Jak wypłacić bonus?

BetFan obrót bonusem

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Pewnie doskonale sobie zdajesz sprawę, że na BetFan obrót bonusem to rzecz konieczna, aby wypłacić środki bonusowe. Dlatego w naszym materiale, krok po kroku oprowadzimy Cię po tym, jak obrócić bonus.

BetFan
Bonus na zakłady
Do 1660 zł!

Jak wykonać na BetFan obrót bonusem?

Bukmacherzy chętnie przyznają bonusy, ale też, stawiają graczom pewne warunki, które muszą spełnić, żeby zatrzymać pieniądze przy sobie. To właśnie w przypadku ich wszystkich, jak i w przypadku BetFan obrót bonusem. Dla jednych to prawdziwy koszmar, a dla innych bułka z masłem. My jednak uspokajamy, nie taki diabeł straszny, jak go malują. Kluczowe w tym wszystkim jest to, żeby bardzo dokładnie zapoznać się z warunkami obrotu, co za moment uczynimy.

W BetFan bonus na start to nawet 1660 zł!

Zacznijmy jednak od krótkiego przedstawienia promocji powitalnej u tego bukmachera. Aktualnie to cashback do 600 zł za pierwszy depozyt wraz z freebetem 60 zł i 100% do 1000 złotych za drugą wpłatę. Zamiast 600 zł + 60 zł za pierwszą wpłatę można odebrać tylko freebet 60 zł, ale za to z łatwiejszymi warunkami jego otrzymania. Poczytaj o szczegółach bonusu na start, jeśli jeszcze się z nimi nie zapoznałeś. Jeśli masz to już za sobą, przejdź dalej.

Podaj w BetFan kod promocyjny

Korzystając z okazji, przypominamy także o kodzie promocyjnym MAXPROMO, dzięki któremu zgarniesz najwyższy, w tej chwili dostępny bonus od BetFan. Stosownym miejscem do wpisania kodu jest formularz rejestracyjny.

Cashback 600 zł od BetFan – jak obrócić bonus?

betfan bonus powitalny

Na stronie BetFan bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka, to najłatwiejsza do obrócenia premia. Wszystko dlatego, że bonus wymaga wyłącznie jednokrotnego obrotu. Bukmacher zastrzegł sobie jednak minimalną ilość zdarzeń i stawkę kuponu.

  • Cashbackiem musisz obrócić wyłącznie jeden raz.
  • Możesz to zrobić wyłącznie na kuponach akumulowanych.
  • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie wynosi 3.
  • Z kolei minimalny kurs kuponu to 3.80.
  • Na dokonanie obrotu masz 7 dni od momentu otrzymania zwrotu.

Freebet 60 zł od BetFan – warunki obrotu

Dobra wiadomość! Na BetFan freebet 60 zł nie ma żadnych warunków obrotu. Jeśli wygrasz kupon, kasa od razu wyląduje na saldzie głównym. Pamiętaj tylko, że od wygranej zostanie odjęta wartość freebetu. Jeśli więc wygrasz np. 300 zł, to otrzymasz 300 zł – 60 zł, czyli 240 zł.

100% do 1000 zł od BetFan – warunki obrotu

Nieco trudniejsze w BetFan warunki obrotu ma bonus za drugi depozyt, a więc klasyczne 100% do 1000 złotych. W tym przypadku musisz wyrobić trzykrotny obrót, a dodatkowo także sprostać wymaganiom kuponu i kursu.

  • Wymagany jest trzykrotny obrót kwotą przyznanego bonusu.
  • Do obrotu zaliczane są wyłącznie kupony akumulowane.
  • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie wynosi 3.
  • Minimalny kurs kuponu to 2.50.
  • Twój czas na obrót to maksymalnie 14 dni.

Co oznacza sformułowanie w BetFan “bonus zablokowany”?

W zakładach bukmacherskich BetFan obrót bonusem jest wymagany w celu jego odblokowania do wypłaty. Zanim nie wyrobisz obrotu, nie wypłacisz środków bonusowych. Bonus nie ma z kolei wpływu na środki, które znajdują się na saldzie gracza. Naturalnie więc, kiedy masz w BetFan bonus zablokowany, środki znajdują się na saldzie bonusowym. Kiedy jednak go odblokujesz (obrócisz), wówczas trafią na dostępne do wypłaty saldo gracza. To dość prosty mechanizm, znany także z innych stron bukmacherskich.

FAQ

Jaki jest na BetFan obrót bonusem?

Cashback do 600 zł wymaga jednokrotnego obrotu (AKO, min. 3 sekcje, kurs min. 3.80). Z kolei bonusem 100% musisz obrócić trzy razy (AKO, min. 3 sekcje, kurs min. 2.50).

Po co mi wiedzieć w BetFan jak obrócić bonus?

Po to, żeby wypłacić wygrane. Bez obrotu, nie masz możliwości wypłaty środków bonusowych.

Ile mam czasu na wykonanie obrotu?

Cashback musisz obrócić w ciągu 7 dni, a na bonus 100% masz maksymalnie 14 dni.

Czy w BetFan kod promocyjny ułatwi mi obrót?

Niestety nie. Kod nie ma wpływu na warunki obrotu, ale ma istotny wpływ na bonusy. Dzięki niemu możesz otrzymać wyższy pakiet na start. Użyj zatem: MAXPROMO.