Nie tylko Euro!

BetFan z bonusami na lato

Obstawiaj!

Euro 2020 lada moment dobiegnie końca, ale bukmacherzy dobrze wiedzą, że nie oznacza to zakończenia sportowych emocji. Że niby lato to sezon ogórkowy w zakładach bukmacherskich? A gdzie tam! Zobacz, jakie promocje ma dla Ciebie BetFan!

#15POLDIEGO: 20 000 zł do podziału!

O transferze Łukasza Podolskiego do Górnika Zabrze mówiło się od lat, a wielu nie wierzyło już w szczęśliwe zakończenie tej historii. Tymczasem były reprezentant Niemiec ostatecznie trafi do Ekstraklasy i już rozpoczęła się debata dotycząca tego na co go stać. W BetFan można się już o to założyć i przy okazji liczyć na dodatkowe zyski!

Każdy gracz, który na kuponie SOLO/AKO zagranym za dokładnie 89 zł umieści zakład z oferty: zakłady bukmacherskie – rozrywka – wokół sportu – L. Podolski w Górniku, weźmie udział w podziale 20 000 zł, jeśli mistrz świata z 2014 roku zdobędzie co najmniej 15 bramek w swoim debiutanckim sezonie.

Propozycja zakładów w zakładce z Podolskim jest naprawdę szeroka, bo można obstawić np. to, czy Poldi strzeli gola w debiucie albo czy będzie najlepszym strzelcem Górnika w sezonie 2021/2022. W skrócie: do wyboru, do koloru!

Pieniądze trafią do laureatów w postaci bonusu, który wymaga zaledwie 1-krotnego obrotu po kursie 3.80!

2+1, czyli zgarnij freebet za dwa postawione kupony

Esport jest coraz bardziej popularny wśród miłośników bukmacherki, a tak się składa, że właśnie rozpoczął się wielki event – IEM Kolonia 2021, który potrwa aż do 18 lipca! W BetFan znajdziesz szeroką ofertę na to wydarzenie. Można także u nas zrobić wiele kombinacji w ramach AKO! (max. 8)

Jakby tego było mało, przygotowano w BetFan znaną z Euro 2020 esportową wersję akcji 2+1, w ramach której można zgarnąć freebet o wartości 49 zł! Co trzeba zrobić, by wziąć udział w promocji? Należy postawić dwa różniące się od siebie kupony (każdy za dokładnie 49 zł) SOLO/AKO z kursem minimalnym 2.50. I to właściwie wszystko!

Freebet będzie do wykorzystania w kategorii LIVE, dowolnie, a potencjalna wygrana trafi na konto główne. Co więcej, w tej akcji można wziąć udział aż 5-krotnie, czyli każdy gracz może otrzymać aż 245 zł w postaci darmowych zakładów!

Więcej szczegółów dotyczących tych promocji oraz regulamin każdej z nich znajdziesz na stronie BetFan.

Bonus 200% do 300 zł

Aż do Do 450 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!