Poznaj Betcris bonus!

Betcris bonus na start 250 zł

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

STS

100/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18/05/2022

W STS bonus na start wyrwie Cię z kapci!

To prawdopodobnie najbardziej kompleksowa oferta powitalna na polskim rynku. Sprawdź!

Betcris bonus powitalny na 18/05/2022

Mamy to! Trochę na to czekaliśmy, ale w końcu wiemy jak wygląda w Betcris bonus powitalny! Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosi oraz co musisz zrobić, żeby mieć szansę zgarnąć więcej profitów, to ten artykuł jest dla Ciebie.

Betcris bonus 2022 na start

Jeśli chcesz przetestować jak przedstawia się w Betcris oferta, to idealny moment, aby to zrobić. Każdy, kto zarejestruje konto i zacznie grać, ma szansę zgarnąć więcej profitów, jeśli wykorzysta bonus Betcris. Dotyczy to oferty powitalnej, ale są też inne, ciekawe propozycje dla stałych graczy. Warto zaznaczyć, że cała oferta u tego bukmachera prezentuje się przyzwoicie i nie odstaje od tych prezentowanych przez konkurencję. 

Betcris bonusKwota bonusuRodzaj bonusu Betcris
Zakład bez ryzyka 500 złDo 500 złKod promocyjny: brak
25 zł dla fanów esportu25 złKod promocyjny: brak
Bonus na urodziny20 złKod promocyjny: brak

Odbierz od Betcris bonus powitalny do 500 zł

Betcris bonus

W ofercie powitalnej czeka na Ciebie zakład bez ryzyka o całkiem efektownej wartości 500 zł. Działa on banalnie prosto: stawiasz swój pierwszy zakład na wybrane przez siebie spotkanie, a jeśli kupon nie wejdzie, dostajesz od Betcris zwrot 100% stawki na saldo bonusowe. Te środki muszą jeszcze zostać obrócone zgodnie z regulaminem, żebyś mógł je wypłacić. To świetna opcja dla tych, którym powinie się noga podczas typowania. Ucieszą się również Ci, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w obstawianiu i uczą się dopiero, jak to robić skutecznie. Taka forma bonusu nie zniechęca od razu laików. 

Jak dostać zakład bez ryzyka 500 zł?

Aby mieć szansę otrzymać bonus Betrcris u musisz pamiętać o kilku rzeczach:

 • Wejdź na stronę buka i załóż swoje konto.
 • Podczas rejestracji wpisz kod w polu “kod promocyjny”.
 • Postaw pierwszy zakład. 
 • Spełnij warunki obrotu.
 • Czekaj na rezultat kuponu.
 • Jeśli przegrałeś, otrzymasz zwrot 100% stawki do 500 zł na konto bonusowe.

Warunki obrotu

 Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać częściowy zwrot stawki?

 • Postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO.
 • Wysokość stawki musi wynieść minimum 20 zł
 • Kurs minimalny – 1.80
 • 3x obrót otrzymanym zwrotem
 • Kupony AKO z co najmniej trzema wydarzeniami
 • Kurs każdego wydarzenia min. 1.30

Jak odebrać bonus Betcris? Warunki bonusów w jednym miejscu!

Aby zgarnąć bonus Betcris albo innego operatora, trzeba spełnić określone w regulaminie promocji warunki. By żaden Ci nie umknął, przedstawiamy tabelę, w której znajdziesz najważniejsze informacje związane z promocją Betcris. Obecnie dostępna jest tylko jedna, więc nie ma dużo do zapamiętania.

Betcris bonusWarunki bonusu
Zakład bez ryzyka 500 złkod promocyjny min. wpłata 20 zł
Kurs min.  1.80
3x obrót
AKO min. 3 wydarzenia
kurs poj. wyd. 1.30
BIERZ SWOJE BONUSY!

Jak wypłacić bonus kiedy już go obrócisz?

Obecnie Betcris ma tylko jedną metodą wypłat, jaką są przelewy bankowe. Na stronie operatora znajdziesz nawet harmonogram ich księgowania dla poszczególnych banków. Niestety inne formy wypłat nie są w tej chwili dostępne. Miejmy nadzieję, że z czasem buk zdecyduje się wprowadzić inne sposoby wypłacania pieniędzy. 

 Pozostałe bonusy

betcris promocja esport

W Betcris oferta powitalna, to nie wszystko, co proponuje ten bukmacher. W zanadrzu ma kilka innych, przyciągających uwagę opcji. Najciekawsze z nich opisaliśmy poniżej.

American dream

Fani amerykańskich sportów zdecydowanie się ucieszą. W Betcris promocje dotyczą m. in. właśnie tych kategorii. Jeśli postawisz zakłady na sporty amerykańskie, wartość podatku wróci do Ciebie w formie freebetu.

 • Postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami.
 • Min. jedno z tych zdarzeń musi dotyczyć rozgrywek NBA, NHL, MLS lub WNBA
 • Stawka min. 10 zł
 • Min. kurs kuponu 2.50
 • Min. kurs zdarzenia 1.25 

Jeśli powyższe kryteria zostaną spełnione, możesz odebrać freebet o wartości podatku od stawki zakładów (podatek wynosi 12%. Freebet obliczany jest według wzoru: suma stawek netto * 13,64%).  Pamiętaj, że zaliczają się te, które zostały rozliczone jako wygrane do 7:00 tego dnia, maksymalnie do 100 zł dziennie. Freebet możesz wykorzystać w formie kuponu AKO z min. 3 zdarzeniami o łącznym, min. kursie 2.50. Zwróć uwagę, by kurs pojedynczego zdarzenia wyniósł min. 1.25.

Kursowy boost

To oferta dla tych spostrzegawczych. Jeśli tylko uda Ci się zlokalizować zakłady, na których widnieje ikona “boost” obok kursu, masz szansę obstawiać je po wyższym kursie, niż w standardowej ofercie. Promocja obowiązuje jedynie na zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Betcris+

Dla tych, co typują raz, a porządnie i preferują umieszczać wiele zdarzeń na kuponie też coś się znajdzie. Wystarczy, że stworzysz kupon na którym będzie minimum 5 spotkań z oferty przedmeczowej, a możesz wygrać więcej niż w ofercie standardowej. Pamiętaj jednak, by minimalny kurs wynosił 1.25 dla każdego zdarzenia. Każde kolejne wydarzenie zwiększa Twoją wygraną. Dokładny przelicznik zwiększania wygranej, znajdziesz na stronie bukmachera.

Tuesday cashback

W Betcris promocje się nie kończą. Ta, o której teraz powiemy, spodoba się miłośnikom cashout. Przelicz swój tygodniowy bilans z gry i zgarnij freebet. Jego kwota wyliczana jest według wzoru: suma stawek minus wygrane minus otrzymane bonusy. Dokładną tabelę znajdziesz na stronie operatora. Podpowiemy tylko, że buk przyznaje freebet za typowanie zakładów SOLO i AKO (kurs min. 1.85), a środki trafiają na Twoje konto co wtorek do godziny 16:00.

25 zł dla fanów esportu.

To ukłon w stronę typerów którzy wybierają zakłady bukmacherskie na esport. Jeśli zagrasz minimum 5 kuponów (z kursem całkowitym min. 1.85) za min. 100 zł w trakcie całego tygodnia, otrzymasz bonus Betcris. Jaki? O wartości 25 zł. W każdy czwartek będzie dostępny dla Ciebie na Twoim koncie. Liczą się kuponu SOLO i AKO z oferty przedmeczowej lub live, a środki muszą być pobrane z salda depozytowego.

Darmowy zakład, który dostaniesz  prezencie od bukmachera, musisz wykorzystać na zakład AKO z min. kursem całkowitym 2.50 z min. 3 zdarzeniami wyłączonymi z oferty esportowej. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić min. 1.25.

Masz 3 dni na wykorzystanie freebetu od momentu otrzymania go na konto. Możesz go wykorzystać na typowanie zakładów z oferty Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Dota 2, Valorant, Starcraft, Starcraft 2, Call of Duty, Rainbow Six. Kings of Glory, Overwatch, World of Warcraft, FIFA, NBA 2k, E-Football, E-Basketball. 

Nie zapomnij zapoznać się ze szczegółami, które znajdziesz na stronie operatora.

Bonus na urodziny.

Betcris chce świętować Twoje urodziny! Z tej okazji otrzymasz bonus urodzinowy w wysokości 20 zł.

Otrzymany fant możesz wykorzystać zawierając zakład AKO z oferty przedmeczowej lub live) z minimalnym kursem całkowitym 2.50. Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia, a min. kurs pojedynczego spotkania musi wynosić 1.25 Masz 3 dni na jego wykorzystanie.

Dlaczego zawsze trzeba czytać regulamin bonusu?

Zanim jednak zaczniesz testować dostępne w Betcris promocje, uważnie zapoznaj się z regulaminem promocji. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedział jakie warunki musisz spełnić, aby uzyskać dodatkowe profity. Co więcej, dowiesz się też jak długo obowiązuje dana oferta, a także na które konto wpłyną ewentualne środki. Regulamin bonusu określa nie tylko zasady danej promocji, ale także wyjaśnia na jakiej zasadzie przyznawane są dodatki np, w postaci podwojenia kursu, czy freebetu. 

FAQ

Jak wygląda oferta powitalna w Betcris?

Bonus powitalny Betcris to obecnie cashback 500 zł.

Jak dostać zakład bez ryzyka 500 zł?

Musisz założyć swoje konto. Gdy postawisz swój pierwszy zakład i spełnisz warunek obrotu, ale kupon nie okaże się zwycięski, otrzymasz zwrot 50% stawki do 50 zł.

Jakie są warunki obrotu bonusu Betcris zakład bez ryzyka 500 zł?

Postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO. Wysokość stawki musi wynieść minimum 20 zł, a kurs minimalny 1.80. Obrót to 3x na AKO z min. 3 wydarzeniami, kurs każdego z nich min. 1.30.