Jak wypłacić bonus?

BetFan obrót bonusem

Wykorzystaj bonus!

Pewnie doskonale sobie zdajesz sprawę, że na BetFan obrót bonusem to rzecz konieczna, aby wypłacić środki bonusowe. Dlatego w naszym materiale, krok po kroku oprowadzimy Cię po tym, jak obrócić bonus.

BetFan
Bonus na zakłady
Do 450 zł

Jak wykonać na BetFan obrót bonusem?

Bukmacherzy chętnie przyznają bonusy, ale też, stawiają graczom pewne warunki, które muszą spełnić, żeby zatrzymać pieniądze przy sobie. To właśnie w przypadku ich wszystkich, jak i w przypadku BetFan obrót bonusem. Dla jednych to prawdziwy koszmar, a dla innych bułka z masłem. My jednak uspokajamy, nie taki diabeł straszny, jak go malują. Kluczowe w tym wszystkim jest to, żeby bardzo dokładnie zapoznać się z warunkami obrotu, co za moment uczynimy.

W BetFan bonus na start to nawet 300 zł!

Zacznijmy jednak od krótkiego przedstawienia promocji powitalnej u tego bukmachera. Aktualnie jest nią bonus 200% do 300 złotych. Promocję możesz aktywować po dokonaniu pierwszej wpłaty oraz obróceniu swoim depozytem. Poczytaj o szczegółach bonusu na start, jeśli jeszcze się z nimi nie zapoznałeś. Jeśli masz to już za sobą, przejdź dalej.

Podaj w BetFan kod promocyjny

Korzystając z okazji, przypominamy także o kodzie promocyjnym MAXPROMO, dzięki któremu zgarniesz najwyższy, w tej chwili dostępny bonus od BetFan. Stosownym miejscem do wpisania kodu jest formularz rejestracyjny.

200% do 300 zł w BetFan – jak obrócić bonus?

betfan jak obrócić bonus

Na stronie BetFan bonus powitalny 200% do 300 zł to bardzo prosta promocja, która nie wymaga drapania się po głowie i zastanawiania się, czy dobrze zrozumiałeś jej zasady. Sprawdź zatem, jak wygląda w BetFan obrót bonusem:

  • Żeby otrzymać bonus, najpierw musisz obrócić jeden raz swoim depozytem.
  • Nie ma tutaj żadnych dodatkowych bonusów.
  • Żeby wypłacić bonus, należy nim obrócić jeden raz.
  • Do obrotu zalicza się kupony AKO (min. 2 zdarzenia) o kursie łącznym min. 3.00.
  • Na dokonanie obrotu masz 14 dni od momentu uwolnienia bonusu po obrocie depozytem.

Co oznacza sformułowanie w BetFan “bonus zablokowany”?

W zakładach bukmacherskich BetFan obrót bonusem jest wymagany zarówno w celu uwolnienia do gry, jak i odblokowania do wypłaty. Zanim nie wyrobisz obrotu depozytem, nie możesz skorzystać z bonusu. Z kolei zanim nie obrócisz bonusem, nie wypłacisz środków bonusowych.

Bonus nie ma z kolei wpływu na środki, które znajdują się na saldzie gracza. Naturalnie więc, kiedy masz w BetFan bonus zablokowany, środki znajdują się na saldzie bonusowym. Kiedy jednak go odblokujesz (obrócisz), wówczas trafią na dostępne do wypłaty saldo gracza. To dość prosty mechanizm, znany także z innych stron bukmacherskich.

FAQ

Jaki jest na BetFan obrót bonusem?

Żeby otrzymać bonus 200% do 300 zł obróć raz swoim depozytem. Żeby wypłacić bonus, także obróć nim jeden raz.

Po co mi wiedzieć w BetFan jak obrócić bonus?

Po to, żeby wypłacić wygrane. Bez obrotu, nie masz możliwości wypłaty środków bonusowych.

Ile mam czasu na wykonanie obrotu?

Czas na obrót bonusem to 14 dni.

Czy w BetFan kod promocyjny ułatwi mi obrót?

Niestety nie. Kod nie ma wpływu na warunki obrotu, ale ma istotny wpływ na bonusy. Dzięki niemu możesz otrzymać wyższy pakiet na start. Użyj zatem: MAXPROMO.

Mamy oferty na Mundial 2022! Chcesz zobaczyć?:point_down: