Co robić?

Betfan nie działa

Może już działa?

Dlaczego Betfan nie działa? Może być to chwilowa awaria lub zaplanowane prace konserwacyjne. Zakłady w Betfan obsługiwane są przez internet, co powoduje, że czasami strona i aplikacja może nie działać. Co wtedy robić?

Betfan nie działa | 30/09/2023

Jeśli bukmacher Betfan nie odpowiada, to wcale nie musi to oznaczać dużego problemu. Po pierwsze – może to być chwilowe przeciążenie serwera lub krótka aktualizacja, którą wykonuje bukmacher. Co wtedy? Warto odświeżyć stronę, a być może strona ponownie wróci do działania.  Bukmacherzy online co jakiś czas wykonują prace modernizacyjne, co robi również Betfan. Wówczas ich oferty mogą być chwilowo niedostępne, co wynika z różnych prac informatycznych.

betfan nie działa

W Betfan przerwa techniczna zdarza się niezwykle rzadko. Regularnie obstawiamy u tego bukmachera i wiemy, że tego rodzaju sytuacje nie są codziennością. Tak też jest u pozostałych bukmacherów, więc Betfan nie jest tu żadnym wyjątkiem. Złośliwość rzeczy martwych czasami może sprawić, że Betfan będzie chwilowo niedostępny. Warto wtedy sprawdzić aplikację mobile, bo może strona betfan.pl nie będzie odpowiadać, ale aplikacja okaże się w 100% sprawna? Wówczas będziesz miał nieprzerwany dostęp do oferty tego bukmachera.

Betfan przerwa techniczna | 30/09/2023

Przerwa techniczna w Betfan może być spowodowana wprowadzeniem do zakładów pewnych nowości. To bukmacher, który słynie z ciekawych narzędzi np. My Bet, co nie wyklucza, że za jakiś czas nie będzie nowych rozwiązań. Dlatego może pojawić się przerwa techniczna, podczas której Betfan będzie testował niektóre narzędzia. 

Tego rodzaju przerwy bywają zaplanowane. Zwykle bukmacher z pewnym wyprzedzeniem informuje swoich klientów, że np. jutro w godzinach 8:00-8:30 na stronie będą wykonywane prace konserwacyjne. Jako typer możesz się przygotować i jeśli masz zakłady do zagrania, to warto zrobić je wcześniej. Co dostrzegliśmy, że zwykle tego rodzaju przerwy nie trwają długo. Tak jak u pozostałych bukmacherów, tak i w Betfan strona wraca do użytkowania w ciągu 30 minut.

Co robić, kiedy Betfan nie działa?

Brak odpowiedzi ze strony Betfan nie zawsze musi wynikać z błędów po stronie bukmachera. Twoje zakłady się zawiesiły, a serwis nie działa? Być może twoje połączenie z internetem zostało przerwane? W takiej sytuacji sprawdź status online, a także przepustowość internetu. Jeśli wszystko gra w tym temacie, to kolejnym krokiem powinna być przeglądarka. W pamięci podręcznej zapisuje ona różne pliki, które czasami uniemożliwiają otwieranie niektórych stron. Tak może być w przypadku serwisu betfan.pl. Dlatego, jeśli chcesz mieć pewność, że u ciebie wszystko działa bez zarzutu, to usuń pliki cookies i cache z przeglądarki.

W przypadku aplikacji możesz sprawdzić aktualizacje systemu operacyjnego.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy Betfan nie działa?

Problem z jednym bukmacherem może być rozwiązany poprzez wybór innego operatora. Jeśli Betfan zbyt długo nie odpowiada, to warto pamiętać, że w naszym kraju masz szeroki wybór firm obsługujących zakładach sportowe. Wszystkie z nich znajdziesz w poniższej tabeli:

 1. Totalbet

  Bonus 100% do 5000 zl + freebety 35 zł + cashback do 200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100%: elastyczny obrót! Freebety i cashback: bez obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 2. Superbet

  Bonusy 3500 zł + freebety 55 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 35 zł: bez obrotu!; Bonusy 100% i cashback: x2; Bonus mobile: bez obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera
 3. forBET

  cashback 1200 zł + 100% do 2080 zł + bez podatku
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback 1200 zł: x1 na AKO3 po kursie poj. min. 1.30; 100% do 2080 zł: x4 AKO2 po kursie min. 2.00 (kurs poj. min. 1.20); Bez podatku: bez obrotu! Pełen reg
  Idź do bukmachera