Mecz o awans

EURO 2020: mecz Chorwacja – Szkocja kursy

Kogo typujesz na zwycięzcę meczu Chorwacja – Szwecja? Kursy na to spotkanie na pewno będą dostępne u polskich bukmacherów. Bardzo możliwe, że to właśnie ten mecz zdecyduje o drugim miejscu w grupie, więc na pewno będzie dużo emocji!

Euro 2020: mecz Chorwacja – Szkocja kursy

Dla obu drużyn będzie to ostatni mecz fazy grupowej, a więszość osób spodziewa się, że pierwsze miejsce zostanie zajęte przez Anglię. To wszystko oznacza, że o drugim miejscu w grupie D może zdecydować właśnie mecz Chorwacja – Szkocja. Kursy dostępne na to spotkanie z pewnością będą brały pod uwagę nie tylko ogólnie pojętą jakość piłkarzy obu drużyn, ale także ich stan psychiczny po poprzednich dwóch meczach oraz sytuację punktową w grupie.

Kursy na Chorwację

Jedna z najbardziej lubianych przez Polaków drużyn oprócz naszej własnej reprezentacji miała złoty okres w roku 2018, kiedy to zdobyła srebrny medal Mistrzostw Świata. Od tamtego czasu dyspozycja Chorwatów wydaje się jednak pogarszać. Najwięksi zawodnicy tacy jak Rakitić i Modrić nie młodnieją, trudno też o młodszych, którzy przejęliby po nich pałeczkę. Mimo tego na pierwszy rzut oka Chorwacja nie powinna mieć problemów z rywalem. To dużo bardziej doświadczona i utytułowana drużyna. Wystawione na mecz Chorwacja – Szkocja kursy wydają się to potwierdzać, ale jednak trudno nazwać Chorwatów bezdyskusyjnym faworytem.

Kursy na Szkocję

Czy Szkoci mają szansę, żeby powstrzymać przeciwników? Na pewno będą niezwykle zmotywowani – to ich pierwszy znaczący turniej od 1998! Dla zawodników Euro 2020 będzie więc turniejem niezwykle ważnym dla całego pokolenia, które nawet nie pamięta swojej drużyny w takiej sytuacji. Jeśli chodzi o opublikowane dla meczu Chorwacja – Szkocja kursy, to bukmacherzy średnio wierzą w szanse Szkotów. Nie znaczy to jednak, że im się nie uda. Dobrze się zastanów, która ekipa wygra Twoim zdaniem!

Chorwacja – Szkocja zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Czy obstawianie meczu Chorwacja – Szkocja ma sens? Trudno powiedzieć – większość zakładów ma sens… jeżeli dobrze się trafi z wynikiem. Ogólnie w przypadku tak ważnych turniejów jak Euro 2020 kursy są zazwyczaj ustawione przez buków w bardzo przemyślany sposób. Raczej nie spodziewaj się, że znajdziesz na jakimś portalu wybitnie opłacalną ofertą na spotkanie Chorwacja – Szkocja. Kursy będą prawdopodobnie dosyć podobne u większości buków. Możliwe jednak, że uda Ci się upatrzyć dobrą promocję, dzięki której podbijesz wartość swojego zakładu.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Jeżeli chcesz obstawiać wydarzenia turnieju Euro 2020 z jak najwyższym value, to radzimy Ci zajrzeć do bardziej nietypowych zakładów takich jak handicapy czy rynki na liczbę goli, rzutów rożnych, żółtych kartek i tak dalej. Bukmacherzy poddadzą wszystkie mecze Mistrzostw Europy pieczołowitym analizom i trudno nam sobie wyobrazić, żeby wypuścili ponadprzeciętnie opłacalne kursy na najpopularniejsze zakłady typu 1X2. Podejrzewamy, że będą chcieli wycisnąć z nich jak najwyższą marżę! 

Możliwe jednak, że wśród rzadziej obstawianych rynków uda Ci się znaleźć jakąś dobrą okazję. Wykorzystaj dostępe w internecie bazy statystyk i postaraj się znaleźć kursy, które według Ciebie są za wysokie jak na rzeczywiste prawdopodobieństwo wystąpienia danego wydarzenia. Właśnie tam kryje się najwyższa wartość do obstawiania Euro 2020!

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Chorwacja – Szkocja?

Możliwe, że już zdecydowałeś, na którą drużynę najlepiej postawić zakład. Wciąż potrzebujesz jednak konta u bukmachera! Koniecznie zdecyduj się na jakiś legalny serwis. Możesz wybrać jednego z rekomendowanych buków, których wypisaliśmy poniżej. Wszyscy mają odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów. Do tego oferują również nowym graczom opłacalne bonusy powitalne, dzięki którym będziesz mógł wejść w obstawianie Euro 2020 z przytupem! Teraz wybór należy już do Ciebie. Tylko nie zapomnij, żeby podchodzić do obstawiania odpowiedzialnie i dobrze się bawić!