Jak wpłacić i wypłacić?

Betcris płatności

Obstawiaj w Betcris!

Betcris

Betcris kod promocyjny z bonusem
Bonus 100% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 400 zł x4 po kursie min. 1.80; Freebet 50 zł x1 po kursie min. 1.80; Bonus 50% do 500 zł x4 po kursie min. 1.80

Jak najwygodniej wykonywać w Betcris płatności?

Zanim zarejestrujesz się u bukmachera, powinieneś prześledzić, jak wyglądają metody wpłaty i wypłaty. Dobrze się składa, bowiem w Betcris płatności to przysłowiowa bułka z masłem. Zapoznaj się ze szczegółami.

Betcris płatności: wpłaty i wypłaty krok po kroku

Betcris depozyt

Już na samym początku trzeba pochwalić Betcris, bowiem dobrze czuje rynek. Bukmacher udostępnił na swojej stronie system Przelewy24. Dzięki temu, jeśli chcesz zarejestrować się i wykorzystać w Betcris kod promocyjny, nie będziesz czuł się zagubiony. Zapewne zasmakowałeś już tej metody w innych serwisach, czy to bukmacherskich, portalach aukcyjnych czy sklepach internetowych.

Depozyt w Betcris – wpłata

Minimalny w serwisie Betcris depozyt to 10 złotych. Maksymalnie jednorazowo możesz zdeponować z kolei 10 000 złotych. Przejdźmy teraz stricte do tego, jak realizować w Betcris płatności, jeśli chodzi o depozyty:

 • Zaloguj się do konta.
 • Kliknij na “depozyt”.
 • Wybierz metodę wpłaty.
 • Wprowadź kwotę transakcji.
 • Zatwierdź zlecenie.
 • Potwierdź transakcję.
 • Odczekaj kilka sekund i… gotowe!

Przelew z Betcris – wypłata

Wypłaty wygranych dostępne są wyłącznie dla posiadaczy konta stałego. Po rejestracji otrzymasz status konta tymczasowego, a do jego zmiany konieczne jest przesłanie skanów bądź zdjęć dowodu tożsamości. A jak przebiega na Betcris wypłata wygranych?

 • Zaloguj się.
 • Kliknij na swoje saldo.
 • Wybierz “wypłata”.
 • Wprowadź kwotę wypłaty.
 • Zatwierdź zlecenie.

Minimalna w Betcris wypłata to 20 złotych. Jednorazowo możesz podjąć maksymalnie 100 000 złotych i taki też jest limit dziennej wypłaty wygranych.

Dostępne metody płatności w Betcris

Betcris płatności

Warto teraz przyjrzeć się wszystkim, dostępnym metodom wpłaty i wypłaty. Cóż, zarówno w przypadku innych bukmacherów, jak i w Betcris płatności są jedną z kluczowych kwestii, którą gracze powinni kierować się przed podjęciem decyzji o rejestracji. To właśnie Tobie, nie nam, kuzynowi czy szwagrowi, ma być wygodnie wpłacać i wypłacać pieniądze.

Jakie są dostępne metody wpłaty w Betcris?

W poniższej tabeli przedstawiliśmy wszystkie, aktualnie dostępne metody, którymi może być dokonana w zakładach bukmacherskich Betcris wpłata środków.

Betcris depozytMin. kwotaDodatkowa opłata?Czas oczekiwania
Przelewy2410 złotychniebłyskawicznie
BLIK10 złotychniebłyskawicznie
BlueMedia10 złotychniebłyskawicznie
PayU10 złotychniebłyskawicznie

Jak widzisz, w Betcris przelew błyskawiczny za pośrednictwem systemów Przelewy24, BlueMedia, PayU lub BLIK to dostępne metody zdeponowania środków na grę. Z jednej strony, to mało, a z drugiej i wystarczająco. Zależy jak na to spojrzeć. Systemy te obsługują większość banków w Polsce, więc nie powinieneś mieć żadnego kłopotu z wpłatą. Możesz być za to zawiedziony, jeśli oczekiwałeś płatności e-portfelami. Myślimy, że przyjdzie jeszcze na to czas u tego bukmachera.

Jakie są dostępne metody wypłaty w Betcris?

A kiedy już się poszczęści, jak wypłacić z Betcris? Przelew to jedyna dostępna opcja.

Betcris wypłataMin. – max. kwotaDodatkowa opłata?Czas oczekiwania
BlueMedia20 zł – 10 000 złnienawet do 5 minut

Dział finansowy u tego bukmachera pracuje przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 09:00 – 17:00. To właśnie wtedy zatwierdzane są wszystkie zlecenia wypłaty. Jeśli złożysz dyspozycję w tych godzinach, pieniądze możesz otrzymać już nawet w ciągu 5 minut. Poza godzinami pracy działu finansowego, będziesz musiał, co naturalne, poczekać do następnego “okienka”.

Jak robić w Betcris wpłaty przez aplikację?

W aplikacji mobilnej Betcris na Android lub na iOS, proces wpłaty pieniędzy przebiega dokładnie tak samo, jak w przypadku strony internetowej bukmachera.

 • Logujesz się na konto.
 • Klikasz w “depozyt”
 • Wybierz metodę i kwotę wpłaty.
 • Potwierdzasz dyspozycję.
 • Finalizujesz transakcję.

Jak zrobić z Betcris wypłaty przez aplikację?

Także wypłata wygranych nie różni się zasadami od tego, co przeczytałeś w kontekście strony internetowej bukmachera.

 • Zaloguj się.
 • Kliknij na saldo.
 • Wpisz kwotę wypłaty.
 • Potwierdź dyspozycję.
 • Poczekaj na przesłanie wygranych środków.

Płatności w punktach Betcris – transakcje w lokalach

Część bukmacherów w Polsce umożliwia dokonywanie wpłat i wypłat także w punktach naziemnych. W przypadku Betcris takiej możliwości nie ma, a powód jest prosty – bukmacher nie otworzył swoich punktów. Czy kiedyś się to zmieni? Tego nie wiemy.

Co zrobić w przypadku problemów z transakcjami?

Kiedy nie udała się Twoja w Betcris wpłata lub po prostu, masz inny problem techniczny czy zapytanie, możesz skorzystać z Biura Obsługi Klienta. Konsultanci bukmachera Betcris dostępni są na czacie online oraz za pośrednictwem formularza kontaktowego. Dodatkowo, w Twoje ręce oddany został dość obszernie rozbudowany dział FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na sporo pytań, dotyczących sposobu realizacji w Betcris płatności.

FAQ

Jak wyglądają na Betcris płatności?

Do depozytów możesz użyć błyskawicznych przelewów lub kodu BLIK. Wypłaty realizowane są za pośrednictwem systemu BlueMedia.

Czy jest możliwa w Betcris wpłata BLIK-iem?

Tak. Możesz zdeponować środki kodem BLIK.

Czy bukmacher pobiera opłaty i prowizje?

Nie. Zarówno wpłaty, jak i wypłaty na stronie Betcris są wolne od opłat i prowizji.

Jak długo trwa z Betcris wypłata wygranych?

To zależy. Jeśli Twój bank obsługuje Przelewy24, to środki możesz dostać już nawet w kilka minut. Jeśli nie, to poczekasz do 2 dni roboczych. Warto też wspomnieć, że obsługa finansowa bukmachera działa przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 9 do 17. Właśnie wtedy wysyłane są wygrane.