Nie byle jakich!

Atak bonusów w LV BET

Bierz bonusy!

LV BET nie wie, co to zwolnienie tempa ja weekend, bo ten bukmacher pędzi jak oszalały praktycznie non stop. Co wyczarowali w dziale promocji tym razem? Przygotuj notatnik i rozpisz sobie, który bonus wykorzystasz na którym kuponie!

Klasyczny bonus powitalny

Zacznijmy od tego, że w tym tygodniu modyfikacji uległa oferta powitalna. Kod promocyjny LV BET nadal daje freebet 20 zł, a sumaryczna kwota standardowego pakietu powitalnego to w dalszym ciągu 3333 zł, ale zmieniły się zasady pozyskania pierwszych 3000 zł. Teraz nie musisz wczytywać się w regulamin, aby zrozumieć, na czym polegają mnożniki – po prostu robisz pierwszą wpłatę i hop!, bonus 100% od wpłaconej kwoty jest na koncie premiowym. Drugi depozyt – to bonus 50% od wpłaty. Prawda, że prostsze?

LV BET

70/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 28/11/2023
 • Solidna dawka bonusów i promocji
 • Potężna oferta na esport

Bonusy za kod promocyjny LV BET!

Oczywiście bonusy za podany w LV BET kod promocyjny to nie jedyne zalety buka, ale bonus 100% do 500 zł, reload 50% do 600 zł, mnożnik do 900 zł, 33 dni bez podatku i freebety 60 zł to nie lada gratka!

Klasyczne 1000 zł na Black Friday

Bukmacher nie zapomina także o swoich stałych graczach. Od dzisiaj, czyli piątku (26.11 od godziny 00:01) do niedzieli (28.11 do godziny 23:59) na stronie bukmachera dostępny jest otwarty bonus reload: “Klasyczne 1000 PLN na Black Friday”. Jest to więc kolejny klasyczny bonus depozytowy typu reload 50% do 1000 zł, bez mnożnika, z okazji Black Weekend. Bonus w zakładce “Wpłata” widoczny będzie dla wszystkich graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu. Zwróć tylko uwagę na to, że nie jest to element oferty powitalnej!

Minimalna wpłata kwalifikująca do uzyskania tego bonusu to 20 zł. Jeśli masz już aktywny bonus na koncie, to środki bonusowe z tej promocji (depozyt + bonus) będą czekały grzecznie w kolejce bonusowej. W momencie rozliczenia poprzedniego bonusu, depozyt wraz z bonusem zostaną dodane na saldo gracza. Całe saldo bonusowe (czyli otrzymany bonus + wpłacony depozyt przeniesiony na saldo bonusowe) podlegają wymogom obrotu x po kursie min. 1.75. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni po dodaniu na konto.

Bonus reload 300 zł na gry karciane

Do niedzieli obowiązuje także specjalny bonus reload dedykowany grom karcianym. Zwyczajnie dokonaj depozytu na swoje konto i odbierz bonus aż do 300 zł do wykorzystania na podstronie Sportów Wirtualnych oraz platformie Gier Karcianych LV BET (przy wpłacie 600 zł dostajesz 300 zł). Bonus będzie dostępny na Twoim koncie do 28.11.2021 do godziny 23:59. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych.

Kursy na AlkoMaster!

No dobrze, to nie jest co prawda promocja jako taka, ale w tej chwili LV BET to jedyny bukmacher, który wystawia kursy na nową galę niby-freak fight, niby-nie. Mowa o AlkoMaster, czymś zupełnie nowym w świecie show-biznesu. A ponieważ LV BET to bukmacher, który nowości się nie boi, to zaraz wkroczył do akcji i przygotował kursy na pojedynki (i nie tylko!). Warto je sprawdzić, bo pierwsza gala zdarza się tylko raz!

Pewne 30 zł w Player Bets

Również od dzisiaj, a więc od piątku (26.11 od godziny 00:00) do niedzieli (28.11 do godziny 23:59) na stronie LV BET będzie ponownie dostępna promocja “Pewne 30 PLN w Player Bets”. Po prostu pstaw zakład na dowolne wydarzenia z oferty Player Bets za min. 30 zł, a jeśli Twój zakład okaże się przegrany, następnego dnia dostaniesz zwrot 30 zł w gotówce!

Zasady:

 • postaw zakład na Player Bets za minimum 30 zł z salda głównego;
 • zakład musi zostać postawiony na wydarzenia z danego dnia (a więc rozliczony do 23:59);
 • w przypadku przegranej otrzymujesz zwrot;
 • jednego dnia możesz dostać jeden zwrot w kwocie 30 zł.

W promocji nie biorą udziału:

 • zakłady postawione za środki bonusowe,
 • wygrane zakłady,
 • zakłady systemowe,
 • zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out.

Przedświąteczne szaleństwo, czyli Kalendarz 2021

A od soboty (27.11 od godziny 00:01) do wigilijnego piątku (24.12 do godziny 23:59) na stronie LV BET będzie dostępny “kalendarz adwentowy”, czyli promocja “Przedświąteczne szaleństwo”. Każdego dnia, od 27.11 do 24.12, dostępnych będzie 28 różnych promocji (każdego dnia inna)! Zwyczajnie wchodzisz w zakładkę akcji przedświątecznej na stronie bukmachera i klikasz w kolejny dzień odliczania do Bożego Narodzenia. Co prawda nie znajdziesz tam czekoladek, ale bonusiki z pewnością będą równie smakowite!

Oczywiście zasady każdego z nich będą dokładnie tak różne, jak same bonusy adwentowe. Upewnij się więc, że nie zaskoczą Cię warunki żadnego z nich i przed zaakceptowaniem dziennej promocji, koniecznie przeczytaj dokładnie jej regulamin.

Graj i wygrywaj koszulki piłkarskie!

To jeszcze nie koniec promocyjnego szaleństwa w LV BET. Jako dodatek do kalendarza, bukmacher będzie co tydzień nagradzał 20 najbardziej aktywnych graczy upominkami w postaci koszulek!

Zasady:

 • Kliknij przycisk “BIORĘ UDZIAŁ” w zakładce promocji na stronie LV BET;
 • obracaj w zakładach środki własne;
 • w każdy kolejny poniedziałek sprawdź ranking;
 • piątka zwycięzców będzie mogła wybrać koszulkę spośród najlepszych lig europejskich, piłkarskich reprezentacji, polskiej Ekstraklasy oraz koszykarskiej NBA!

Uwaga! Każdy gracz może zostać nagrodzony tylko raz w okresie od 27.11 do 26.12! Przed postawieniem ważnego zakładu należy zarejestrować się do promocji klikając “BIORĘ UDZIAŁ”.

Pełny zapis zasad promocji i regulamin każdego z bonusów znajdziesz na stronie LV BET.