Kto da więcej?

EURO 2020: mecz Anglia - Niemcy kursy

29.06.2021 o godzinie 18:00 w Londynie spotkają się dwie bardzo silne drużyny podczas ⅛ finału turnieju Euro 2020. Zobacz jakie przewidziane są na mecz Anglia – Niemcy kursy i poznaj jakie są typy w tym spotkaniu.

Euro 2020: mecz Anglia – Niemcy kursy

To spotkanie na pewno okaże się emocjonujące. Na mecz Anglia – Niemcy zakłady są całkiem interesujące i wcale nie tak jednoznaczne. Oba zespoły mają spore doświadczenie w międzynarodowych wystąpieniach, a w przeszłości miały już 9 – krotnie okazję wystąpić przeciwko sobie. Podczas tych starć, Niemcy okazali się lepsi aż 5 razy. Czy tym razem będzie tak samo? Ciężko powiedzieć, ponieważ podczas Euro 2020, to Anglia ma nieco lepszą passę i dotychczas udało jej się zwyciężyć aż 2 razy, podczas gdy niemiecka reprezentacja wygrała raptem raz. Prześledźmy zatem jak przedstawiają się na mecz Anglia – Niemcy zakłady bukmacherskie.

Kursy na Anglię

Podczas Euro 2020 bukmacherzy z minimalna przewagą stawiają na brytyjską reprezentację. Jeśli zdecydujesz się postawić na ich wygraną, Twoja stawka zostanie pomnożona o ok. 1.85*. W przypadku zakładu o wynik po pierwszej połowie, bukmacherzy są zdania, że najpewniej padnie remis (kurs wówczas wynosi ok. 1.96). Na wygraną Anglii kursy wynosi ok. 3.30. Jeśli chciałbyś obstawić dokładny wynik, to możesz się spodziewać pomnożenia stawki o ok. 7.10 w przypadku wyniku 1:0 dla Anglii lub ok. 7.70 jeśli wytypujesz wynik 0:0. 

Bez względu na to, jaki zakład wybierzesz, warto dokładnie przemyśleć swój wybór, ponieważ historia Euro niejednokrotnie pokazała nam, że wszystko może się zdarzyć.

Kursy na Niemcy

Kursy na Niemcy w przypadku wygranej nie są aż tak diametralnie różne. Jeśli masz ochotę postawić na ich zwycięstwo w tym starciu, kurs wówczas wynosi ok. 1.95*. Jeśli zdecydujesz się wytypować, czy obie drużyny zdobędą gola, Twoja sprawka zostanie pomnożona o ok. 1.86. Sam fakt, że kursy są tak zbliżone do siebie, świadczy o tym, że mecz może okazać się totalnie nieprzewidywalny. 

*Wspomniane kursy pochodzą z dnia 24.06.2021

Anglia – Niemcy zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Naszym zdaniem warto. Ale to od Ciebie zależy, czy chcesz spróbować swoich sił. Tak naprawdę Euro 2020 to świetna okazja, aby zacząć obstawiać. Nie tylko dlatego, że pojawia się masa bonusów, kodów i ciekawych dodatków (jak np. darmowy zakład), ale także dlatego, że praktycznie w jednym miejscu masz dostęp do statystyk wszystkich meczy: tych na Euro 2020, ale także przed. To pozwala Ci zgromadzić rzetelną wiedzę o drużynie, a także poznać taktykę gry: pasywną lub ofensywną. Dzięki temu możesz wybrać taki zakład, który uwzględnia wszystkie te dane. 

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

W takich okolicznościach jak Euro 2020 naszym zdaniem kursy mogą być bardzo atrakcyjne. Po pierwsze dlatego, żeby złapać klientów, którzy dotychczas byli wierni innemu bukmacherowi. A po drugie dlatego, aby skusić tych graczy, którzy jeszcze nie obstawiają. Najłatwiej będzie, jeśli sam spróbujesz się przekonać, na jakim poziomie kształtują się kursy, jakie masz rynki do wyboru i który bukmacher co oferuje. Nie bój się porównywać i wybrać tego, który Twoim zdaniem będzie dla Ciebie najlepszy.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Anglia – Niemcy?

O tutaj! Zerknij na poniższą listę legalnych bukmacherów i ich kursy na Euro 2020.