Czy Polak zwycięży w XVIII Konkursie Chopinowskim? Typy bukmacherów

XVIII Konkurs Chopinowski jest już na półmetku. Do trzeciego, przedostatniego, etapu jury zakwalifikowało 23 osoby. Wśród nich znalazło się aż sześciu Polaków. Czy któryś z nich ma szansę na triumf w finale? Postanowili to sprawdzić analitycy STS.

Do tegorocznego konkursu przystępowało 87 pianistów z całego świata. Rywalizacja stoi na tak wysokim poziomie, że zarówno do drugiego, jak i trzeciego etapu jury kwalifikowało większą liczbę artystów, niż przewiduje regulamin. Komisja XVIII Konkursu Chopinowskiego pod przewodnictwem prof. Katarzyny Popowej-Zydroń zdecydowała, że w trzecim etapie usłyszymy recitale sześciu Polaków, pięciu pianistów i pianistek z Japonii, trzech z Włoch, dwóch z Kanady, Rosji, Korei Południowej.

Szanse Polaków

Zdaniem ekspertów STS, lidera rynku bukmacherskiego w Polsce, szanse, że tegorocznym triumfatorem Konkursu Chopinowskiego będzie Polak, są bardzo małe. Kurs na takie wydarzenie to aż 5.60. Jeśli zaś chcemy postawić, że Polak nie wygra konkursu, kurs na taki scenariusz wynosi zaledwie 1.10.

Według analityków najlepszym Polakiem w konkursie zostanie finalista poprzedniej edycji konkursu Szymon Nehring (kurs 2.75), ale niewiele gorsze prognozy dotyczą Piotra Alexewicza oraz Andrzeja Wiercińskiego (kurs na obu to 3.25).

Zwycięzca XVIII Konkursu Chopinowskiego

Bukmacherzy największe szanse na finałowe zwycięstwo dają reprezentującej Rosję i Armenię 17- letniej Evie Gevorgyan (kurs 4.00). Na podium znaleźli się jeszcze Hiszpan Martin García García (4.50) oraz Hyuk Lee z Korei Południowej (kurs 5.00). Finaliści zostaną ogłoszeni w sobotę, 16 października, a zwycięzca w środę, 20 października.

Więcej informacji można znaleźć na stronie sts.pl

STS

100/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 20/05/2024
  • Mocny bonus powitalny
  • Potężna oferta zakładów prematch i live

Wykorzystaj w STS kod promocyjny i zgarnij więcej!

STS to największy bukmacher w Polsce. Nic więc dziwnego, że i ofertę ma rewelacyjną! A jeśli wykorzystasz w STS kod promocyjny, Twój pakiet powitalny wzrośnie!

STS zakłady bukmacherskie

Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. STS jest również właścicielem systemu bukmacherskiego Betsys, z którego korzysta.

Za sprawą efektywnego i całodobowego systemu Customer Service, STS jest w stanie odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie, za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje blisko 5000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, sponsorem strategicznym Lecha Poznań, sponsorem głównym Jagiellonii Białystok a także oficjalnym bukmacherem Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Łęczna, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wspieranie esportu.

Firma powstała w 1997 roku. Spółka posiada nowoczesne punkty przyjmowania zakładów, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 400. STS zatrudnia przeszło 1500 osób.