Bitwa o Brexit

EURO 2020: mecz Anglia – Szkocja kursy

Te dwa kraje mają za sobą długą historię rywalizacji, więc możesz być pewien, że będzie ekscytująco. Jak potoczy się mecz Anglia – Szkocja? Kursy wydają się nie pozostawiać wątpliwości, ale może Szkoci sprawią niespodziankę?

Euro 2020: mecz Anglia – Szkocja kursy

Pewnie od razu przychodzi Ci do głowy jedna myśl, gdy zastanawiasz się, kto ma większe szanse na zwycięstwo w meczu Anglia – Szkocja. Kursy wydają się potwierdzać, że w roli faworytów wystąpią Synowie Albionu. Niektórzy typują tę drużynę wręcz na zwycięzcę całego turnieju. Jeżeli chcą wreszcie zabrać futbol z powrotem do domu, to przecież nie mogą dać się pokonać Szkotom już na etapie grupowym!

Kursy na Anglię

Możesz się spodziewać, że dla tego meczu Euro 2020 kursy na Anglię będą raczej niewysokie. Niemal wszyscy spodziewają się bowiem, że to właśnie ta drużyna zgarnie trzy punkty. Nie dość, że to właśnie Anglicy mają w ekipie dużo więcej gwiazd, to do tego będą oni grać na Wembley, czyli przed własną publicznością. Oczywiście Szkoci nie mają tam szczególnie daleko, ale doping na trybunach z pewnością będzie zagrzewał Anglików do walki.

Kursy na Szkocję

Każdy wynik poza zwycięstwem tej pierwszej drużyny będzie sporym zaskoczeniem po meczu Anglia – Szkocja. Kursy na ekipę gości mogą się więc wydać całkiem zachęcające. Jeżeli postawisz na Szkocję i będziesz miał rację, zdobędziesz naprawdę sporą sumkę. Trudno jest nam sobie jednak wyobrazić okoliczności, które mogłyby do tego doprowadzić. W każdym razie możemy być pewni, że Szkoci dadzą z siebie wszystko. Dla nich każda okazja do utarcia nosa Anglikom jest wydarzeniem roku.

Anglia – Szkocja zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Obstawianie meczu Anglia – Szkocja będzie prawdopodobnie dość jednostronne. Zdecydowana większość graczy wybierze puszczenie kuponu na drużynę domową. Bukmacherzy nie wystawią więc raczej za wysokich kursów, a to oznacza, że nawet jeżeli postawisz na Anglię i wygrasz swój zakład, to nie wygrasz na nim ogromnej kwoty. 

Inaczej wygląda sytuacja z kuponem na Szkotów, on ma bardzo duży potencjał… ale również ryzyko wydaje się bardzo wysokie. Radzimy zastanowić się nad postawieniem jakiegoś handicapu, szczególnie, jeśli uważasz, że formacja ofensywna Anglików może urządzić Szkotom jesień średniowiecza z wiadomo czego.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Użytkownicy uwielbiają rynki z wysokim value, czyli po prostu takie, które mają przesadnie napompowane kursy. Czy uda Ci się takie znaleźć w przypadku Euro 2020? Hm… Naszym zdaniem będzie raczej trudno. W przypadku tak popularnych rozgrywek bukmacherzy ustalają swoją ofertę z dużą uwagą i nie spodziewamy się, żeby często przytrafiały im się pomyłki albo zupełnie nietrafione analizy. Stawka jest dla nich wysoka, bo chcą sporo zarobić na tym wielkim turnieju!

Ale jeżeli naprawdę ostrzysz sobie zęby na okazje, to gdzie powinieneś ich szukać? Polecamy zanurkować jak najgłębiej w oferowane przez buków kursy. Nie szukaj po 1X2, bo właśnie te zakłady są najpopularniejsze wśród użytkowników i najbardziej dopracowane przez buków. Postaraj się znaleźć coś ciekawego w bardziej nietypowych rynkach. Zajrzyj do statystyk z poprzednich meczów danych drużyn i zastanów się, czy dostrzegasz jakąś prawidłowość, którą potencjalnie mógłbyś wykorzystać w swojej analizie.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Anglia – Szkocja?

Pamiętaj, że w Polsce legalne jest obstawianie tylko u bukmacherów ze specjalną licencją Ministerstwa Finansów! Na poniższej liście znajdziesz tylko właśnie takie bezpieczne serwisy. Wybierz dla siebie odpowiedniego bukmachera, odbierz bonus powitalny i zacznij obstawiać Euro 2020. Zakłady są już dostępne!