Obstawiaj z dodatkową kasą!

BETFAN BONUS NA START 1660 ZŁ

Odbierz bonus Betfan!

BetFan

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 05/10/2022

Dopakowany bonus na start!

Freebet 60 zł, 600 zł bez ryzyka i nawet 1000 zł za drugi depozyt? W BetFan bonus dopakowali jak Pudzian przed galą, więc jest z czego brać!

Odbierz od BetFan bonus powitalny na 05/10/2022

Zastanawiasz się, czy warto zarejestrować się w BetFan? Bonus na start powinien Cię do tego przekonać. Bukmacher proponuje w pakiecie powitalnym cashback do 600 zł + 60 zł freebet, a dodatkowo, od drugiego depozytu możesz zgarnąć 100% do 1000 zł.

BetFan bonus na start 2022

betfan bonus powitalny

Przed wejściem na stronę zakładów bukmacherskich BetFan zobaczysz rozwinięty czerwony dywan. A to dlatego, że bukmacher częstuje każdego nowego klienta smacznym zakładem bez ryzyka i soczystym bonusem depozytowym. W BetFan bonus może wynieść nawet 1660 złotych, co jest jednym z lepszych wyników na polskim rynku bukmacherskim. Mało tego, otrzymasz pełny zwrot stawki przegranego zakładu, a wygrana z darmowego zakładu trafi na saldo główne! Dodatkowo, za drugi depozyt możesz otrzymać reload bonus 100% aż do 1000 złotych. No i jak tu nie lubić tego bukmachera?

BetFan bonusKwota bonusuRodzaj bonusu BetFan
Cashback 100%do 600 złbonus na start
kod promocyjny: MAXPROMO
Freebet60 złbonus na start
kod promocyjny: MAXPROMO
Bonus depozytowydo 1000 złod II depozytu
Simply The Betpula 10 000 złranking graczy
Simply The Gamepula 2 000 złranking graczy
Bet Friends100 złpolecenie przyjaciela

Odbierz od BetFan bonus cashback do 600 złotych

Tuż po rozpoczęciu swojej przygody w BetFan możesz liczyć na zakład ubezpieczony. Kwota ubezpieczenia może sięgnąć nawet 600 złotych. Wystarczy, że spełnisz kilka prostych warunków promocyjnych, dotyczących minimalnej kwoty depozytu i stawki zakładu, a ubezpieczenie automatycznie aktywuje się na pierwszym zakładzie.

Jak dostać cashback?

 • Zarejestruj się w BetFan, podając prawdziwe dane.
 • Przy rejestracji zaznacz “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 • Możesz wklepać także kod promocyjny: MAXPROMO.
 • Doładuj konto kwotą minimum 50 zł.
 • Postaw pierwszy kupon za min. 50 zł.
 • Jeżeli przegrasz – BetFan zrobi zwrot 100% stawki (max. 600 zł).

Pamiętaj, że ubezpieczenie zakładu dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu wysłanego po Twoim depozycie. Jeśli okaże się wygrany, to cashback zwyczajnie w świecie przepadnie.

Warunki obrotu

Oczywiście, jak niemal u każdego bukmachera, otrzymany zwrot trafia na saldo bonusowe i objęty jest obowiązkowym warunkiem obrotu. W przypadku BetFan warunek ten nie jest skomplikowany, by nie powiedzieć, że jest wręcz banalnie prosty.

 • Zwrotem musisz obrócić 1x na zakładach akumulowanych.
 • Wymagane są minimum trzy selekcje na kuponie.
 • Kurs łączny kuponu to co najmniej 3.80.
 • Na wyrobienie obrotu masz 7 dni.

Darmowy zakład 60 zł w BetFan

Wolisz cashback i freebet, ale musieć wpłacić do buka więcej kasy? Czy może sam freebet, ale na takich warunkach, że wystarczy zdeponować mniejszą kwotę? U BetFan masz wybór! Czytaj dalej.

Jak dostać freebet?

BetFan bonus freebet 60 zł

Wersja pierwsza: Wybierz pakiet cashback + freebet i wpłać co najmniej 50 zł. Dostaniesz cashback na warunkach opisanych powyżej oraz freebet 60 zł.

Wersja druga: Wybierz sygnowany twarzą Don Kasjo darmowy zakład 60 zł za 30 zł. W tym przypadku wystarczy wpłacić jedynie 30 zł, żeby otrzymać freebet o wartości 60 zł!

Na BetFan wybór należy do Ciebie! Wszystko zależy od tego, czy planujesz wpłacić do buka więcej kasy, czy może wolisz ograniczyć się do mniejszej kwoty.

Warunki obrotu

Niezależnie od wybranej opcji na BetFan freebet nie ma żadnego warunku obrotu! Wystarczy, że postawisz za niego zakład. Jeśli okaże się on wygrany, kasa wyląduje od razu na saldzie głównym. Zwróć tylko uwagę, że zostanie ona pomniejszona o wartość darmowego zakładu, tzn. 60 zł. Jeśli np. wygrasz 150 zł, to w praktyce na saldo główne wjedzie Ci 90 zł. Czysty zysk!

Zgarnij w BetFan bonus 100% do 1000 zł

Czas na kolejny bonus. Jeśli już wykorzystasz cashback, to BetFan przygotował także premię od drugiego depozytu: 100% aż do 1000 zł. To miła niespodzianka, zarówno dla tych, którzy otrzymali zwrot, jak i nie – ponieważ pierwszy kupon okazał się trafiony. Pamiętaj jednak o spełnieniu kilku warunków promocyjnych, które są niezbędne do otrzymania bonusu reload 100% do 1000 zł.

Jak otrzymać 100% do 1000 zł

 • Dokonaj drugiego depozytu na kwotę min. 100 złotych.
 • Otrzymasz 100% swojej wpłaty (max. 1000 zł).

Jak widzisz, nie ma tutaj wielkiej filozofii. Wpłacasz minimum stówkę i otrzymujesz równowartość wpłaty w bonusie.

Warunki obrotu

Po otrzymaniu bonusu 100% od drugiego depozytu rozpoczniesz walkę o spełnienie warunków obrotu, po to aby przenieść środki na saldo gracza. Jeśli tego nie zrobisz, co tu dużo ukrywać – kasa przepadnie.

 • 3x obrót.
 • Kupony AKO z min. 3 zdarzeniami.
 • Kurs kuponu nie mniejszy, niż 2.50.
 • Czas na obrót to 14 dni.

Jak dostać bonusy od BetFan? Najważniejsze warunki bonusów

Spodobała Ci się w BetFan oferta powitalna, ale chciałbyś jeszcze na chwilę podejrzeć najważniejsze warunki? Rzuć okiem na poniższą tabelę, która ułatwi Ci podjęcie decyzji: sięgać czy nie sięgać po bonusy.

BetFan bonusWarunki bonusu
Cashback 100% do 600 złmin. wpłata 50 zł
1x obrót: AKO (min. 3 sekcje, kurs min. 3.80)
100% do 1000 zł za II depozytmin. wpłata 100 zł
3x obrót: AKO (min. 3 sekcje, kurs min. 2.50)
BIERZ SWOJE BONUSY!

Jak wypłacić bonus po wyrobieniu obrotu?

Pewnie ciekawi Cię też to, jak wypłacić bonus? BetFan tak, jak każdy bukmacher, swoje promocje objął warunkami obrotu. Wypłaty możesz dokonać po ich spełnieniu.

Minimalna kwota wypłaty w BetFan to 1 zł. Bukmacher realizuje płatności wygranych za pomocą systemu Przelewy24. Jeśli Twój bank go obsługuje (a robi to 97% banków w Polsce), to możesz spodziewać się wypłaty nawet w ciągu 15 minut. Oczywiście pod warunkiem, że złożysz dyspozycję w godzinach pracy Działu Finansowego BetFan – codziennie od 7:00 do 23:00.

Pozostałe promocje i bonusy

Betfan promocje

W zakładach bukmacherskich BetFan oferta powitalna to jedno, a promocje i bonusy okresowe to drugie. Zobacz zatem, co jeszcze ciekawego przygotował legalny operator. Tylko ostrzegamy – można się rozmarzyć, bo znów jest całkiem gruuuubo.

Simply The Bet

Ta promocja BetFan to po prostu ranking graczy. Co tydzień 50 najlepszych typerów dzieli pomiędzy sobą pulę 10 000 złotych. Kto wie, może uda się i Tobie dołączyć do tego zacnego grona?

Po prostu zapisz się do udziału w promocji i zbieraj punkty – zarówno za wygrane, jak i przegrane kupony. Im więcej punktów zbierzesz, tym wyżej w rankingu będziesz. Aha, do wyścigu o nagrody zaliczane są wyłącznie kupony z minimum trzema zdarzeniami i kursem AKO min. 2.50. Zasady, jak widzisz są bardzo proste.

Simply The Game

Co ten BetFan!? Promocje z nagrodami to także akcja Simply The Game. W tym przypadku to ranking graczy dotyczący Sportów Wirtualnych i Gier Karcianych. Zbieraj punkty, bądź jak najwyżej w rankingu i walcz o część cotygodniowej puli 2 000 złotych. Aby gromadzić punkty, wysyłaj kupony SOLO (kurs min. 1.50) lub AKO (kurs łączny min. 2.25). Nagradzana jest każda aktywność, a bonus BetFan trafia na saldo depozytowe!

Bet Friends

Kto wie, może w BetFan bonus na start i oferta bukmachera spodoba Ci się tak bardzo, że zechcesz polecić do gry swojego przyjaciela? Jeśli tak, to zarówno Ty, jak i Twój kolega możecie liczyć na 100 zł. No i co, niezła promocja? BetFan przed przyznaniem bonusów wymaga od Was jednak kilku rzeczy.

 • Kolega musi zarejestrować się z wygenerowanym przez Ciebie kodem.
 • Pamiętaj, że opcjonalnie może podać przy rejestracji kod promocyjny: MAXPROMO.
 • Jego depozyt musi wynieść min. 100 zł.
 • Musi dokonać obrotu na kwotę co najmniej 300 zł.
 • Do obrotu zaliczają się kupony z kursem min. 1.80.
 • Po spełnieniu tych warunków: dostajecie po 100 zł na głowę!

To się rozumie, taki bonus! BetFan wypłaci premię za każdego poleconego kumpla, spełniającego warunki promocji. Możesz przyprowadzić i 30 znajomych!

Dlaczego zawsze powinieneś czytać regulamin bonusu?

To proste: po to, aby niczego nie przeoczyć. Same kwoty bonusów robią często duże wrażenie, a w przypływie satysfakcji łatwo o pomyłkę. Zawsze dokładnie sprawdzaj szczegóły każdej promocji, na którą masz chęć. Zwróć uwagę na minimalny depozyt, czas i warunki obrotu.

FAQ

Jaki jest w BetFan bonus na start?

Możesz wyjąć nawet 1600 złotych. Bonusy na start to cashback do 600 zł, a kolejnym bonusem jest 100% do 1000 zł za 2. depozyt.

Czy jest w BetFan kod promocyjny?

Tak. Zarejestruj się z naszym kodem: MAXPROMO, aby mieć pewność, że żadna oferta nie przemknie Ci obok nosa.

Jak wypłacić bonus?

Musisz spełnić warunki obrotu, po czym możesz zlecić wypłatę na konto bankowe. Szczegóły nt. warunków obrotu każdego z bonusów powitalnych znajdziesz w naszym artykule.

Jaka jest minimalna wpłata, aby otrzymać bonus?

W BetFan promocje: cashback do 600 zł i 100% do 1000 zł posiadają różne wymagania co do minimalnego depozytu. W przypadku zakładu bez ryzyka jest to min. 50 zł, a w przypadku bonusu 100% min. 100 zł.