Nowy miesiąc!

Bonusy bukmacherskie na pierwszy weekend października

Skończył się wrzesień, miesiąc, który przyniósł tyle sportowych i bukmacherskich emocji, że trudno będzie go przebić! Co przyniesie nam październik – nie wiadomo, ale wiemy na pewno, że pierwszy weekend będzie wypchany bonusami bukmacherskimi. Jak co tydzień wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze z nich!

Derby Manchersteru po kursie 50.00

A na początek listy: gorące derby Manchesteru! W lidze obie ekipy spisują się ostatnio bardzo dobrze, bo The Citizens w tym sezonie jadą jak sanki po górce, a Czerwone Diabły wygrały 4 spotkania z rzędu. W związku z tym dla nowych graczy BetFan ma specjalną ofertę, która daje możliwość postawienia na zwycięstwo Manchesteru City lub Manchesteru United po mega kursie 50.00! Najprościej licząc, stawiając 5 zł, możesz wygrać 220 zł!

Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem MXPROMO
  2. Wpłać min. 55 zł i zagraj za co najmniej 50 zł swój pierwszy zakład. (Jeżeli okaże się przegrany, otrzymasz 100% cashbacku!)
  3. Następnie zagraj za 5 zł dostępny w promocyjnej zakładce kupon na zwycięzcę derbów Manchesteru – to Ty wybierasz, na kogo stawiasz!
  4. Jeżeli wybrana przez Ciebie ekipa wygra, otrzymasz 220 zł na konto główne od razu do wypłaty!
  5. Dodatkowo odbierzesz freebet 60 zł, który można wykorzystać na dowolne zdarzenie z oferty sportowej!

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie BetFan.

Bonus 200% do 300 zł

Aż do 300 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Piłkarski weekend bez ryzyka

Bardzo fajna akcja trafia się nam na najbliższe dni w Betcris – promocja dotyczy hitowych spotkań piłkarskich w ten weekend. Po prostu wpłać min. 50 zł i postaw kupon SOLO z oferty przedmeczowej lub live za min. 50 zł z kursem kuponu min. 1.80. Pamiętaj przy tym, że kupon musi zawierać TYLKO zdarzenie z rozgrywek piłkarskich: Ekstraklasa, I liga, Bundesliga, La Liga, Ligue 1, Serie A, Premier League.

Jeżeli Ci się nie powiedzie, to otrzymasz zwrot jako freebet w wysokości 25 zł, który wykorzystasz ponownie na kuponie SOLO (z oferty przedmeczowej oraz LIVE), z kursem kuponu wynoszącym min 1.80! Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu przed startem akcji.

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie Betcris.

Klasyczne 500 zł na weekend

Jeśli coś działa, to tego nie naprawiaj – taka jest dewiza bukmachera LV BET, który znów wystawia bonus reload na weekend. To oczywiście klasyczny bonus od kolejnego depozytu: 50% do 500 zł. Innymi słowy: przy wpłacie 1000 zł otrzymujesz bonus 500 zł. Bonus jest naturalnie ofertą dla starych graczy, a więc nie jest elementem oferty powitalnej. No i skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych.

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie LV BET.

60 zł freebet + depozytowe do 2000 zł + 14%

Aż do 2060 zł + 14%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Freebet 20 zł z kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w apce: x3 po kursie 1.75; Freebet 20 zł zwykły bez depozytu: wygrana x2 po kursie 2.00; Bonus 100%: depozyt + bonus x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: depozyt + bonus x3 po kursie 1.75; Bonus 30%: depozyt + bonus x2 po kursie 1.75 33 dni +14%: brak obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!