Takie mecze lubimy!

EURO 2020: Anglia - Chorwacja kursy

To jedno z ciekawszych starć pierwszej kolejki fazy grupowej Euro 2020. Na takie mecze ostrzymy sobie zęby! Sprawdź więc, jak wyglądają przed spotkaniem Anglia – Chorwacja kursy bukmacherskie.

Euro 2020: mecz Anglia – Chorwacja kursy

Choć Chorwaci to aktualni wicemistrzowie świata z mundialu w Rosji, na którym to w półfinale pokonali… Anglików, to tym razem bukmacherzy nie dają im większych szans w starciu z Synami Albionu. Przed meczem Anglia – Chorwacja kursy wyraźnie wskazują na tych pierwszych.

Kursy na Anglię

Możesz się z tym zgadzać lub nie, ale takie są fakty. Bukmacherzy spodziewają się raczej łatwego zwycięstwa Anglików nad Chorwatami na inaugurację rywalizacji w grupie D. Kursy u konkretnych bukmacherów są nieco zróżnicowane, ale w każdym przypadku skłaniają się właśnie ku dopisaniu trzech punktów po stronie reprezentacji Anglii. Zakłady, jak i eksperci liczą na młodych gniewnych Anglików, którzy chcą wreszcie zaprowadzić swoją reprezentację tam, gdzie od 1996 roku (brąz ME) nie była – do strefy medalowej wielkiego turnieju.

Kursy na Chorwację

Dla niektórych Chorwaci przed tym meczem są niedoceniani. W końcu mamy do czynienia z wicemistrzami świata z 2018 roku. Oczywiście, lata lecą, a Chorwatom daleko do świeżości Anglików, ale nie należy zapominać o monolicie, jaki stworzyli trzy lata temu. Fakt jest jednak taki, że bukmacherzy płacą w granicach czterokrotności tego, co postawisz na zwycięstwo Chorwatów i około trzykrotności stawki wniesionej na remis.

Anglia – Chorwacja zakłady na które warto zwrócić uwagę

Jest to pierwszy mecz obu reprezentacji na Euro 2020 i wiąże się to z pewnymi niewiadomymi. Obie reprezentacje zapewne nie będą chciały zaryzykować od pierwszej minuty i dobrze wiedzą, że w grupie, w której obie są faworytami, najważniejsze jest, by dobrze zacząć turniej.

Jeżeli chodzi Ci po głowie obstawianie meczu Anglia – Chorwacja to dostrzeżesz, że mimo, że to Anglicy są faworytami, to kurs na ich zwycięstwo nie wygląda wcale tak nisko. A to oznacza, że opłaca się postawić na Anglię, jeśli masz przeczucie, że wygrają. Oczywiście, większy zarobek da Ci zwycięstwo Chorwacji czy nawet remis, ale te warianty, zdaniem zakładów bukmacherskich są mniej prawdopodobne, ale takie też były podczas MŚ w 2018, a jednak Chorwaci odesłali w półfinale Anglików do domu. Jeśli sądzisz, że tym razem znów utrą im nosa – próbuj szczęścia!

A jeśli nie przeczuwasz, kto wygra albo czy jest szansa na remis, to możesz zawsze spróbować zagrać na over/under bramek. W tym przypadku naturalnym ruchem wydaje się +2,5 gola w meczu. Anglicy lubią sporo strzelać, a Chorwaci w ostatnich meczach zapisywali gole zarówno po stronie zdobyczy, jak i strat.

Ciekawostką jest fakt, że Anglia, jak i Chorwacja wygrały swoje grupy eliminacyjne do Euro 2020, a w ostatniej Lidze Narodów nie spisały się tak, jakby życzyli sobie ich kibice. Na Euro 2020 będą miały więc sporo do udowodnienia, a to może zwiastować ciekawy mecz. Zresztą, zaglądając na karty historii, od razu dostrzegamy, że w meczach Anglia – Chorwacja zawsze się działo. Pięć razy wygrywali Anglicy, dwa mecze kończyły się remisem, a trzy zwycięstwem Chorwatów. I jak tu być mądrym?

Euro 2020 kursy: co musisz o nich wiedzieć?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że przy okazji Euro 2020 bukmacherzy bombardują graczy ofertami. Możesz dostrzec multum promocji i całe spektrum różnych zakładów. Nie wszystkie jednak, nawet mimo wysokiego kursu, są warte zagrania.

Część zakładów charakteryzuje się dużym ryzykiem. Są to między innymi zakłady długoterminowe, gdzie obstawiasz coś, co wydarzy się dopiero na końcu turnieju, jak na przykład król strzelców. A co jeśli Twój faworyt złapie kontuzję? No właśnie, tego nie przewidzisz. Innym przykładem podejmowania dużego ryzyka są niektóre zakłady na konkretne mecze. Przykładowo przed meczem Anglia – Chorwacja kursy na takie zdarzenia jak: dokładna liczba goli, nazwisko strzelca pierwszej bramki, dokładny wynik są bardzo wysokie i to bez względu na co/na kogo postawisz. Pewnie zastanawiasz się dlaczego? Ano dlatego, że w takich zakładach nie masz żadnego marginesu błędu. Taki margines masz na przykład stawiając na zwycięstwo Anglików. Jeśli nawet Chorwacja będzie prowadziła do przerwy, to przecież Anglicy mogą odrobić straty. Ale jeśli zagrasz przykładowo na wynik 2:0, a w 90 minucie przez chwilę nieuwagi padnie gol na 2:1, to sorry, Winnetou, ale w jednej chwili, Twój kupon wędruje gdzie? W koszu.

Ciekawym rynkiem bukmacherskim przy okazji Euro 2020 są handicapy. Dzięki nim możesz wywindować kursy na faworytów, które przy graniu na “czyste” zwycięstwo są z reguły bardzo niskie. Ale jeśli użyjesz handicap odejmujący gola/dwa gole faworytowi, to wówczas zobaczysz wyższy kurs. Pamiętaj jedynie, że wtedy musi wygrać on minimum dwiema/trzema bramkami. Przeanalizuj czy są na to szanse.

Którzy bukmacherzy oferują dobre kursy na mecz Anglia – Chorwacja?

Chcesz obstawić mecz Anglia – Chorwacja lub jakiekolwiek inne wydarzenie na Euro 2020? Kursy godne uwagi znajdziesz u bukmacherów, których prezentujemy poniżej. Śmiało zerknij na ich oferty, gdzie dostrzeżesz także różne bonusy.

No i pamiętaj, że nie musisz, a nawet nie powinieneś ograniczać się do oferty jednego bukmachera. Zakładając kilka kont, zawsze masz szansę odebrać więcej bonusów, a poza tym na bieżąco możesz kontrolować kursy i postawić tam, gdzie opłaca się to najbardziej.