Będzie widowisko

EURO 2020: mecz Anglia - Dania kursy

Faworyzowani od początku Euro 2020 Anglicy zmierzą się w półfinale z Duńczykami, którzy, co tu dużo ukrywać, w trakcie trwających Mistrzostw Europy przeszli drogę z piekła do nieba. Zobacz, jak to widzą bukmacherzy i jakie są na mecz Anglia – Dania kursy.

Euro 2020: mecz Anglia – Dania kursy

Przed meczem Anglia – Dania zakłady bukmacherskie mają wyraźnych faworytów i są nimi, co raczej nie dziwi, Synowie Albionu. Czy bukmacherzy trafią z przewidywaniami? Odpowiedź na to pytanie zaczniemy poznawać 7 lipca od godziny 21:00, kiedy rozpocznie się mecz Anglia – Dania. Kursy są jednostronne, to prawda, ale wielu ekspertów przestrzega przed lekceważeniem walecznych Duńczyków.

Kursy na Anglię

Anglicy od początku turnieju wskazywani są na jednych z faworytów Euro 2020. Ich najwięksi konkurenci na papierze, a więc Francuzi i Belgowie już pożegnali się z Mistrzostwami Europy, ale niech nikogo to nie zmyli, że teraz ekipa Garetha Southgate’a ma autostradę do triumfu. Owszem, Anglia na Euro 2020 nie straciła jeszcze nawet jednego gola, co ma wyraźny wpływ na niskie kursy bukmacherskie na ich zwycięstwo z Danią, jednak, jak pokazują te Mistrzostwa Europy, tutaj każdy może wygrać z każdym. Synowie Albionu po fazie grupowej, w której byli krytykowani za zbyt defensywny styl gry, wreszcie naprężyli muskuły. Okazałe zwycięstwa 2:0 z Niemcami i 4:0 z Ukrainą sprawiają, że na Wyspach wszyscy wierzą w zwycięstwo z Danią, a następnie szczęśliwy finał Euro 2020. Sporym amuletem będzie fakt, że mecz z Danią zostanie rozegrany na Wembley, a w Londynie ma zasiąść około 60 tysięcy kibiców, z których większość będzie zdzierać gardło, wspierając właśnie Anglików.

Kursy na Danię

Dania była już jedną nogą w piekle, a obecnie jest w niebie. Dwie porażki na początek Euro 2020 sprawiły, że członkowie sztabu mogli szykować walizki do podróży powrotnej, ale okazałe zwycięstwo z Rosją utrzymało Duńczyków przy życiu, dając im awans do fazy pucharowej. Tam, owszem, można mówić, o szczęśliwym losie. Zarówno mecze z Walią, jak i Czechami nie był konfrontacjami z najbardziej wymagającymi rywalami, ale dla Duńczyków liczą się zwycięstwa i obecność w półfinale. Zresztą, czy można mówić o mniej czy bardziej wymagających rywalach, kiedy Szwajcaria ogrywa Francję a Czechy rozprawiają się z Holandią? No właśnie. Niemniej jednak, zauważamy, że przed meczem Anglia – Dania kursy na Duńczyków są bardzo wysokie. Znów nikt im nie daje szans. Tak, jak na awans z grupy po dwóch przegranych meczach. Czy los spłata figla? Ostatnio Dania wygrała i zremisowała z Anglią w Lidze Narodów, ale ogólny bilans bezpośrednich meczów, to 12 porażek, 5 remisów i tylko 4 zwycięstwa. Jak będzie tym razem? Nie możemy się doczekać!

Anglia – Dania zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Naszym zdaniem pewnie, że warto! I to bez względu na to, czy wspierasz faworyzowanych Anglików czy doszukujesz się niespodzianki ze strony walecznych Duńczyków. Zadbaj tylko o to, aby zagrać po jak najwyższym kursie. No bo po co, zmniejszać swoją potencjalną wygraną, wybierając jedną ze słabszych czy nawet najsłabszą ofertę?

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

W tym meczu, podobnie, jak we wszystkich spotkaniach Euro 2020, kursy bukmacherskie są dużo bardziej atrakcyjne, niż podczas rozgrywek klubowych czy nawet innej rangi meczów międzypaństwowych. Mistrzostwa Europy to duży turniej, a bukmacherzy przygotowywali się do niego już od zeszłego roku. Rywalizacja na kursy pomiędzy poszczególnymi zakładami trwa w najlepsze, a Twoim zadaniem, jak już zauważyliśmy wyżej, jest nie tylko postawić swój zakład, ale zrobić to po najwyższym możliwym kursie.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Anglia – Dania?

Nie musisz tracić czasu na przeszukiwanie sieci wzdłuż i wszerz, żeby znaleźć odpowiedz na pytanie: który bukmacher jest najlepszy na mecz Anglia – Dania. Znajdziesz ją poniżej. Polecamy niżej widoczne zakłady bukmacherskie do obstawiania tego półfinału Euro 2020. Porównaj ich oferty, kursy i jakżeby inaczej, bonusy bukmacherskie.