Może być interesująco!

EURO 2020: Chorwacja - Czechy kursy

Nie mogło być inaczej – przed meczem Chorwacja – Czechy kursy są już dostępne u bukmacherów. Dzięki temu wiemy, kogo eksperci widzą w roli faworyta. Czy tak rzeczywiście będzie? Pożyjemy, zobaczymy.

Euro 2020: mecz Chorwacja – Czechy kursy

Przed takimi meczami jak Chorwacja – Czechy mówi się, że również bukmacherzy będą mieli ręce pełne roboty. Owszem zakłady bukmacherskie wskazują Chorwatów jako faworytów, ale po kursach bukmacherskich wyraźnie widać, że nie mają stuprocentowej pewności. Zresztą, czy w piłce nożnej można mówić o jakiejkolwiek pewności? No właśnie.

Kursy na Chorwację

Za zwycięstwo aktualnych wicemistrzów świata można zarobić w granicach 2:1, co jak już zauważyliśmy wyżej, stawia ich w roli faworyta, ale wcale nie takiego jednoznacznego. Może też dlatego, że Chorwatom nigdy nie grało się z Czechami łatwo? A może po prostu bukmacherzy spodziewają się, że będzie się tutaj działo od pierwszej do ostatniej minuty?

Kursy na Czechy

Jeszcze wyższe kursy spotkasz przy stawianiu na Czechów czy remis. Teraz już mamy pewność, że w tym meczu może się wydarzyć wiele. I jak tu być mądrym na kogo postawić zakład? Pewnie intuicja już Ci coś podpowiada, a jeśli nie, to w dalszej części tekstu znajdziesz kilka wskazówek.

Chorwacja – Czechy zakłady: stawiać czy odpuścić?

Jak widzisz, przed meczem Chorwacja – Czechy kursy są atrakcyjne – bez względu na jakie rozstrzygnięcie postawisz. To powoduje, że aż chce się wysłać kupon, no bo przecież na Euro 2020 dominuje wiele spotkań, gdzie natkniesz się na kursy nieznacznie przekraczające 1.20. Jednak im wyższe kursy, tym teoretycznie większe wyzwanie. Dokładnie tak jest tutaj.

Chcielibyśmy napisać, że Twoje przewidywania co do meczu Chorwacja – Czechy mogą nieco rozjaśnić statystyki ostatnich starć, ale obie reprezentacje zagrały ze sobą do tej pory tylko trzy razy. Raz, że to zbyt mało materiału na konkretną analizę, a dwa – w meczach tych zawsze się działo. Raz wygrała Chorwacja (4:2), a dwukrotnie padał remis (1:1 oraz 2:2).

Jeśli masz jednak przeczucia, jakim rezultatem może zakończyć się mecz Chorwacja – Czechy, kursy znajdziesz na wstępie artykułu, ale pamiętaj jeszcze, by dokonać analizy wcześniejszych meczów – zarówno Chorwatów, jak i Czechów. Może w nich dostrzeżesz jakąś wskazówkę. A jeśli nie masz pomysłu na zwycięzcę czy remis, śmiało możesz spróbować postawić inny zakład na ten mecz. Może obie reprezentacje znów strzelą bramki? W końcu we wszystkich trzech dotychczas rozegranych bezpośrednich meczach tak się działo…

Reasumując, obstawianie Chorwacja – Czechy to nie lada wyzwanie, ale przy dobrej intuicji możesz pokusić się o wykorzystanie niezłych kursów bukmacherskich.

Euro 2020 kursy: wysokie nie zawsze oznacza dobre!

Przy okazji Mistrzostw Europy serwery bukmacherów przeżywają prawdziwe oblężenie. Gracze walą drzwiami i oknami, by wysyłać zakłady. Sami bukmacherzy też zdali egzamin i do swoich ofert dodali wiele typów zakładów bukmacherskich – czy to na konkretne mecze Euro 2020 czy zakłady długoterminowe.

Od razu powiedzmy sobie szczerze, że zakłady długoterminowe to jeden z najbardziej ryzykownych rynków bukmacherskich. Spotkasz na nich niezwykle atrakcyjne kursy, ale przewidzenie tego, co wydarzy się kilka spotkań do przodu, jest jak wróżenie ze szklanej kuli albo jeszcze lepiej – z fusów.

Uważaj także na niektóre zakłady na mecze Euro 2020, jak na przykład Chorwacja – Czechy, ale nie tylko. Z dystansem radzimy traktować takie rynki, jak: dokładny wynik czy dokładna liczba bramek. Sam widzisz, że samo przewidzenie zwycięzcy jest trudne, a co dopiero wstrzelić się w dokładne liczby.

Często na zakładach bukmacherskich bywa też tak – zwłaszcza, kiedy murowany faworyt mierzy się z outsiderem, że chętnie korzystamy z handicapów. Widząc kurs 1.10 na faworyta możemy odjąć mu na starcie dwie bramki i już zobaczymy przyjemniejszy kurs w granicach 1.70. No tak, ale czy na Euro 2020 ma to sens? Niekoniecznie. Zwłaszcza w fazie grupowej, kiedy drużyny zbierają punkty, a nie efektowne zwycięstwa. Oczywiście, może się zdarzyć, że ktoś wygra 5:0 czy nawet 6:0, ale może też być tak, że przy wyniku 2:0 wajcha z napisem “ofensywa” zostanie pociągnięta w dół i dana reprezentacja w trybie ekonomicznym dowiezie spokojne zwycięstwo, by zachować siły na kolejnego rywala w meczu za kilkadziesiąt godzin. Wielkie turnieje to często właśnie takie kalkulacje. Dlatego radzimy ostrożność z handicapami i przekonaniem, że potentat zawsze musi rozbić rywala w drobny mak. Reasumując, analizuj rozsądnie oferty na Euro 2020, kursy im wyższe, nie zawsze oznacza, że lepsze.

Którzy bukmacherzy oferują dobre kursy na mecz Chorwacja – Czechy?

Korzystne kursy bukmacherskie na spotkanie Chorwacja – Czechy znajdziesz u bukmacherów z poniższej listy. Oferują oni też ciekawe promocje i bonusy na Euro 2020. Warto zaznajomić się ze szczegółami, a przy okazji pamiętaj, że nikt nie każe Ci ograniczać się do jednego bukmachera. Śmiało możesz odebrać bonusy od dwóch, trzech czy nawet kilku z nich i spróbować swoich sił na zakładach na Euro 2020.