Już otwarty!

BETFAN SportPub w Jeleniej Górze

Sport, relaks i zakłady bukmacherskie. BETFAN otworzył swój SportPub – pierwszy taki w Polsce! Miasto? Jelenia Góra!

Bukmacher BetFan otworzył pierwszy w pełni oznakowany bar sportowy! BETFAN SportPub, bo tak się nazywa, powstał w Jeleniej Górze i już gości swoich klientów. Oficjalne przecięcie wstęgi, któremu (tylko online) będzie towarzyszył ambasador marki, Mariusz Pudzianowski, odbędzie się w pierwszy weekend kwietnia (2-3.04).


ADRES I MAPA:
BETFAN SportPub: Jelenia Góra, ul. Wiłkomirskiego 1/56


To pierwszy w pełni oznakowany bar sportowy w Polsce. Choć w naszym kraju raczej nie ma problemów, by znaleźć pub z dużymi telewizorami i złotym trunkiem w menu, to bez wątpienia BETFAN SportPub jest pierwszym tego typu lokalem, gdzie klienci oprócz konsumpcji sportowych emocji, mogą się również raczyć emocjami bukmacherskimi. Wszystko za sprawą terminali, które umożliwiają grę wszystkim pełnoletnim osobom lokalu. To pierwszy w Polsce tego typu punkt, ale zanosi się, że nie ostatni!

– BETFAN SportPub w Jelenie Górze to pierwszy taki lokal gastronomiczno-usługowy w naszym kraju, ale nie ostatni. Chcemy dalej się rozwijać i otwierać kolejne punkty – mówi Michał Kurowski, manager BETFAN.

– Chciałem stworzyć plac zabaw dla dużych chłopców i to się udało – dodaje wyraźnie zadowolony właściciel jeleniogórskiego lokalu, Marek Matuszewski.

Być może część z graczy BETFAN zdążyła już zapoznać się ze stałymi punktami retail, bowiem jest ich w Polsce już ponad 50, ale w BETFAN SportPub oprócz tradycyjnego oglądania wydarzeń sportowych i terminali do gry zapewniających możliwość obstawiania na bieżąco wszystkich wydarzeń sportowych, które można śledzić na licznych telewizorach, oferuje także typowo barową atmosferę (i trunki!). Oprócz tych tradycyjnych w ofercie znajdują się również inne zakłady bukmacherskie, choćby sporty wirtualne, których rozgrywki można oglądać na żywo na ekranie terminali.

Jesteś w Jeleniej Górze albo będziesz tam akurat w pierwszy weekend kwietnia? Zajrzyj i wypróbuj nowego poziomu grania u bukmachera!