Jak to działa?

Bukmacher Skrill

Alternatywne metody płatności cieszą się coraz to większą popularnością. Świadczy o tym fakt, że obecnie niemalże każdy bukmacher Skrill wprowadza lub rozważa wprowadzić do swojego wachlarza depozytów i wypłat. Dzieje się!

Bukmacher ze Skrill

Skrill bukmacher

W 2001 roku, kiedy powstawał Skrill, wszyscy przypuszczali, że już niedługo rynek hazardowy będzie wyglądał zupełnie inaczej. I obecna rzeczywistość potwierdza te przypuszczenia. Nowoczesny portfel elektroniczny coraz odważniej wdziera się na rynek bukmacherski. Brawo Skrill! Bukmacher, który zdecydował się na wprowadzenie depozytów i wypłat tą metodą określany jest mianem tego, który podąża za najnowszymi trendami, a to już jest wystarczającą laurką nie tylko dla bukmachera, ale też dla wspomnianego portfela.

Dlaczego dobrze jest jeśli bukmacher ma Skrill?

Co stoi za fenomenem portfela Skrill? Bukmacher, a właściwie gra u niego, może być dużo łatwiejsza, dzięki właśnie Skrillowi. To niezwykle szybka metoda płatności, gdzie w kilka sekund, bez względu na porę dnia czy nocy, doładujesz konto i będziesz mógł stawiać zakłady online ze Skrillem. Średni czas księgowania operacji płatniczej to dosłownie kilka sekund! Ile razy zdążysz mrugnąć w tym czasie okiem? Stawiamy, że nie więcej, niż trzy.

Nie bez znaczenia jest też kwestia anonimowości. Skrill nie jest powiązany z rachunkiem bankowym, dzięki czemu wszystkie operacje wydają się być jeszcze bardziej bezpieczne. Nie należy zapominać o łatwości, z jaką możesz doładować konto Skrill. W przeciwieństwie do wspomnianego już rachunku bankowego, konto Skrill możesz zasilić wieloma różnorodnymi metodami płatności, włączając w to chociażby karty płatnicze, kryptowaluty czy inne portfele elektroniczne.

Warto pamiętać również o “elastyczności” bukmachera. Im więcej metod płatności posiada, tym dla Ciebie lepiej. Na dzisiaj może okazać się, że korzystasz wyłącznie z przelewów, ale niewykluczone, że wkrótce zdecydujesz się założyć konto Skrill. Bukmacher nie będzie go wspierał? No to będziesz musiał poszukać sobie nowego. Dobrze więc wybierać bukmachera, który dostarcza jak najwięcej różnorodnych metod wpłat i wypłat, włączając w to wspomniany portfel elektroniczny.

Jak założyć konto Skrill?

Jeżeli zarejestrowałeś się już u bukmachera, to musimy wspomnieć, że otwieranie rachunku Skrill jest tak samo, albo jeszcze bardziej łatwiejsze. Jak długo trwa rejestracja konta Skrill? Nie dłużej, niż minutę. Nie żartujemy!

 • Przejdź na stronę Skrill.
 • Kliknij w przycisk “Rejestracja”.
 • Twoim oczom ukaże się formularz rejestracyjny.
 • Wypełnij wymagane dane: imię, nazwisko, kraj, waluta, e-mail, hasło.
 • Potwierdź rejestrację przyciskiem “Zarejestruj się”

I co? I to wszystko! Wystarczy wprowadzić swoje podstawowe dane, aby móc korzystać z dobrodziejstw tego portfela. Pamiętaj też, żeby nie pomylić swojego adresu e-mail, bo będzie on loginem do Twojego konta. Nie martw się, jeżeli w Skrill logowanie się nie powiedzie, bo zapomnisz hasła, będziesz mógł skorzystać z opcji jego zresetowania.

Na swój telefon, niezależnie od tego, z jakiego systemu operacyjnego korzystasz, możesz pobrać aplikację Skrill. Logowanie do niej jest jeszcze łatwiejsze – możesz zdefiniować kod PIN lub odcisk palca. Świetną funkcją są powiadomienia push, które w rzeczywistym czasie wyświetlą Ci wszystkie płatności przychodzące, jak i wychodzące.

Bukmacher już wybrany? Skrill zarejestrowany? No to czas zerknąć, jak to wszystko wykorzystać w praktyce.

Jak wykorzystać u bukmachera Skrill?

Bukmacher Skrill

Poniżej przekonasz się, dlaczego bukmacherzy Skrill są darzeni przez graczy szczególną sympatią. Za jego pomocą możesz realizować zarówno wpłaty, jak i wypłaty. Oczywiście, nie każdy bukmacher ze Skrill, zezwala na obie opcje. Bywa też tak, że owszem, możesz wpłacać za pomocą portfela elektronicznego, ale wypłat w ten sposób już nie zrealizujesz lub nawet na odwrót (nieco rzadziej).

Zanim na własnej skórze przekonasz się, jak działa u bukmacherów Skrill, musisz doładować portfel wirtualny. Środki dodasz błyskawicznie za pomocą karty, Paysafecard, Paysafecash czy przelewu online.

Wpłaty za pośrednictwem Skrill

O tym, czy dany bukmacher realizuje wpłaty za pomocą Skrill przekonasz się po wejściu na jego stronę do zakładki z płatnościami. Jeżeli okaże się, że tak, to dobrze się składa, bowiem rzadko trafia się coś lepszego, niż bukmacher ze Skrill, gdzie już w sekundę po doładowaniu konta, możesz postawić pierwsze zakłady. To się ceni, to się lubi!

 • Zaloguj się do bukmachera.
 • Przejdź do sekcji płatności.
 • Wybierz Skrill jako metodę wpłaty.
 • Wprowadź kwotę depozytu i potwierdź płatność.
 • Czas na wprowadzenie danych konta Skrill – logowanie nastąpi w ciągu kilku sekund.
 • Sprawdź kwotę transakcji i jeśli się zgadza, potwierdź ją.
 • Wróć do bukmachera.
 • Pieniądze będą już na Twoim koncie gracza.
 • Możesz obstawiać!

No i jak? Szybko, łatwo i bezboleśnie. Ahh, żeby tak było u dentysty 🙂 Warte podkreślenia jest też to, że w większości bukmacherzy nie pobierają dodatkowych opłat czy prowizji za wpłaty Skrill. Bukmacher oczywiście może to zrobić. Warto jednak zapytać, po co miałby ściągać na siebie gniew graczy? Niemniej jednak, zawsze przed dokonaniem depozytu, warto sprawdzić, czy rzeczywiście, zarówno po stronie opłat i prowizji widnieje 0%.

Wypłaty za pośrednictwem Skrill

Nowoczesny e-portfel chce mieć wpływ na wygodę graczy zakładów bukmacherskich w każdym momencie ich hazardowej przygody. Dlatego, bukmacherzy Skrill wykorzystują także do wygodnych wypłat. Jeśli więc postawione przez Ciebie zakłady online okazały się trafione, sprawdź poniżej, jak wypłacać za pomocą Skrill. Bukmacher przetwarza taką transakcję z reguły bardzo szybko.

 • Zaloguj się na konto bukmacherskie.
 • Przejdź do sekcji wypłat.
 • Wybierz Skrill jako metodę.
 • Wprowadź kwotę wypłaty.
 • Potwierdź zlecenie.
 • Zaczekaj aż dział finansowy je przetworzy.
 • Swoje pieniądze otrzymasz od ręki!

Tak, tak, tak! Bukmacher ze Skrill wypłaty realizuje natychmiast. To oznacza, że środków na swoim e-portfelu możesz spodziewać się już nawet w ciągu kilku sekund lub do kilku godzin, jeżeli zlecenie wypłaty jest przetwarzane nieco dłużej przez dział finansowy wybranego przez Ciebie bukmachera. Zazwyczaj jednak wszystko zamyka się w ciągu jednego lub dwóch kwadransów.

Czy za używanie Skrill bukmacher da specjalny bonus?

Chciałoby się. Mimo, że Skrill wprowadził sporą rewolucję na rynku bukmacherskim, to aż tak daleko to wszystko nie zaszło. Niezależnie od wybranej przez Ciebie metody wpłaty, bonusy powitalne czy inne promocje wyglądają dokładnie tak samo. Nie otrzymasz większego ani też mniejszego bonusu.

Limity we wpłatach i wypłatach Skrill u bukmachera

Po stronie minusów płatności należy zapisać limity wpłat i wypłat. Jednak nie taki diabeł straszny, jak go malują. Limity nie są narzucane przez Skrill, bo z portfela elektronicznego możesz przelać dowolną kwotę. To sam bukmacher ze Skrill (ale też nie wszyscy!) ustala, jaka minimalną kwotę można wpłacić i wypłacić. Dość nagminnie jest stosowana praktyka, że kwota minimalnego depozytu na zakłady online wynosi zazwyczaj kilkadziesiąt złotych (podczas gdy przelewem można wpłacić nawet złotówkę). Dokładnie takie same proporcje da się zauważyć w przypadku wypłat Skrillem.

Czy bukmacher ze Skrill jest lepszy od innych?

Na jakość bukmachera wpływa zdecydowanie więcej czynników, niż to, czy wspiera Skrill. Jeżeli jednak cenisz sobie e-portfele, to nie mamy wątpliwości, że będziesz szukał właśnie takiego bukmachera. Jeżeli wolisz przelewy czy płatności kartą, to możesz wypalić: a na co mi ten Skrill? I tak to wygląda.

FAQ

Czy w Polsce można robić wpłaty i wypłaty u bukmachera ze Skrill?

Tak. Pod warunkiem, że bukmacher Skrill ma w swojej ofercie płatności.

Czy warto korzystać ze Skrilla u bukmachera?

Warto. To szybka i wygodna metoda płatności.

Czy za wpłaty ze Skrill bukmacher daje bonusy?

Jeśli pytasz o dedykowane promocje, to nie. Możesz sięgnąć po standardowe bonusy powitalne - dostępne także dla innych metod wpłaty.

Jakie są limity transakcji Skrillem u bukmachera?

Zazwyczaj nieco wyższe min. kwoty wpłaty i wypłaty, niż w przypadku przelewów i kart.