W jednym miejscu!

BetFan: promocje na start polskich rozgrywek

Bierz wszystkie bonusy!

BetFan bardzo lubi świętować i zawsze robi to z pompą. Rozpoczęcie polskich rozgrywek sportowych stanowi jeden z lepszych powodów do celebrowania bonusami i promocjami, dlatego zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu wszystko to, co bukmacher przygotował z okazji startu polskich lig w sezonie 2022/23!

Freebet za Ekstraklasę

To promocja kierowana do nowych klientów. Twój wkład to jedynie 20 zł, za które BetFan za każdego gola strzelonego w 1. kolejce Ekstraklasy 22/23 przyznaje 5 zł freebetu! Rok temu w takiej akcji każdy gracz zgarnąłby w takiej akcji 105 zł – a ile będzie wynosił Twój bonus w tym sezonie?

  • Zarejestruj się w BetFan z kodem MAXPROMO do czasu rozpoczęcia pierwszego meczu Ekstraklasy 2022/2023 (czyli 15.07, godz. 18:00)
  • Wpłać dokładnie 20 zł i postaw za tę kwotę kupon na Ekstraklasę (warunki: min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2.50, tylko zdarzenia na Ekstraklasę, kupon musi być rozliczony do 18.07, godz. 23:59)
  • Za każdego gola w 1. kolejce Ekstraklasy 2022/2023 otrzymasz 5 zł freebetu! 

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji.

50 tys. zł do podziału

O tej akcji wspominaliśmy w naszym wpisie o bonusach bukmacherskich na ten weekend. W skrócie: promocja polega na tym, że ci gracze, którzy zdołają przewidzieć, która ekipa Ekstraklasy wypadnie najlepiej w okresie letnim i 1.09 będzie obejmować fotel lidera, wezmą udział w podziale puli o wartości aż 50 000 zł!

  • Postaw zakład SOLO za dokładnie 18 zł na Króla Lata Ekstraklasy z zakładki promocji.
  • Jeżeli poprawnie wytypujesz, weźmiesz udział w podziale puli 50 tys. zł we freebetach!

Do akcji możesz dołączyć do 21.07, godz. 23:59.

Więcej szczegółów oraz regulamin promocji.

Freebet za ligowe selfie

Będziesz oglądać rozgrywki polskiej piłki ze stadionu? W takim razie pochwal się swoim zdjęciem!

  • Zrób sobie zdjęcie na meczu 1. kolejki Ekstraklasy, I ligi polskiej lub II ligi polskiej.
  • Wyślij fotkę na [email protected] – w mailu napisz, na jakim meczu się znajdujesz!
  • Za wysłanie zdjęcia otrzymasz Freebet 5 zł na zakłady LIVE, który będzie ważny 2 godziny od momentu przyznania. O jego otrzymaniu otrzymasz informację drogą mailową.

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji.

Super kursy na polskie ligi

Na koniec przypominamy też o promocji, która jest w stałej ofercie BetFan i na pewno przyda się przy obstawianiu polskiej piłki. To oczywiście Matchday Boost, czyli codzienne podwyżki kursów na wybrane spotkania! Bukmacher zapowiada, że zwłaszcza w okresie, gdy inne ligi wciąż czekają na swój start, polskie rozgrywki będą częstym gościem w boostach, dlatego warto codziennie do nich zaglądać.