Sprawdź sposoby

BetFan jak usunąć konto

Sprawdź BetFan!

Kończysz przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich? Nie masz ochoty już więcej grać z BetFan? Usuń konto i pożegnaj się z typowaniem. W tym artykule powiemy ci jak to zrobić krok po kroku. Do dzieła!

BetFan – jak usunąć konto?

Zakłady bukmacherskie z czasem potrafią naprawdę nieźle wkręcić. Niektórzy gracze zauważają u siebie po jakimś czasie lekką niechęć do typowania. Z czasem istnieje szansa, że pojawią się takie odczucia jak znudzenie, obojętność i stagnacja. Zwyczajnie, obstawianie już Cię nie kręci. Co możesz zrobić? Nie tylko ograniczyć liczbę stawianych zakładów, ale także zupełnie zaprzestać obstawiania. Jeśli czujesz, że to mało, możesz zlikwidować konto. Jest kilka sposobów, aby to zrobić w BetFan. Jak usunąć konto zapytasz? 

Nie chcesz już grać na stronie BetFan? Usuń konto 

Każdy gracz, który przechodzi w BetFan rejestracje, ma prawo po jakimś czasie usunąć konto. Tak naprawdę bukmacher daje kilka opcji, które pomogą Ci ograniczyć typowanie: usuwasz konto definitywnie albo zwyczajnie pauzujesz. Poniżej prezentujemy wszystkie sposoby, by w BetFan usunąć konto.

Zawieś konto w BetFan

Zawieszenie konta to najkrótsza forma zaprzestania grania. Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, przez 24h nie możesz typować ani logować się na swoje konto. Po upływie tego czasu, zakłady znowu stoją przed Tobą otworem.

Betfan zawieszenie konta

BetFan usuń konto przez samowykluczenie

Samowykluczenie, to zamknięcie, które w miarę łatwo później odkręcić. Co to znaczy? Że za jakiś czas jeśli znowu zechcesz grać, musisz spełnić mniej formalności, niż w przypadku pozostałych rozwiązań. 

Samowykluczenie to tak naprawdę zamrożenie konta na wybrany przez siebie okres. Sam ustalasz, czy będzie to na miesiąc, czy 3 miesiące. Dopóki nałożony przez Ciebie ban nie minie, nie masz możliwości logowania się na swoje konto, przez co nie będziesz miał możliwości dokonywania transakcji na koncie. Pozostawione na saldzie środki pieniężne nie będą mogły zostać wypłacone, jeśli nie zrobisz tego przed samowykluczeniem.

Betfan samowykluczenie konta

Zamknij konto w BetFan

Trzecią opcją usunięcia konta w BetFan jest samodzielne zamknięcie profilu. Jeśli zdecydujesz się na ten krok, przestaniesz mieć możliwość zawierania zakładów oraz logowania na swoje konto bezterminowo. Jeśli za jakiś czas zechcesz ponownie otworzyć konto, to spokojnie, jest taka możliwość. Oznacza to, że w takiej sytuacji nie ma potrzeby aby ponownie przejść przez proces rejestracji w Betfan. 

Jak ponownie otworzyć konto po samodzielnym zamknięciu? Wystarczy napisać do operatora na email [email protected], a ten je otworzy. Pamiętaj, że otwarcie konta następuje wyłącznie na prośbę właściciela profilu.

Betfan zamknięcie konta

Nie chcesz grać już u BetFan? Usuń konto definitywnie.

Jeśli jednak zdecydujesz się, aby usunąć konto definitywnie, jest taka możliwość. Aby je zamknąć i to bez możliwości ponownego otwarcia, wyślij taką prośbę listownie na adres Spółki: 

A. Jerozolimskie 96 (Budynek Equator II)

00-807 Warszawa

W treści listu podaj swoje podstawowe dane weryfikacyjne:

 • adres email
 • trzy pierwsze i trzy ostatnie cyfry numeru PESEL 
 • imię i nazwisko

Konto zamykane jest z momentem otrzymania przez operatora listu, o czym zostaniesz powiadomiony drogą mailową. Pamiętaj, takie zamknięcie sprawia, że nie masz możliwości odzyskania konta

Usuń konto w BetFan krok po kroku.

Skoro już wiesz w jakich formach możesz usunąć konto w BetFan, podpowiemy Ci jak możesz to zrobić.

 • Zaloguj się na swoje konto
 • Kliknij na swoje imię i nazwisko
 • Przejdź do zakładki “odpowiedzialna gra”
 • Kliknij na “limity”
 • Pod okienkami z limitami znajdziesz odpowiednie opcje
 • Dalej postępuj zgodnie z instrukcją bukmachera
Betfan zamknięcie konta

Co zrobić, gdy usuniesz konto w BetFan? Rejestracja na nowo

Jeśli usuniesz konto definitywnie u operatora za pośrednictwem listu, tracisz możliwość typowania. Warto też zawczasu wypłacić zgromadzone środki na koncie. Ale to nie wszystko. Gdy zlikwidujesz profil, nie masz możliwości ponownego założenia konta. Dlaczego? Ponieważ w BetFan dowód osobisty, który skanowałeś wcześniej jest już w bazie, wraz z informacją, że chcesz nieodwracalnie zlikwidować konto. Wszystko odbywa się oczywiście zgodnie z RODO. Dodatkowo jest to forma zabezpieczenie dla bukmachera przed wyłudzeniami i praniem brudnych pieniędzy.

Dlatego, aby mieć szansę, aby za jakiś czas ponownie obstawić zakłady, zdecyduj się na jedno z trzech innych rozwiązań:

 • Zawieś konto na 24h; po tym czasie będziesz mógł znowu grać
 • Uruchom samowykluczenie; trwa miesiąc albo 3 miesiące, w zależności na ile czasu zadeklarowałeś, że chcesz przestać grać
 • Zamknij konto samodzielnie; jeśli się rozmyślisz i znowu zapragniesz typować, napisz do operatora na email [email protected], a ten je otworzy. 

BetFan wypłata – wypłać zanim usuniesz

Jeśli nie chcesz stracić zgromadzonych wygranych podczas kasowania konta, zdecyduj się na wypłatę pieniędzy. W BetFan znajdziesz szybkie wypłaty, które możesz realizować 7 dni w tygodniu od 8:00 do północy. Dodatkowo, posiada aż 16 banków, w których zrealizujesz szybkie wypłaty, a pełną listę banków wraz z godzinami, w których je zaleca operator, znajdziesz na jego stronie internetowej.

BetFan –  jak wypłacić pieniądze? 

Niektórzy gracze czasem przyznają się, że mają problemy ze znalezieniem zakładki, w której można zlecić transakcję wypłaty wygranych na swoje konto bankowe.Przeprowadzimy Cię przez to krok po kroku. 

 • Zaloguj się na swoje konto
 • Kliknij na swoje inicjały
 • Przejdź do zakładki “Mój profil”
 • Znajdź sekcję z wypłatami
 • Zaznacz ile środków chcesz otrzymać od bukmachera
 • Potwierdź transakcję

Cały proces jest naprawdę prosty i intuicyjny. W razie problemów, możesz skorzystać z pomocy bukmachera. Kiedy w BetFan wypłata zostanie zatwierdzona, możesz przejść od usuwania konta. 

Uzależnienie od hazardu – gdzie szukać pomocy?