Co możesz dostać?

BetFan oferta na 30/09/2022

Skorzystaj!

Na stronie bukmachera BetFan oferta powitalna dla nowych graczy, jak i bonusy dla stałych klientów wyglądają na propozycje, obok których ciężko przejść obojętnie. Czy tak jest w rzeczywistości? Sprawdź szczegóły.

BetFan

80/100
 • Valid bookmaker in UK
 • Tested & Verified on 30/09/2022

Pakiet na start godny Strongmana

Teraz w BetFan bonus na start to prościzna! Ubezpiecz swój zakład do stawki 600 zł, a za drugi depozyt odbierz nawet 1000 zł ekstra! Podaj kod promocyjny MAXPROMO!

BetFan oferta powitalna na 30/09/2022

W zakładach bukmacherskich BetFan bonus powitalny składa się z dwóch części. Jako pierwszą możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł wraz z freebetem 60 zł, a następnie podwojenie swojego depozytu do 1000 zł. Łącznie do wyrwania z łap “Pudziana” jest więc nawet 1660 zł. Kwota robi wrażenie, a dodatkowo, można być zadowolonym ze stosunkowo przystępnych warunków bonusowych i warunku obrotu, który przedstawimy bardziej szczegółowo za moment.

Czy jest na BetFan kod promocyjny?

Oczywiście, że jest. Postaraliśmy się o kod specjalnie dla Ciebie. Dzięki niemu masz gwarancję, że na Twoje konto wpadnie najwyższy możliwy bonus. Wklep kod promocyjny MAXPROMO podczas rejestracji konta. Najlepiej jeśli skopiujesz go z naszej strony lub klikniesz w jeden z linków. Wówczas kod powinien automatycznie wskoczyć do okienka formularza rejestracyjnego.

Jak odebrać na BetFan bonus powitalny?

betfan bonus powitalny

Dostępna w BetFan oferta powitalna jest stosunkowo łatwa do odebrania. Dla pewności, że wszystko robisz poprawnie, sprawdź, jak przebiega krok po kroku droga po bonus na start.

 • Kliknij w link w tym tekście, aby przejść do rejestracji w BetFan z kodem promocyjnym.
 • Podaj swoje poprawne dane.
 • Potwierdź rejestrację, zaloguj się i ruszaj po bonusy!

Cashback do 600 zł za 1. depozyt

 • Wpłać swój pierwszy depozyt.
 • Postaw zakład za min. 50 złotych.
 • Może to być kupon SOLO lub AKO.
 • Bukmacher z automatu obejmie go ubezpieczeniem.
 • Przegrana = prawdziwy zwrot 100% stawki.
 • Max. zwrot to 600 złotych.

Zwrot wraca na Twoje konto w formie środków bonusowych, które wymagają obrotu. W ciągu 7 dni musisz obrócić nimi jeden raz na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym co najmniej 3.80. Promocja jest jednorazowa, a w przypadku niespełnienia warunków obrotu, zwrócone środki przepadną.

Freebet 60 zł za pierwszy depozyt

BetFan freebet za kod
 • Wpłać swój pierwszy depozyt.
 • Możesz albo zrzec się cashbacku 600 zł i otrzymać freebet po wpłaceniu jedynie 30 zł, albo zachować cashback 600 zł i musieć wpłacić 50 zł, żeby dostać freebet.
 • Postaw kupon o wartości 60 zł, wybierając freebet. Jeśli wybrałeś opcję bez cashbacku 600 zł, maksymalny kurs to 33.00.
 • Jeśli wygrasz, otrzymasz kasę na saldo główne, ale pomniejszoną o wartość freebetu. Nie ma warunku obrotu!

100% do 1000 zł za 2. depozyt

 • Dokonaj na BetFan drugiej wpłaty.
 • Musisz zdeponować co najmniej 100 złotych.
 • W zamian otrzymasz bonus 100% swojej wpłaty.
 • Max. bonus to 1000 złotych.

Kolejny raz środki bonusowe wymagają stosownego obrotu. W tym przypadku poprzeczka wędruje nieco w górę. W BetFan oferta bonusowa za drugi depozyt wymaga 3-krotnego obrotu na kuponach z 3 zdarzeniami. Kurs AKO musi wynosić minimum 2.50. Z racji nieco trudniejszych warunków, masz też więcej czasu na obrót bonusem, a mianowicie 14 dni.

Prawda, że odbiór bonusów to nic skomplikowanego? A mówiliśmy. Nie zapomnij jednak, żeby wklepać na BetFan kod promocyjny, bo trochę lipa, jeśli sam zamkniesz sobie furtkę do najlepszej oferty powitalnej.

Co to znaczy, że w BetFan cashback jest “prawdziwy”?

Wiele już widzieliśmy u bukmacherów i z różnych zakładów bez ryzyka korzystaliśmy, jednak w BetFan cashback urzekł nas swoją prostotą. Nie musisz wyliczać, jaki zwrot otrzymasz, bowiem bukmacher oddaje całą stawkę bez potrącania podatku bukmacherskiego. To właśnie oznacza, że cashback jest prawdziwy. Jeśli przegrasz, otrzymasz dokładnie tyle, ile włożyłeś w kupon. Oczywiście, coś za coś, bo zwrot jest objęty prostymi, ale jednak warunkami obrotu.

BetFan bonus dla nowych to jedno, ale są też kolejne promocje

betfan bonus

Pewnie sam przyznasz, że proponowana przez BetFan oferta powitalna jest wyjątkowo atrakcyjna, ale chwila, bo przecież to nie wszystko. Bukmacher ma też garść promocji dla obecnych klientów. Oferty co jakiś czas się zmieniają, ale najczęściej są to różnego rodzaju rankingi graczy czy windowanie kursów bukmacherskich. Nierzadko można spotkać też inne promocje bukmacherskie.

Czy jest coś na BetFan bez depozytu?

To pytanie grzeje wściekle, jak słońce na pustyni. I choć regularnie w BetFan oferta na start czy dla stałych graczy pozbawiona jest bonusu bez depozytu, to bukmacher przywykł do przyznawania takich bonusów drogą e-mailową. Wystarczy więc, że zaakceptujesz zgody marketingowe i poczekasz na swoją kolej. Nie ma co ukrywać, jeśli częściej będziesz stawiał na BetFan zakłady, tym większe prawdopodobieństwo otrzymania freebetu.

Dlaczego warto wybrać BetFan zakłady bukmacherskie?

Jest to jeden z najszybciej rozwijających się bukmacherów w Polsce. Z miesiąca na miesiąc oferuje coraz więcej zakładów, ma szybką i czytelną stronę internetową, a przyprawą, dodającą temu wszystkiemu odpowiedniej pikanterii, są bonusy na start i promocje bukmacherskie. Znajdziesz też na BetFan typy dnia i ciekawe analizy nadchodzących wydarzeń sportowych. To z pewnością ułatwi Ci skreślenie odpowiedniego kuponu.

FAQ

Jaka jest w BetFan oferta na start?

W zakładach bukmacherskich BetFan bonus na start to cashback do 600 zł oraz 100% do 1000 zł.

Co daje BetFan bez depozytu?

Dostępność bonusu bez depozytu sprawdzisz w naszym tekście.

Jakiego obrotu wymaga w BetFan bonus dla nowych?

Cashback musisz obrócić jeden raz, a bonus 100% trzykrotnie. Po szczegółowe warunki obrotu zapraszamy na naszą stronę.

Jakie są opinie o Betfan PL?

Gracze doceniają dynamiczny rozwój bukmachera, uważając go, za jednego z najlepszych w Polsce.