Co możesz dostać?

BetFan oferta na 23/05/2024

Skorzystaj!

Na stronie bukmachera BetFan oferta powitalna dla nowych graczy, jak i bonusy dla stałych klientów wyglądają na propozycje, obok których ciężko przejść obojętnie. Czy tak jest w rzeczywistości? Sprawdź szczegóły.

BetFan

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 23/05/2024
 • Od groma atrakcyjnych promocji
 • Solidne zakłady na esport

Pakiet na start godny Strongmana

Teraz w BetFan bonus na start to prościzna! Wpłać 150 zł – graj za 450 zł! Podaj kod promocyjny MAXPROMO i zgarnij bonus 200% do 300 zł!

BetFan oferta powitalna na 23/05/2024

W zakładach bukmacherskich BetFan bonus powitalny to 200% do 300 zł za pierwszy depozyt. Jak wyrwać taką kwotę z łap “Pudziana”? Sama stawka bonusu robi wrażenie, a kiedy poznasz jego warunki, także będziesz zadowolony. To przystępne zasady zarówno dla odbioru, jak i obrotu bonusu.

Czy jest na BetFan kod promocyjny?

Oczywiście, że jest. Postaraliśmy się o kod specjalnie dla Ciebie. Dzięki niemu masz gwarancję, że na Twoje konto wpadnie najwyższy możliwy bonus. Wklep kod promocyjny MAXPROMO podczas rejestracji konta. Najlepiej jeśli skopiujesz go z naszej strony lub klikniesz w jeden z linków. Wówczas kod powinien automatycznie wskoczyć do okienka formularza rejestracyjnego.

Jak odebrać na BetFan bonus powitalny?

betfan bonus

Dostępna w BetFan oferta powitalna jest stosunkowo łatwa do odebrania. Dla pewności, że wszystko robisz poprawnie, sprawdź, jak przebiega krok po kroku droga po bonus na start.

 • Kliknij w link w tym tekście, aby przejść do rejestracji w BetFan z kodem promocyjnym.
 • Podaj swoje poprawne dane.
 • Potwierdź rejestrację, zaloguj się i ruszaj po bonusy!

200% do 300 zł za 1. depozyt

 • Wpłać swój pierwszy depozyt.
 • Musi to być minimum 50 zł.
 • Obróć jeden raz swoim depozytem
 • Obrót możesz wykonać na jednym lub większej ilości kuponów.
 • Po dokonaniu obrotu, bonus zostanie odblokowany.
 • Otrzymasz 200% do 300 złotych!
 • Teraz należy obrócić bonusem.
 • Wymóg to: 1x bonus, AKO z kursem łącznym min. 3.00.
 • Czas na obrót to 14 dni.

Zatem pierwsze, co należy zrobić to dokonać depozytu w kwocie minimum 50 zł. Następnie obrócić jeden raz swoją wpłatą, bez dodatkowych warunków. Po wykonaniu tego kroku nastąpi odblokowanie bonusu. Co to oznacza? Ano tyle, że będziesz mógł zacząć grać za swój bonus 200%. Wiąże się to z kolejnym warunkiem. Musisz obrócić jeden raz bonusem, w ciągu 14 dni, żeby nie przepadł i żeby odblokować go do wypłaty. Tym razem jednak bukmacher narzuca warunek – wyłącznie kupony AKO z kursem całkowitym min. 3.00.

Dodajmy jeszcze, że jeżeli chcesz otrzymać najwyższy bonus, wpłać na pierwszy depozyt 150 zł, a po spełnieniu warunków, zagrasz łącznie za 450 zł!

BetFan bonus dla nowych to jedno, ale są też kolejne promocje

betfan bonus

Pewnie sam przyznasz, że proponowana przez BetFan oferta powitalna jest wyjątkowo atrakcyjna, ale chwila, bo przecież to nie wszystko. Bukmacher ma też garść promocji dla obecnych klientów. Oferty co jakiś czas się zmieniają, ale najczęściej są to różnego rodzaju rankingi graczy czy windowanie kursów bukmacherskich. Nierzadko można spotkać też inne promocje bukmacherskie.

Czy jest coś na BetFan bez depozytu?

To pytanie grzeje wściekle, jak słońce na pustyni. I choć regularnie w BetFan oferta na start czy dla stałych graczy pozbawiona jest bonusu bez depozytu, to bukmacher przywykł do przyznawania takich bonusów drogą e-mailową. Wystarczy więc, że zaakceptujesz zgody marketingowe i poczekasz na swoją kolej. Nie ma co ukrywać, jeśli częściej będziesz stawiał na BetFan zakłady, tym większe prawdopodobieństwo otrzymania freebetu.

Dlaczego warto wybrać BetFan zakłady bukmacherskie?

Jest to jeden z najszybciej rozwijających się bukmacherów w Polsce. Z miesiąca na miesiąc oferuje coraz więcej zakładów, ma szybką i czytelną stronę internetową, a przyprawą, dodającą temu wszystkiemu odpowiedniej pikanterii, jest bonus na start i promocje bukmacherskie. Znajdziesz też na BetFan typy dnia i ciekawe analizy nadchodzących wydarzeń sportowych. To z pewnością ułatwi Ci skreślenie odpowiedniego kuponu.

FAQ

Jaka jest w BetFan oferta na start?

W zakładach bukmacherskich BetFan bonus na start to bonus 200% do 300 zł.

Co daje BetFan bez depozytu?

Dostępność bonusu bez depozytu sprawdzisz w naszym tekście.

Jakiego obrotu wymaga w BetFan bonus dla nowych?

Bonus 200% wymaga 1-krotnego obrotu na zakładach AKO, z kursem min. 3.00.

Jakie są opinie o Betfan PL?

Gracze doceniają dynamiczny rozwój bukmachera, uważając go, za jednego z najlepszych w Polsce.