Projektuj własne zakłady!

BetArchitekt w forBET!

Projektuj zakłady!

forBET jako jeden z pierwszych na polskim rynku uruchamia nowe narzędzie dla graczy, które pozwoli im stworzyć swój własny zakład. To BetArchitekt!

Co to za cudo i jak ono działa? Od razu wyjaśniamy, że to nie jest opcja wymyślenia i postawienia dowolnego zakładu, np. na to, czy będzie padać na Open Airze. Ten wynalazek działa inaczej, ale robi fantastyczne rzeczy. Jakie? Otóż: BetArchitekt forBET umożliwia kombinację zakładów z jednego meczu w jeden pojedynczy zakład z większym kursem.

Jak działa BetArchitekt?

Zakłady, w których dostępny jest BetArchitekt oznaczone są pomarańczowym przyciskiem z ołówkiem. Po kliknięciu w niego zostaniesz przeniesiony na podstronę z zakładami konkretnego wydarzenia. Tam pokaże Ci się okno z przyciskiem “Stwórz zakład”. Kliknij i otwórz BetArchitekta! Masz do wyboru zakłady popularne, meczowe, drużynowe albo na zawodników. Wybierz swoje typy i kliknij “Dodaj zakład”. Kiedy skończysz już konstruować swoje zakłady, kliknij “Dodaj do kuponu” dzięki czemu cała kombinacja pojawi się na kuponie jako jeden zakład!

Projekty z BetArchitekt mogą wejść na Twoje kupony jako zakład pojedynczy (wysyłasz tylko tę kombinację) albo stać się częścią akumulatora. Ty projektujesz, Ty decydujesz!