Sprawdź jak!

Betfan bez podatku

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

W polskich zakładach bukmacherskich gra bez podatku to przywilej, na który pozwalają nieliczni operatorzy. W Betfan gra bez podatku przez długi czas pozwalała użytkownikom wygrywać więcej w obstawianych kuponach. Ile zyskiwali? Aż 14% do zdarzeń sportowych!

BetFan
Bonus na zakłady
Do 1660 zł!

Jak działała oferta Betfan bez podatku?

Na ten moment piszemy o tej promocji w czasie przeszłym, ponieważ Betfan chwilowo zaprzestał gry bez podatku. Nie wiemy, czym to zostało spowodowane, ale liczymy, że niebawem oferta ta wróci do programu bukmachera! W końcu była to duża atrakcja, bo w Betfan oferta ta pozwalała wygrywać więcej na kuponach. Przywilej ten działał w zakładach przedmeczowych i na żywo.

Sięgając pamięcią wstecz wiemy, że czasami w Betfan zakład został odrzucony i nie kwalifikował się do promocji bez podatku. Dlaczego tak się działo? Dlatego, że bukmacher odgórnie narzucił zasady, które dotyczyły kuponów bez fiskalnego obciążenia. Firma nie pobierała 12% podatku od stawki w zakładach akumulowanych, gdzie były wyznaczone następujące kryteria:

  • Kupon musiał liczyć co najmniej trzy wydarzenia sportowe.
  • Dla każdego meczu wybranego na zakładzie kurs minimalny powinien wynosić 1.35.

Jeśli zakład spełniał wskazane zalecenia, to użytkownik mógł oczekiwać powiększonej wygranej.

Betfan bonus +14% do wygranych

Gra bez podatku w Betfan funkcjonowała jako specjalna oferta, ponieważ gwarantowała wyższe wygrane. Co prawda, środki ze zwycięskiego zakładu trafiały na saldo depozytowe, ale zdecydowanie w większej kwocie niż normalnie. W Betfan bonus ten obejmował zarejestrowanych użytkowników. Promocja ta nie wiązała się z bonusem na start od tego bukmachera. Po wykorzystaniu środków dla nowych użytkowników – można było przejść do gry bez podatku w Betfan. 

Dlaczego to taka atrakcyjna oferta? Wszystko sprowadza się do większych zysków użytkownika. Od strony formalnej w Polsce wszyscy bukmacherzy potrącają 12% na podatek od stawki. Betfan tego nie robił, ale tylko w sytuacji stworzenia przez klienta zakładu, na którym była aktywowana promocja. Przypomnijmy, że chodziło o akumulator składający się z przynajmniej trzech selekcji po kursach minimalnych 1.35. 

Betfan gra bez podatku: szczegóły oferty

Wieść o tym, że w Betfan można było obstawiać bez podatku szybko rozeszła się w środowisku typerów. Wszyscy zaczęli zastanawiać się, jak obstawiać w Betfan, żeby unikać opodatkowania? Oferta tego bukmachera była o tyle wyjątkowa, że umożliwiała dwie metody na powiększenie wygranych. Jednym ze sposobów był zakład AKO, o którym pisaliśmy wcześniej, a drugim Happy Hours. Tak, tak – poza stałą promocją działała też okresowa oferta, kiedy to o wybranej godzinie można było obstawiać zakłady w Betfan. Zwrot 12% od stawki dotyczył wówczas wszystkich kuponów zawartych podczas Happy Hours.

Oczywiście względem “szczęśliwej godziny” również były ustalone wymagania, których trzeba było przestrzegać, by promocja miała pełne zastosowanie. Przyjęte było, że w Betfan bez podatku zostanie potraktowany zakład wielokrotny, na którym użytkownik postawi minimum dwa typy. Ustalono również, że minimalny kurs dla każdego składowego zdarzenia będzie liczyć 1.25.

Wyjątkowe w tej ofercie było to, że typer mógł zagrać dowolną liczbę zakładów, od których nie był naliczany podatek.

Jak obstawiać w Betfan, żeby wygrywać więcej?

betfan bonus powitalny

Lepsze zarobki w zakładach sportowych związane są z bonusami i właśnie obstawianiem bez podatku. Betfan gwarantował obie te możliwości. Aktualnie stawia na wysoki bonus powitalny, który wiąże się z uzyskaniem zakładu bez ryzyka 600 zł, freebetem 60 zł i doładowaniem od drugiej wpłaty 100% do 1000 złotych. Alternatywnie można uzyskać freebet 60 zł po wpłacie jedynie 30 zł. Użytkownicy jeszcze do niedawna mogli zoptymalizować grę stosując typy bez podatku u tego bukmachera. Niemniej jednak na ten moment czytamy w regulaminie oferty, że wszystkie możliwości zakładów bez podatku zostały zakończone.

W Betfan oferta wciąż pozostawia użytkownikom szerokie pole do popisu. W obstawianiu u tego bukmachera istnieje kilka sposobów na to, żeby wygrywać większe kwoty. Wśród klientów tego bukmachera modnym rozwiązaniem stało się używanie kursów z zakładki Matchday BOOST. To mecze, na które Betfan wystawia niską marżę, a w efekcie typer odbiera wysoki kurs na zdarzenie sportowe. Najczęściej kursy BOOST są związane z wydarzeniami piłkarskimi na Betfan. Jak obstawiać takie wydarzenia? Robi się to normalnie, ale w tym celu wykorzystuje się typy z zakładki “Matchday BOOST”.

Co znajdziesz w ofercie Betfan?

W Betfan bez podatku podlegały dyscypliny sportowe z wyłączeniem takich produktów jak sporty wirtualne i gry karciane. Oznaczało to, że klienci decydujący się na obstawianie bez podatku musieli wybierać spośród piłki nożnej, koszykówki, tenisa, siatkówki itd. Generalnie chodziło o zakłady sportowe – bez typowania wirtualnych zdarzeń i TVBET.

Wchodząc na serwis bukmacherski Betfan lub instalując mobilną aplikację możesz zapoznać się z wszystkimi zaletami oferty tego operatora. Znajdziesz w niej setki typów na wydarzenia sportowe. W zakładach piłkarskich Betfan gwarantuje nawet 300 zdarzeń do obstawiania przedmeczowego. Niegdyś granie bez podatku mogło dotyczyć też zakładów live – to kolejna sekcja, w której bukmacher umożliwia wykazanie się swoim użytkownikom. Dla znudzonych sportem zostały przygotowane virtuals i gry karciane. To zdecydowanie rozrywka o większym podłożu hazardowym, więc zalecamy ostrożność.

Jaki zwrot Betfan oferuje w zakładzie bez ryzyka?

Betfan już na starcie chce się przypodobać początkującym graczom, bo właśnie dla nich przyznaje zakład bez ryzyka. To promocja stricte związana ze zwrotem stawki, ponieważ po przegraniu kuponu, nowy użytkownik może oczekiwać wypłaty cashback. W Betfan zwrot za przegrany zakład może wynosić maksymalnie 600 złotych. To spora gotówka patrząc na pozostałe kwoty zakładów bez ryzyka na całym rynku bukmacherskim.

Na bonus bez ryzyka kwalifikują się ci klienci, którzy wprowadzą przy rejestracji nasz kod promocyjny. To oferta aktywowana już po pierwszej wpłacie, która powinna wynosić przynajmniej 50 zł. Na dobrą sprawę po tym wystarczy postawić kupon na sportowe kursy Betfan i poczekać na wynik zdarzeń. Zwrot stawki zostanie wypłacony tylko w jednej sytuacji, kiedy zakład bez ryzyka będzie przegrany. Czy to koniec? Przed wypłatą musisz wykonać obrót zgodnie z poniższymi wytycznymi:

  • Obrót bonusu cashback x1.
  • Do obrotu zakład akumulowany złożony z co najmniej trzech typów.
  • Kurs ogólny kuponu, który będzie brany pod uwagę powinien wynosić przynajmniej 3.80.
  • Każdy gracz biorący udział w promocji ma siedem dni na realizację obrotu.