Graj za darmo!

Bonusy bukmacherskie bez depozytu na 2024 rok

Bonusy bukmacherskie bez depozytu przez wielu graczy uważane są za najlepszy rodzaj promocji w zakładach online. Dostając darmowy bonus typer może bardziej zaryzykować, bo nie grozi mu utrata własnego kapitału.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu polskich bukmacherów

Który bukmacher bez depozytu jest najlepszy? Obstawiając zakłady trzeba zdawać sobie sprawę, że wśród bonusów bez depozytu można wyróżnić kilka typów promocji. Bonusy bukmacherskie bez depozytu kuszą warunkami oferty, ponieważ w większości przypadków użytkownik gra za darmo tuż po rejestracji konta. To bez wątpienia największy atut firm, które bazują na takich promocjach. Bonusy bez depozytu występują pod kilkoma postaciami. Korzystając z nich pamiętaj, że nie wszystkie oferty oznaczają dodatkowe pieniądze bez wpłaty własnej.

Na polskim rynku bukmacher bonus bez depozytu wykorzystuje przede wszystkim jako narzędzie w celu pozyskania nowego klienta. Freebet, czyli zakład za darmo można spotkać na przykład w ofertach za kod promocyjny przy rejestracji. Na czym to polega? Otóż bonusy bukmacherskie bez depozytu zasilają twoje konto, kiedy założysz konto wpisując aktywny voucher / kod rejestracyjny. To jednak nie oznacza, że darmowy bonus może paść łupem tylko nowych klientów. Znamy w środowisku bukmacherskim wiele okazji, kiedy stały typer również może sięgnąć po zakład bez ryzyka!

Bonusy bukmacherskie bez depozytu na 2024

Najlepsze freebety na cze 2024

 1. eToto

  Bonus od depozytu do 700 zł + ZBR 100 zł + freebety 77 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 200 zł, 100% do 200 zł, 100% do 300 zł: x3 AKO po kursie min. 2.00 (kurs poj. zdarzenia 1.20); ZBR 100% zwrotu do 100 zł; Freebety 77 zł: bez obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 2. Superbet

  Odbierz aż do 3755 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 35 zł: bez obrotu!; Freebet (mobile): 20 zł: bez obrotu! Freebet 100% do 200 zł i cashback do 3500 zł Pełen reg
  Idź do bukmachera
 3. Fortuna

  Bonus headline: 35 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback x3 po 100 zł: brak obrotu! 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 4. LV BET

  60 zł freebet + depozytowe do 2000 zł + 14%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 20 zł z kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w apce: x3 po kursie 1.75; Freebet 20 zł zwykły bez depozytu: wygrana x2 po kursie 2.00; Bonus 100%: depozyt + bonus x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: depozyt + bonus x3 po kursie 1.75; Bonus 30%: depozyt + bonus x2 po kursie 1.75 45 dni +14%: brak obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 5. Totolotek

  zmiana oferty!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Pełen reg
  Idź do bukmachera

*Dla każdej z ofert obowiązuje regulamin dostępny na stronie bukmachera.

Najlepsze zakłady bez ryzyka na cze 2024

 1. Betclic

  Cashback na start aż do 50 zł!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback 50 zł: bez obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 2. forBET

  cashback 1200 zł + 100% do 2080 zł + bez podatku
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback 1200 zł: x1 na AKO3 po kursie poj. min. 1.30; 100% do 2080 zł: x4 AKO2 po kursie min. 2.00 (kurs poj. min. 1.20); Bez podatku: bez obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 3. Totalbet

  3x bez ryzyka do 111 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bez obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 4. Fortuna

  Bonus headline: 35 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback x3 po 100 zł: brak obrotu! 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 5. Superbet

  Odbierz aż do 3755 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 35 zł: bez obrotu!; Freebet (mobile): 20 zł: bez obrotu! Freebet 100% do 200 zł i cashback do 3500 zł Pełen reg
  Idź do bukmachera

*Dla każdej z ofert obowiązuje regulamin dostępny na stronie bukmachera.

Czy istnieje prawdziwy “bukmacher bez depozytu”?

Darmowe bonusy bukmacherskie to wcale nie jest ściema. Rozumiemy, że są gracze, którzy sceptycznie podchodzą do tego rodzaju ofert, ale uwierz nam, że jest na rynku kilku operatorów, którzy faktycznie oferują bonusy bukmacherskie bez depozytu. To prawda, że są oni w mniejszości, ale dla ciebie to i tak świetna informacja, bo dzięki temu możesz odebrać realne pieniądze od buka. Jak to działa?

W specjalnej ofercie bukmacher bez depozytu przyznaje klientowi kilkadziesiąt złotych. Kwoty tego rodzaju bonusów wahają się zwykle w przedziale 20-50 złotych. Jeśli korzystasz z firmy, która faktycznie umożliwia odbiór zakładu za darmo, to możesz mieć pewność, że bukmacher dotrzyma słowa. Gdyby postąpił wbrew regulaminowi, to naraziłby się na bardzo poważne konsekwencje, łącznie z pozwami ze strony klientów. A tego żadna firma bukmacherska nie chce.

Najczęściej legalny bukmacher bonus bez depozytu zwykł przyznawać po rejestracji konta. To by oznaczało, że uprzywilejowani są nowi gracze, którzy dotąd nie rejestrowali się w konkretnej firmie online. Działa to następująco:

 • wybierasz bukmachera z bonusem bez depozytu,
 • zakładasz konto wpisując w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny,
 • po pierwszym zalogowaniu powinien na ciebie czekać darmowy bonus.

Trzeba mieć na uwadze, że bukmacherzy mogą wymagać dodatkowych kroków ze strony graczy w celu wypłaty bonusu. Co to może być? Bardzo często bukmacher bonus bez depozytu przyznaje za weryfikacje konta. Wszystkie takie informacje zawarte są w regulaminie każdej oferty. To tam poznasz, czy dostępny bonus w 100% jest bez depozytu, a może ubezpieczenie zakładu lub inny cashback.

Dlaczego bukmacher bez depozytu to wciąż rzadkość na rynku zakładów sportowych? Odpowiedź jest prosta: bukmacherzy muszą zarabiać, a w końcu przyznając darmowe pieniądze mogą generować straty. Dlatego częściej w promocjach pojawiają się m.in. bonusy od wpłaty.

Rodzaje bonusów bez depozytu

Bonusy bukmacherskie bez depozytu nie zawsze muszą przybierać formę darmowych pieniędzy w formie premii za rejestrację. Zakład ubezpieczony, a więc bonus cashback również ma skojarzenia z dodatkowymi pieniędzmi, które można przyjąć od bukmachera. Wówczas po porażce odzyskujesz część lub całość zainwestowanej w zakład kwoty. Cashback, w zależności od regulaminu bukmachera, może być wypłacony jako freebet lub gotówka, którą możesz podjąć na konto bankowe.

Jak widzisz bukmacher bez depozytu w powszechnej opinii to operator, który oferuje freebet, jak i zakład bez ryzyka. Na czym dokładnie polegają te bonusy? To wyjaśniamy w dalszej części artykułu!

Jak działa bonus freebet

Freebety to w większości przypadków bonusy bukmacherskie bez depozytu. Jeśli tak jest, to po rejestracji konta powinieneś otrzymać darmowe środki. Gdzie je znajdziesz? Tego rodzaju bonus pojawia się po pierwszym logowaniu. Freebet powinien znajdować się na saldzie bonusowym. W tej sytuacji gracz jest zobligowany do tego, żeby wydać te pieniądze na określony kupon z konkretnymi postanowieniami odnośnie rodzaju zdarzeń i kursów minimalnych.

Bywa tak, że bonus freebet przyznawany jest po wpłacie. W takich realiach jako użytkownik musisz zwrócić uwagę na minimalną kwotę wpłaty, która uprawnia cię do odbioru darmowego zakładu.

Trzeci rodzaj freebetu, z którym możesz mieć do czynienia to bonus po przegraniu zakładu. Można to traktować jako rekompensata za błędnie wytypowany kupon.

Jak działa freebet? Jeśli to bukmacher bez depozytu, to po wykorzystaniu darmowego zakładu otrzymasz wygraną (minus stawka, którą stanowił bonus). Wygląda to tak, że po wytypowaniu poprawnego zakładu – ty otrzymujesz zysk netto, a do bukmachera wraca kwota bonusu, którą ci przyznał. Co w sytuacji przegranej? W takim razie bonus przepada, a twoje konto główne nie jest obciążone stratą za przegrany kupon.

Jak działa zakład bez ryzyka (cashback)

Bukmacher z zakładem bez ryzyka pozwala użytkownikowi na wytypowanie ubezpieczonego kuponu. Ubezpieczeniu podlega stawka, jeśli – jak się okaże – zostanie przeznaczona na błędne typy. Innymi słowy, gracz stawiający zakład zgodny z wytycznymi regulaminu promocji, w razie niepowodzenia otrzyma zwrot stawki przegranego zakładu, np. 100% lub 50% (w zależności od promocji bukmacherskiej). 

Otrzymując zwrot stawki użytkownik wraca niejako do początku, a więc ponownie dysponuje określoną kwotą, którą może przeznaczyć na zakłady. Pomimo wyzerowanego konta głównego (z powodu nietrafionego kuponu) ponownie możesz postawić zakład, bo bukmacher przyzna ci cashback bez depozytu. W tej sytuacji musisz zwrócić uwagę na warunki użycia darmowego zakładu: czas, kurs minimalny i rodzaj typowanych zdarzeń.

Czy bukmacher bonus bez depozytu daje tylko na początku?

Nie jest regułą, że bonusy bez depozytu pojawiają się tylko na początku przygody z bukmacherem. Co prawda, to częste zjawisko, ale niektórzy operatorzy tego rodzaju promocje stosują m.in. w bonusach urodzinowych. To czas, w którym również jako zarejestrowany klient, możesz zgarnąć dodatkowe pieniądze bez wkładu własnego.

Polując na darmowe bonusy i pozostałe bonifikaty u bukmachera warto brać czynny udział w jego konkursach i specjalnych ofertach. Okazji jest wiele, bo w zakładach bukmacherskich ciekawe akcje promocyjne pojawiają się z okazji meczów reprezentacji Polski, spotkań Ligi Mistrzów czy pozostałych turniejów mistrzowskich.

Najczęstsze pułapki bonusów bukmacherskich bez depozytu

Gdzie zachować czujność przy korzystaniu z bonusów bez depozytu? Na co zwracać uwagę? Co zrobić, żeby bonus został poprawnie wykorzystany? Sprawdź te elementy, a będziesz miał pewność, że wszystko robisz zgodnie z zasadami:

Moment przyznania

Niektóre bonusy są wydawane po rejestracji konta tymczasowego, z kolei pozostałe bonifikaty bez depozytu wymagają weryfikacji danych osobowych. Zwróć uwagę, kiedy bukmacher deklaruje, że bonus pojawi się na twoim saldzie. Nie będziesz się musiał denerwować, co jeszcze zrobić, żeby mieć szansę na darmowy zakład.

Warunki użycia bonusu

Po przyznaniu bonusu środki te muszą być przeznaczone na konkretny kupon u bukmachera. Dopiero po zagraniu możesz nimi dowolnie zarządzać. Dlatego grając za darmowy bonus sprawdź, jakie zakłady kwalifikują się do promocji (przedmeczowe/live), a także po jakim kursie (kurs minimalny). W regulaminie promocji bukmacherzy konkretnie wskazują minimalne wartości współczynników kursowych dla zakładów SOLO i AKO. Co więcej, informują, które sporty są wyłączone z promocje. W korzystaniu z freebetu nie można wypłacać zakładu m.in. za pośrednictwem funkcji cash out.

Czas

Bonusy są ograniczone czasowo, dlatego zwykle użytkownik ma kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt dni na to, żeby w pełni wykorzystać dodatkowe pieniądze. Jeśli upłynie ten czas, a ty nie wyrobisz się z obrotem, to kwota bonusu i wygranej przy jego użyciu może przepaść.

Czy opłaca się brać darmowy bonus od bukmachera?

Darmowy bonus to sytuacja, która nie zdarza się często, dlatego warto z niej korzystać, jeśli tylko jest taka okazja. W końcu nie ryzykujesz własnymi pieniędzmi, a tymi otrzymanymi od buka! Każdy typer ci to powie, że nic nie daje takiej swobody w obstawianiu, jak gra za darmowe środki finansowe. Wówczas można pokusić się o większe ryzyko, czyli wytypowanie zakładu po wyższym kursie. Koniec końców sytuacja może być win-win, ponieważ, jeśli wygrasz – zgarniesz pieniądze, a jeśli przegrasz – twój budżet na tym nie ucierpi. W takim razie, co stoi na przeszkodzie?