Dwie promocje na raz

65000 zł + bez ryzyka w Betclic!

Bierz bonusy

Podobno od przybytku głowa nie boli i Betclic wziął sobie to powiedzenie do serca. W tym tygodniu do ogarnięcia masz dwie solidne promocje!

Piłkarski Jackpot i pula 65 000 zł

Betclic podnosi pulę nowej odsłony Piłkarskiego Jackpota o 10 000 zł! Do wygrania jest 65 000 zł za poprawne wytypowanie 8 meczów 24. kolejki Premier League! Aby wziąć udział w promocji, kliknij „DOŁĄCZ” znajdujące się w zakładce promocji na stronie bukmchera i postaw kupon składający się z 8 poniższych meczów:

  • Leicester – Liverpool
  • Crystal Palace – Burnley
  • Manchester City – Tottenham
  • Brighton – Aston Villa
  • Southampton – Wolverhampton
  • WBA – Manchester Utd
  • Arsenal – Leeds
  • Everton – Fulham

W promocji biorą udział kupony tylko z typami przedmeczowymi 1X2 na powyższe mecze (bez podwójnej szansy), postawione za min. stawkę 10 zł w okresie od 10.02. do 13.02.2021r. Gracze, którzy poprawnie wytypują wszystkie 8 spotkań podzielą między siebie pulę 65 000 zł! Jeśli trafisz jako jedyny, to rozbijesz bank i zgarniesz całą wygraną! Natomiast jeśli ta sztuka nie uda się nikomu, to Betclic zwiększy pulę następnej edycji promocji i będzie to robił tak długo, aż ktoś nie rozbije banku! Możesz obstawić aż 5 kuponów kwalifikujących się do promocji!

Pamiętaj, że jeśli poprawnie wytypujesz wszystkie spotkania, to oprócz puli jackpota i swojej wygranej, zgarniesz dodatkowe 20% dzięki Multi+! Ponadto, jeśli uda Ci się poprawnie wytypować więcej zdarzeń na jednym kuponie niż Footrollowi to otrzymasz dodatkowe 10 zł bonusu od Betclic!

Bezpieczny zakład na Australian Open

Z okazji rozpoczęcia rozgrywek Wielkiego Szlema w ramach Australian Open, Betclic przygotował dla swoich graczy bezpieczny zakład na mecze tenisa. Tutaj także aby wziąć udział w promocji, musisz kliknąć „DOŁĄCZ” znajdujące się w zakładce promocji na stronie bukmachera i postawić kupon AKO z pięcioma zdarzeniami na dowolne mecze tenisa za min. 40 zł, z kursem całkowitym min. 5.00. Bez względu na to ile zdarzeń na Twoim kuponie będzie nietrafionych i tak otrzymasz zwrot stawki w formie bonusu do 40 zł!

Każdemu graczowi przysługuje jeden bonus. Promocja obowiązuje od 10.02. do 14.02.2021r., a bonusy zostaną wypłacone 16.02.2021r. do godziny 16:00.