BOOST i Misja LIVE

Bonusy Betclic na Finał Ligi Mistrzów '21!

Postaw na LM!

Po emocjach związanych z Finałem Ligi Europy, czas na ostateczne rozstrzygnięcie w Lidze Mistrzów. Już w najbliższą sobotę o godz. 21:00 na Estadio do Dragao w Porto, Machester City zmierzy się w finałowym spotkaniu z Chelsea Londyn! Z tej okazji Betclic przygotował dla swoich graczy promocje.

Misja LIVE

Weź udział w akcji, klikając “dołącz” znajdujące się pod grafiką w zakładce promocji na stronie Betclic i stawiaj kupony LIVE za co najmniej 20 zł i min. kursem 1.80 na mecz Machester City – Chelsea (tylko regulaminowy czas gry!). Wystarczy, że trafisz jeden kupon spełniający te warunki i zgarniesz 20 zł bonusu! Ponadto, jeśli wygrałeś także bonus w promocji Misja Finał na Ligę Europy i uda Ci się wygrać bonus w Misji LIVE, to dostaniesz dodatkowy COMBO BONUS 20 zł!

BOOST na City

Czy drużyna Pepa Guardioli ukoronuje niezwykle udany sezon ligowy historycznym tytułem w Champions League? Betclic podnosi kurs na zwycięstwo The Citizens w finałowym spotkaniu z Chelsea: było 1.89 -> jest 2.40! Maksymalna stawka za jaką można zagrać to zdarzenie to 25 zł, ale można je łączyć z innymi zdarzeniami na kuponach AKO!