Uliczny raper vs influencer?!

Alberto Simao vs Marcin Dubiel typy

Fortuna

80/100
  • Legalny bukmacher Polska
  • Sprawdzone i zweryfikowane 30/03/2023
  • Kod promocyjny daje większy bonus!
  • 10 zł + 3x cashback po 100, 200 i 300zł + 20 zł w pakiecie

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!

Fortuna to jedna z najstarszych marek na polskim rynku. Tytuł ten zobowiązuje, więc i za partnerski kod promocyjny Fortuna daje więcej, niż w standardowym pakiecie na start!

Sprawdź, jakie mamy na walkę Alberto Simao vs Marcin Dubiel typy i przygotuj się na walkę wieczoru! Trzecia edycja High League zbliża się wielkimi krokami. Już czwartego czerwca w Ergo Arenie  zmierzą się ze sobą gwiazdy internetu. 

Alberto Simao vs Marcin Dubiel typy High League 3

Alberto Simao vs Marcin Dubiel typy High League 3
High League 3 typyAlberto SimaoRemisMarcin Dubiel
Zwycięzca1.2050.003.60

Kursy z dnia 22.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

Na High League 3 zakłady są już dostępne! Tę edycję federacji Malika Montany, podobnie jak poprzednie, możesz typować wyłącznie w Fortunie. Przyjrzyjmy się prognozom na najgorętsze starcie wieczoru.

Walka debiutującego na freakowej gali ulicznego rapera Alberto z doświadczonym już w tej kwestii influencerem Marcinem Dubielem zapowiada się bardzo interesująco. Raper nie uważa się jednak za laika. Sam otwarcie mówi o tym, że zarówno sam, jak i z bratem, który także ma już za sobą występ na pierwszej gali High League, stoczył wiele ulicznych, “chuligańskich” walk. Czy jednak nie zgubi go przekonanie, że jest faworytem? Na pewno potrzebne tu będzie dużo pokory. Nie zapominajmy, że ulica rządzi się innymi prawami (jeśli w ogóle jakimikolwiek) niż walka w oktagonie na zasadach MMA.

Przygotowane przez bukmachera na High League 3 typy wskazują jednoznacznie, że to Alberto jest faworytem tego spotkania. Ale czy na pewno?

Ten zawodnik zdecydowanie dominuje warunkami fizycznymi, które z pewnością dają mu dużą przewagę. Jest wyższy i cięższy od swojego przeciwnika. Zarówno jego fani, jak i hejterzy z niecierpliwością wyczekują, czy rzeczywiście zaprezentuje się tak, jak nawija w wielu swoich utworach. Mowa tutaj przede wszystkim o słynnym wersie ”bomba na banię i kończymy balet”.

Nie zapominajmy jednak, że dla Alberto będzie to debiut we freak fightach. Marcin Dubiel jest znacznie bardziej doświadczony – ma za sobą już trzy walki w takiej formie. Odnotował w nich dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Czy mimo gorszych warunków fizycznych uda mu się wygrać dzięki doświadczeniu?

Jak potoczy się walka Alberto Simao vs Marcin Dubiel? Typy są szokująco przechylone w stronę rapera, ale nie można być pewnym ostatecznego rezultatu. Spodziewamy się zaangażowania i determinacji z obu stron. Emocji na pewno nie zabraknie! Jeżeli wątpisz w możliwości debiutanta i spodziewasz się, że może zjeść go trema albo że doświadczenie Dubiela przeważy o zwycięstwie, to w kursie wystawionym na tego zawodnika dostrzeżesz spore value. Sam przemyśl jednak, jakie typy są Twoim zdaniem najbardziej realne.

High League 3 typy na Alberto Simao vs Marcin Dubiel w Fortunie

Wielu spodziewa się, że Alberto vs Marcin to będzie jeden z najciekawszych pojedynków wieczoru. Również kursy na tę walkę wydają się niektórym być bardzo kontrowersyjne. Przygotowane przez bukmachera Fortuna na walkę Alberto Simao vs Marcin Dubiel typy w przeliczeniu na liczby sprawdzisz w tabeli poniżej. 

High League 3 zakładyTakNie
Koniec w 1. rundzie2.251.50
Koniec w 2. rundzie4.001.16
Koniec w 3. rundzie6.001.06
Na punkty lub przez techniczną decyzję3.001.29
Rozpoczętych rund: mniej niż 1.52.251.50
Rozpoczętych rund: mniej niż 2.51.602.06
Koniec w ciągu 60 sekund5.00brak kursu
A wygra na punkty lub przez techniczną decyzję4.001.16
B wygra na punkty lub przez techniczną decyzję7.001.03
A wygra przed czasem1.402.52
B wygra przed czasem8.001.01

Kursy z dnia 22.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

High League 3 Fortuna

Jeśli chodzi o High League 3 Fortuna jest jedynym oficjalnym bukmacherem, który może organizować i przyjmować zakłady na to wydarzenie. Dokładnie tak samo wyglądała sytuacja w przypadku poprzednich edycji wydarzeń tej federacji. Nie ma w tym nic dziwnego – również w przypadku konkurencyjnych gal freak fightowych typowanie możliwe jest tylko u jednego bukmachera, który jest jej sponsorem.

Na High League 3 typy dostępne na eFortuna kuszą do postawienia niektórych kontrowersyjnych walk. Bukmacher przygotował także rozbudowaną ofertę na różnorodne rynki, nie tylko klasyczne 1X2. Poszczególne wydarzenia, które możesz wytypować, sprawdzisz w tabeli powyżej lub oczywiście na stronie Fortuny.

Fortuna

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!
Cashback x3 po 100, 200 i 300 zł; 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu!

Bonus Fortuny na High League

Niestety Fortuna na ten moment nie przygotowała żadnej oferty specjalnej w związku z High League, ale możesz skorzystać z atrakcyjnego bonusu powitalnego, który jest dostępny dla wszystkich nowych graczy. Bogaty pakiet 20 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% od wkładu do 2100 zł możesz wykorzystać na to, aby zweryfikować opracowane na High League 3 typy. Pamiętaj tylko, żeby sprawdzić regulamin promocji i dobrze przemyśleć zakłady. Trzymamy kciuki!