lekko faworyzują jednak Mateusza Kubiszyna, a wygrana jego przeciwnika wcale nie byłaby według ekspertów szokiem. Zapowiada się naprawdę ciekawy pojedynek!

Przybliżmy sylwetki uczestników walki Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, typy będą wtedy łatwiejsze do opracowania. Denis Załęcki jest bardzo znany ze świetnych występów w walkach ulicznych i na gołe pięści, ma też za sobą debiut w formule K-1, w której pokonał Alanika, doświadczonego fightera mającego za sobą sporo rywalizacji typu freak fights. Z kolei Mateusz Kubiszyn dzieli z rywalem bogate doświadczenie w walkach na gołe pięści, a do tego jest szanowanym kickboxerem. Walczył już także na gali GROMDA, gdzie wygrał przez nokaut wszystkie pięć swoich walk, a do tego popisywał się na zawodach bokserskich. Obaj panowie to prawdziwe byki! Trochę jest różnica na tle walk YouTuber vs TikToker, co nie? Właśnie dlatego na gali High League 3 zakłady na tę parę prezentują się tak interesująco.

Teraz przyjrzyjmy się warunkom fizycznym pary Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Typy wskazują na zwycięstwo Kubiszyna, mimo że jest on aż 10 kg lżejszy niż przeciwnik – a może właśnie dlatego, bo eksperci spodziewają się, że większa zwinność pozwoli mu umknąć chwytom? Jeśli chodzi o wzrost, panowie są bardzo podobni, dzieli ich zaledwie 1 cm na korzyść Denisa. Kubiszyn jest siedem lat starszy od Załęckiego.

Wygląda na to, że Mateusz przekonał do siebie ekspertów świetnymi występami takimi jak te z gali GROMDA, ale bukmacherzy wierzą także w możliwości Denisa. Wystawiono bardzo wysoki kurs na to, że walka zakończy się w ciągu pierwszej minuty, co sugeruje, że szybki nokaut byłby zaskoczeniem. Mimo przewagi Kubiszyna Załęcki jest dla niego godnym przeciwnikiem i przy dobrej dyspozycji ma szansę wygrać walkę. Dobrze przemyśl, jak wyglądają na walkę Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn typy, w które wierzycie Ty i Twój portfel. W których kursach dostrzegasz największe value? Dla tej walki High League 3 typy można skonstruować naprawdę pod każdy rezultat.

High League 3 typy na Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn w Fortunie

Jeśli nie masz mocnej opinii co do tego, który z zawodników wygra, to zawsze możesz postawić na inny rynek dostępny na High League 3. Fortuna przygotowała ich naprawdę dużo – zobacz sam w tabeli poniżej.

High League 3 zakładyTakNie
Koniec w 1. rundzie3.001.29
Koniec w 2. rundzie4.001.16
Koniec w 3. rundzie6.501.04
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej niż 1.52.981.29
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej niż 2.51.651.98
Walka zakończy sie na punkty lub przez techniczną decyzję3.001.29
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy7.00brak kursu
1. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję6.001.06
2. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję3.501.21
1. zawodnik wygra przed czasem3.001.29
2. zawodnik wygra przed czasem2.001.64

Kursy z dnia 23.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

High League 3 Fortuna

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, 1X2 oraz 12 to nie koniec zakładów na High League 3. Fortuna jako bukmacher mający wyłączność na tę galę przygotowała sporo rynków, dzięki którym możesz opracować na tę walkę bardziej wysmakowaną strategię opartą np. na liczbie rund albo tym, na jakich zasadach zostanie wyłoniony zwycięzca. Podobna oferta jest też dostępna dla pozostałych pojedynków! Przemyśl swoje przewidywania i zbuduj kupon, w który naprawdę wierzysz.

Fortuna

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!
cashback 600 zł: x1 50% do 200 zł (FKP): brak obrotu! 30 zł freebet (FKP): brak obrotu!

Bonus Fortuny na High League

Masz już gotowe na High League 3 typy, ale nie założyłeś jeszcze konta u buka Fortuna? To ucieszy Cię wiadomość, że jako nowy użytkownik możesz odebrać atrakcyjny bonus powitalny 20 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% od wkładu do 2100 zł. Sprawdź szczegółowe warunki obrotu i regulaminy i zastanów się, czy chcesz wykorzystać te dodatkowe środki właśnie na High League 3. Typy gotowe? Kupony ustawione? No to powodzenia!