Będzie się działo!

EURO 2020: mecz Chorwacja - Hiszpania kursy

Przed nami niezwykle ekscytująca para w ⅛ Euro 2020 – chodzi oczywiście o mecz Chorwacja – Hiszpania. Kursy na to spotkanie są już dostępne u bukmacherów, więc sprawdź, czy warto obstawiać i czego możesz się spodziewać!

Euro 2020: mecz Chorwacja – Hiszpania kursy

Przygotowane z okazji meczu Chorwacja – Hiszpania zakłady bukmacherskie ekscytują praktycznie wszystkich kibiców. Zdaniem wielu to właśnie to spotkanie jest jedną z dwóch najciekawszych par na tym etapie turnieju zaraz obok starcia Anglii z Niemcami. Przyjrzyjmy się, jakie wystawiono na ten mecz Euro 2020 kursy. Na pierwszy rzut oka widać jedno – bukmacherzy sądzą, że Hiszpania ma dużo większe szanse na awans do półfinału.

Kursy na Chorwację

Jeśli chodzi o naszych słowiańskich braci, wystawione na mecz Chorwacja – Hiszpania kursy są… wysokie. Zaskakująco wysokie, biorąc pod uwagę, że mowa o drużynie, która ledwo trzy lata temu zdobyła srebrny medal Mistrzostw Świata. Owszem, ostatnimi czasy Chorwaci nie radzą sobie tak dobrze, jak miało to miejsce w 2018 roku, kadrę opuścił też chociażby Ivan Rakitić, który obok Modricia czy Perisicia stanowił wtedy o sile drużyny, ale Chorwacja to wciąż drużyna, której nie można ignorować. Szanse na jej zwycięstwo są niższe niż w przypadku Hiszpanii, ale naszym zdaniem w wystawionych na tę ekipę kursach może kryć się całkiem sporo value – oczywiście jeżeli zgadzasz się z nami i również sądzisz, że Chorwaci mają na tyle jakości, aby potencjalnie zagrozić Hiszpanii.

Kursy na Hiszpanię

Kursy, które wystawiono na Hiszpanię nie robią zbyt dużego wrażenia. Są na tyle niskie, że bukmacherscy analitycy muszą mieć naprawdę mocne argumenty za tym, że to właśnie piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego wygrają mecz. Ale czy na pewno? W ostatnich latach reprezentacja Hiszpanii wcale nie radzi sobie za dobrze. Efektowne zwycięstwo ze Słowacją na koniec fazy grupowej nie powinno przyćmić faktu, że z poprzednich dwóch meczów Hiszpanie wywieźli jedynie dwa punkty po dość apatycznych i mało interesujących meczach. A jak wyglądały w ich wykonaniu poprzednie turnieje? Na MŚ 2014 odpadli w grupie, na Euro 2016 w rundzie ⅛, na MŚ 2018 w ⅛… Dostrzegamy tu pewną niepokojącą tendencję. W 2016 roku Hiszpania odpadła z Włochami, co można jakoś usprawiedliwić, ale w 2018 z turnieju wyeliminowali ich Rosjanie – drużyna o klasę niższa od Chorwacji. Oczywiście bardzo możliwe, że tym razem Hiszpanom pójdzie lepiej, ale naszym zdaniem wystawione na nich kursy są przesadnie niskie.

Chorwacja – Hiszpania zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Sam chyba widzisz po poprzednich dwóch sekcjach, że mamy sporo wątpliwości co do tego, czy na mecz Chorwacja – Hiszpania kursy zostały odpowiednio wyliczone. A właśnie w takich sytuacjach szuka się value. Naszym zdaniem warto porządnie się przyjrzeć temu spotkaniu i poszukać okazji do opłacalnego zakładu – albo w 1X2, albo chociażby w handicapach.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Wielkie turnieje takie jak Euro 2020 nie są raczej znane z przesadnie wysokich kursów. Zainteresowanie kibiców jest tak wielkie, że bukmacherzy nie muszą się popisywać świetnymi liczbami na najpopularniejsze rynki – przecież fani i tak otworzą portfele i rzucą się na obstawianie! Co prawda akurat w przypadku opisywanego meczu naszym zdaniem kursy są całkiem apetyczne, w szczególności, jeżeli wątpisz w awans Hiszpanii – ale ogólnie rekomendujemy szukać opłacalnych zakładów wśród mniej popularnych rynków.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Chorwacja – Hiszpania?

Chcesz obstawić na mecz Chorwacja – Hiszpania zakłady bukmacherskie? Na szczęście w Polsce jest mnóstwo legalnych bukmacherów, u których możesz odebrać atrakcyjny bonus powitalny i postawić na Euro 2020 soczysty kupon. Sprawdź sam w tabeli poniżej. I powodzenia!