Marsz po Mistrzostwo!?

EURO 2020: Belgia - Rosja kursy

Brązowi medaliści Mistrzostw Świata w 2018 roku, Belgowie uważani są przez dziennikarzy i ekspertów za jednych z faworytów Euro 2020. Czy meczem z Rosją rozpoczną marsz po puchar? Zobacz, jak bukmacherzy widzą pojedynek Belgia – Rosja. Kursy bukmacherskie są dość jednostronne.

Euro 2020: mecz Belgia – Rosja kursy

Mecz Belgia – Rosja dla obu reprezentacji będzie premierowym starciem na Euro 2020. Bukmacherzy z reguły przy okazji takich spotkań mają nie lada zagwozdkę, by wskazać faworyta. W tym konkretnym przypadku jest zgoła inaczej. Zakłady bukmacherskie nie mają wątpliwości, że to Belgowie będą rozdawać karty. Widać to po kursach.

Kursy na Belgię

Belgowie już od kilku wielkich turniejów uważani są za tych, którzy mogą zajść aż do samego finału. Do 2018 roku stawiano ich w roli “czarnych koni”, które jednak nie galopowały aż tak, jak życzyliby sobie kibice w południowej części Niderlandów. W 2018 reprezentacja Belgii napędzana świeżą krwią, sięgnęła po brązowy medal Mistrzostw Świata, wskoczyła na pierwsze miejsce w rankingu FIFA, a ostatnio w cuglach wygrała grupę eliminacyjną do Euro 2020 (10 zwycięstw na 10 meczów!). Czy może więc kogoś dziwić, że w meczu Belgia – Rosja kursy na tych pierwszych wyglądają, jak wyglądają?

Kursy na Rosję

Choć stawiając na Rosję można wzbogadzić się kilkukrotnie, to jednak nie skreślali byśmy Sbornej. Oczywiście, eksperci i bukmacherzy nie dają większych szans Rosjanom, co można zauważyć właśnie po kursach na ten mecz Euro 2020. Kursy nie są jednak żadną szklaną kulą, która wróży przyszłość, a futbol już nie takie niespodzianki widział. Jeśli czujesz, że Rosja może sprawić małą sensację, spróbuj przeanalizować swoje przewidywania na chłodno.

Belgia – Rosja zakłady bukmacherskie: stawiać czy nie?

Zacznijmy od tego, że w przypadku meczów ze zdecydowanym faworytem, a za takiego uchodzą Belgowie, tak naprawdę tylko wysokie stawki gwarantują sensowną wygraną. Kurs jest tak niski, że stawianie na faworyta na kuponie pojedynczym jest średnio, by nie powiedzieć, mało opłacalne. Dlatego też jeśli nie grasz za wspomniane krocie czy nie wrzucasz spotkania Belgia – Rosja na kupon akumulowany, warto rozważyć inne obstawianie meczu Belgia – Rosja.

Oczywiście, nikt nie broni Ci zagrania w kierunku sensacyjnego rozstrzygnięcia, jakim byłaby wygrana Rosjan czy nawet remis, ale dostępnych jest też szereg innych rodzajów zakładów. Możesz na nich wyhaczyć lepsze kursy, niż na “suchą” jedynkę przy Belgach.

W tym miejscu warto rzucić okiem w statystyki i spróbować przeanalizować je na swój sposób. Kto wie, może jakaś myśl przyjdzie Ci właśnie do głowy, a kurs na taki zakład będzie dużo lepszy niż na wygraną Belgów i będzie wydawał się dużo pewniejszy, niż sensacyjna wygrana Rosjan czy remis?

Nie powiemy, że Belgowie i Rosjanie są jak stare, dobre małżeństwo, ale znają się dobrze. W końcu reprezentacje te rywalizowały ze sobą w… eliminacjach do Euro 2020. Dwukrotnie lepsza okazała się Belgia, pokonując Sborną 3:1 i 4:1. Co ciekawe, Rosja jeszcze nigdy w historii nie pokonała Belgów. Pięć razy przegrała, a dwa razy wywalczyła po “punkciku”. W ostatnich trzech bezpośrednich meczach tych reprezentacji padały co najmniej cztery gole, z czego minimum trzy strzelali Belgowie. Może warto więc rozejrzeć się za zakładami bramkowymi czy handicapem?

Euro 2020 kursy: na co zwrócić uwagę?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to dla nas, kibiców czas, kiedy niemalże całe dnie spędzamy przed ekranem telewizora. Podobnie sytuacją wygląda w przypadku bukmacherów, którzy pracują dzień i noc, aby przygotować jak najbardziej konkurencyjną ofertę zakładów.

Możesz więc dostrzec sporo różnych zakładów (rynków bukmacherskich). Począwszy od zwycięzcy meczu, liczby bramek, handicapów czy nawet zakładów na poszczególne połowy, pierwszego strzelca gola i tak dalej. Pamiętaj jednak, by nie ulegać pokusie wysokiego kursu, zanim na chłodno nie przeanalizujesz szans wystąpienia takiego zdarzenia.

Jeśli jesteś nieco bardziej zaawansowanym typerem i szukasz value w zakładach, to od razu powiedzmy sobie szczerze – na Euro 2020 go nie znajdziesz. Każde kursy na Euro 2020, zanim pojawią się na stronie bukmacherskiej są przejrzane nie raz, nie dwa, ale pewnie i z pięć razy. To nie liga podwórkowa czy piąta liga hiszpańska, gdzie za boiskiem pasą się krowy. To wielki turniej, a tu, także u bukmacherów wszystko dopracowane jest do perfekcji.

Gdzie znaleźć najlepsze kursy na mecz Belgia – Rosja?

Jeśli już wiesz, że chcesz obstawić mecz Belgia – Rosja, albo jeszcze bliżej chcesz przyjrzeć się kursom bukmacherskim, to polecamy poniższych bukmacherów. Znajdziesz u nich nie tylko najkorzystniejsze kursy, ale także szereg ciekawych bonusów i promocji związanych właśnie z Euro 2020. Podoba Ci się więcej niż jedna oferta? Nikt nie broni Ci założyć kilku kont i zgarnięcia większej liczby bonusów. Hulaj dusza – piekła nie ma.