Nowy bukmacher!

BETCRIS - Twoje miejsce do gry, czyli nowa, amerykańska siła w polskiej bukmacherce

Betcris to nowy, ale doświadczony gracz na rynku. Marka jest pionierem w branży zakładów online, których stały rozwój rozpoczęła w 2006 roku i od lat z powodzeniem prężnie działa na rynkach Ameryki Południowej i Północnej, a od teraz także w Polsce. Bukmacher chwali się, że już teraz znajdziesz tam bogatą ofertę oraz odbiegające od standardowych funkcjonalności. “Sprawimy, że Betcris to będzie Twoje miejsce do gry.”

Opcja edytuj zakład i wiele rodzajów cash outu

Jedną ze sztandarowych funkcjonalności Betcris jest opcja “Edytuj zakład”, dostępna dla wszystkich miłośników zakładów sportowych, posiadających aktywne konto gracza. Funkcja ta pozwala edytować zakład po jego ówczesnym zatwierdzeniu. Co więcej, nie ma znaczenia czy któreś z wydarzeń jest już rozliczone. Klienci mogą dodawać, usuwać oraz zmieniać wybrane selekcje przed końcowym rozliczeniem kuponu. Funkcja Edytuj zakład dostępna jest wyłącznie w Betcris.

Bukmacher posiada również w swojej ofercie aż cztery rodzaje cash outu, które zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Na stronie możesz skorzystać z częściowego, auto-, częściowego auto oraz zwykłego cashoutu. Dzięki temu Klient jest w stanie dopasować formę do swoich preferencji.

Na bogato, czyli atrakcyjne bonusy

Betcris oferuje swoim nowym Klientom szereg korzyści płynących z założenia i posiadania konta w serwisie, w tym m.in. 1400 zł w ofercie powitalnej, bonus akumulowany powiększający wygrane o 100%, zwrot 50 zł w ofercie sportów wirtualnych, czy 25 zł dla fanów esportu. Ponadto każdy aktywny gracz otrzyma urodzinowy prezent w postaci bonusu 20 PLN, a na miłośników Ekstraklasy czeka specjalna promocja z freebetami, nawet gdy nie wszystkie zdarzenia na kuponie będą trafione.

Zakład, że zostaniesz z nami? Saludos a todos Amigos!

Betcris jest legalnym operatorem, działającym w Polsce na podstawie odpowiedniego zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów. Swoją pozycję oraz zaufanie graczy i kibiców na całym świecie zdobył m.in. dzięki dużym współpracom w świecie sportu. W swoim portfolio marka pochwalić się może sponsoringiem reprezentacji Meksyku i Ekwadoru w piłce nożnej, tytułem sponsora MLB, NFL, SuperBowl i Copa America, a jej globalnym ambasadorem jest Ronaldinho!