Obstawiaj z dodatkową kasą!

BETFAN BONUS NA START 300 ZŁ

Odbierz bonus Betfan!

BetFan

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 23/05/2024
 • Od groma atrakcyjnych promocji
 • Solidne zakłady na esport

Dopakowany bonus na start!

W BetFan bonus dopakowali jak Pudzian przed galą, więc jest z czego brać! Wpłać tylko 150 zł i graj za 450 zł na bajecznych warunkach obrotowych!

Odbierz od BetFan bonus powitalny na 23/05/2024

Zastanawiasz się, czy warto zarejestrować się w zakładach bukmacherskich BetFan? Bonus na start powinien Cię do tego przekonać. Ten bukmacher proponuje w swoim pakiecie powitalnym aż 200% do 300 zł! Sprawdź szczegóły!

BetFan bonus na start 2024

betfan bonus powitalny

Przed wejściem na stronę zakładów bukmacherskich BetFan zobaczysz rozwinięty czerwony dywan. A to dlatego, że bukmacher częstuje każdego nowego klienta smacznym bonusem 200% aż do 300 złotych! W praktyce oznacza to, że jeżeli zdecydujesz się wycisnąć maksa i wpłacisz 150 zł, będziesz mógł zagrać łącznie za 450 zł!

BetFan bonusKwota bonusuRodzaj bonusu BetFan
Bonus 200%do 300 złbonus na start
kod promocyjny: MAXPROMO
Matchday Boostwyższe kursyobstawiaj po korzystniejszych kursach!
Więcej grasz, więcej maszdo 79 złzgarnij bonus za regularne obstawianie!
Postaw 50 zł, odbierz 50 zł50 złsięgnij po freebet na gry karciane!

Odbierz od BetFan bonus 200% do 300 zł

Tuż po rozpoczęciu swojej przygody w BetFan możesz liczyć na potrojenie pierwszego depozytu. Kwota tego bonusu może sięgnąć nawet 300 złotych. Wystarczy, że spełnisz kilka prostych warunków promocyjnych, dotyczących minimalnej kwoty depozytu, obrotu wpłatą, a bonus będzie gotowy do wykorzystania.

Jak dostać bonus 200%?

 • Zarejestruj się w BetFan, podając prawdziwe dane.
 • Przy rejestracji zaznacz “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 • Możesz wklepać także kod promocyjny: MAXPROMO.
 • Doładuj konto kwotą minimum 50 zł.
 • Otrzymasz 200% bonusu do 300 zł.
 • Obróć jeden raz swoim depozytem, bez dodatkowych warunków, żeby odblokować bonus.
 • Zacznij grę za bonus.

Najpierw wpłać, później obróć depozytem – możesz tego dokonać na dowolnej ilości kuponów i na dowolnych rodzajach zakładów. Następnie bonus będzie dostępny do wykorzystania.

Warunki obrotu

Oczywiście, jak niemal u każdego bukmachera, otrzymany bonus trafia na saldo bonusowe i objęty jest obowiązkowym warunkiem obrotu. W przypadku BetFan warunek ten nie jest skomplikowany, by nie powiedzieć, że jest wręcz banalnie prosty.

 • Bonusem musisz obrócić 1x na zakładach akumulowanych.
 • Kurs łączny kuponu to co najmniej 3.00.
 • Na wyrobienie obrotu masz 14 dni.

Jak dostać bonus od BetFan? Najważniejsze warunki bonusu

Spodobała Ci się w BetFan oferta powitalna, ale chciałbyś jeszcze na chwilę podejrzeć najważniejsze warunki? Rzuć okiem na poniższą tabelę, która ułatwi Ci podjęcie decyzji: sięgać czy nie sięgać po bonus.

BetFan bonusWarunki bonusu
Bonus 200% do 300 złmin. wpłata 50 zł
wymagany obrót depozytem
1x obrót bonusem: AKO (min. 2 sekcje, kurs min. 3.00)
BIERZ SWOJE BONUSY!

Jak wypłacić bonus po wyrobieniu obrotu?

Pewnie ciekawi Cię też to, jak wypłacić bonus? BetFan tak, jak każdy bukmacher, swoje promocje objął warunkami obrotu. Wypłaty możesz dokonać po ich spełnieniu.

Minimalna kwota wypłaty w BetFan to 1 zł. Bukmacher realizuje płatności wygranych za pomocą systemu Przelewy24. Jeśli Twój bank go obsługuje (a robi to 97% banków w Polsce), to możesz spodziewać się wypłaty nawet w ciągu 15 minut. Oczywiście pod warunkiem, że złożysz dyspozycję w godzinach pracy Działu Finansowego BetFan – codziennie od 7:00 do 23:00.

Pozostałe promocje i bonusy

Betfan promocje

W zakładach bukmacherskich BetFan oferta powitalna to jedno, a promocje i bonusy okresowe to drugie. Zobacz zatem, co jeszcze ciekawego przygotował legalny operator. Tylko ostrzegamy – można się rozmarzyć, bo znów jest całkiem gruuuubo.

Matchday Boost

Bukmacher, jak sam tłumaczy: zmienia kursy na lepsze. Dzięki tej ofercie możesz korzystać z podwyższonych kursów bukmacherskich dla najciekawszych wydarzeń dnia. W odróżnieniu od wielu innych bukmacherów, BetFan boostuje nie tylko kursy na sport, ale też esport! To miły ukłon w stronę wszystkich fanów gier elektronicznych.

Postaw 50 zł, odbierz 50 zł

W każdy poniedziałek możesz zgarnąć w BetFan freebet 50 zł. Jak? Wystarczy, że wyślesz kwalifikowane zakłady gry karciane. Wymagana stawka kuponu to min. 50 zł, a wymagany kurs każdego zdarzenia to min. 1.40. Możesz grać na SOLO lub na AKO.

Otrzymany freebet możesz wykorzystać na własnych warunkach, ale wygrana z kuponu zostanie pomniejszona o kwotę darmowego zakładu. Trafi jednak na saldo główne, gotowe do wypłaty!

Więcej grasz, więcej masz

To kolejny ciekawy w BetFan bonus dla graczy. Jeżeli grasz regularnie, możesz liczyć co tydzień na bonus 79 zł. Wystarczy, że będziesz stawiał od czwartku do środku zakłady o stawce 39 zł (kurs łączny min. 2.00, kurs poj. zd. min. 1.25). Jeżeli Twoja seria będzie krótsza, zgarniesz odpowiednio niższy od BetFan bonus: 10, 15, 20 lub 39 zł.

Dlaczego zawsze powinieneś czytać regulamin bonusu?

To proste: po to, aby niczego nie przeoczyć. Same kwoty bonusów robią często duże wrażenie, a w przypływie satysfakcji łatwo o pomyłkę. Zawsze dokładnie sprawdzaj szczegóły każdej promocji, na którą masz chęć. Zwróć uwagę na minimalny depozyt, czas i warunki obrotu.

FAQ

Jaki jest w BetFan bonus na start?

To aż 200% do 300 zł za pierwszy depozyt!

Czy jest w BetFan kod promocyjny?

Tak. Zarejestruj się z naszym kodem: MAXPROMO, aby mieć pewność, że żadna oferta nie przemknie Ci obok nosa.

Jak wypłacić bonus?

Obróć jeden raz swoim bonusem na kuponach AKO, o kursie min. 3.00. Czas na obrót to 14 dni.

Jaka jest minimalna wpłata, aby otrzymać bonus?

Minimalny depozyt, żeby otrzymać bonus 200% do 300 zł, wynosi 50 zł.